VRLINE I MANE....

AntunTun:
nekako mi to neiskreno...mislim ipak ja ovde i prozivam ljude i svashta...ako koristim 2 nika pomalo je to nechovechno a?....uzbudjenje ne podrazumeva zhurbu...i nisam nishta govorio o tvome velikom ja...ne znam otqd ti to...al kazhesh kao sve ljigavo i kojeshta...a posle pishesh u fazonu "znaju oni koje sam spomenula"...pa mislim reci shta ima veze...vidish kako efendija (:

no pravda je zadovoljena shto se izvinjenja tiche...mogu mirno da...neshto tamo...

nisam te ja bre provocirao...ja sam napisao da ti je tema glupa...na shta si ti reko da sam ja glup...i ja u cilju dokazivanja moje pameti krenem da te osporavam...mislim da sam dokazao da ti tema nema veze s mozgom a da ne prichamo s psiholoshkim istrazhivanjima

kraj priche...


PRVO NISAM REKAO DA SI GLUP NEGO DA RAZUMEM TVOJE GODINE..
SHTO SE TICHE TEME DA JE GLUPA OK..
SVAKO IMA SVOJE MISHLJENJE...
I OPET PONAVLJAM KAPIRAM TE ...
NEMOJ SE VISHE BRUKATI....
 
Napadate psihologa bez veze. Coveka koji leci vase probleme i frustracije i posle se cudite zasto ima serijskih ubica. To se postaje kad psiholozi shvate da nema pomoci nekim slucajevima i onda ih odstrane.
 
tralalala:
Evo procitala sam ga 3 puta.
Ne sumnjam da je bio iskren i verovatno isprovociran necim sto ja ne razumem.
U stvari, razumem sve manje.
Verovatno da potreba za medjusobnim analizama dolazi vremenom.
Meni se cini da ja necu stici dotle.
Smorila sam se od svega.
Pa, onda je pitanje da li si pročitala temu od početka. I ne odgovori mi šta sam ljigavo napisala i prepotentno. Ali, nebitno. Mislim, i ovo mi se smučilo. Veruj mi, koliko god da si smorena, ja sam ispred tebe. A tome doprinosi i vreme koje izgubih ovde, u zadnje dve godine :roll:
 
AntunTun:
nekako mi to neiskreno...mislim ipak ja ovde i prozivam ljude i svashta...ako koristim 2 nika pomalo je to nechovechno a?....uzbudjenje ne podrazumeva zhurbu...i nisam nishta govorio o tvome velikom ja...ne znam otqd ti to...al kazhesh kao sve ljigavo i kojeshta...a posle pishesh u fazonu "znaju oni koje sam spomenula"...pa mislim reci shta ima veze...vidish kako efendija (:
"Uzbuđenje ne podrazumeva žurbu..." :roll: :roll: :roll:
Dobro, pojela sam dve rolne toalet papira dok sam napisala onu poruku, polupala sam monitor i zapalila kuću. Tolliko sam bila besna.
E sad sam uzbuđena, mogu ti reći. Ne potcenjuj moju iskrenost.
I kakiš mnogo. Apsolutno te ničim nisam uvredila, sad kad malo razmislim, onim tekstom. Napisala sam da si veliko mudo (imaš muda) jer sam to i mislila, nije bila ironija.
Zatim, napisala sam da možeš biti klon, nigde nisam napisala da to jesi. I mene su nazivali klonom, pa se nisam toliko sablažnjavala zbog toga.
Dakle, apsolutno ničim. Stoga povlačim izvinjenje. Štaviše, trebalo bi ti meni da se izvineš, jer me nazva lažovom.
Pa, sad, glumi šta god hoćeš.
 
ne znam o cemu se radi ali lexa je u pravu ,, mislim --- kada se covek skida sa krste?? ne mogu da kažem --izgubih dve godine ali --gde mi ode ovo vreme ,,, jel ima bar nekog da ima lepo mišljenje o meni ? ili sam ovde ETO tako ,,,, ili je ovo tek druga kafa a sinoć kasno legla ... bem li ga
 
Draga deco...zbog tehnichkih problema, emitovana je emisija kako tudje vrline preoblikovati u mane, da postanu prihvatljivije...Nastavicemo sa emitovanjem EPP programa, dok nasha tehnichka ne zakrpi traku...i pochisti kaku sa platna...(ovo je shala, jer mi na celom listu ta rech dva puta''upade u ochi''). Ja sam stvarno corava, ali ne videh razlog za ljutnju ni kod koga, jer mi sve ovo deluje, samo kao veliko ne razumevanje...Al' shta znam...Shto se tiche mog mishljenja o psihologiji i tako to...
Blago onom ko je sam sebi psiholog, to je vrlina. Takvim ljudima, ochigledno, psiholozi ne trebaju, vec ih traze oni kojima je njihova pomoc potrebna...pa izgleda da ona ipak ima i terapeutske svrhe, osim lichne promocije...te i za nju treba zagrejati stolicu i uchiti sve i svashta, a ne samo zivotno iskustvo, kao shto ni bez zivotnog iskustva gradivo nema smisla...A nama ostalima ostaje sloboda,da chitamo ono shto nam treba datog momenta, ono na shta naletimo i uglavnom sami izaberemo, na putu remonta, podmazivanja i chachkanja po sopstvenoj psihi...No ne bitno za ovu temu....chisto da napishem neshto...kad je vec raspad tematskog sistema...
 
Dobro, dobro, kad si vec odluchio da chastish zbog uspeha seanse. :roll: ..slobodno donesi te tjevape i pljeskavice iz svoje mesare 8-) , na forumsku virtuelnu trpezu...ne stidimo se mi, necemo se buniti... :-D hahahaha, to bi bili tjevapi pomirenja udruzeni sa vrlinom punog zeluca...kad su vuci siti... :!:
 
ALO LJUDI malo se opustite , ovde smo da se zabavimo ,neshto saznamo jedni o drugima...Naravno
bez prepirki i svadja..Cenim svu vashu iskrenost i zalaganje nekih od vas u dokazivanju mana i vrlina
koje imate....
 
Drugi me vide i dozivljavaju kao prijatnu,komunikativnu,veselu osobu,koja zna lepo da slusa i jos lepse da pomogne drugima....
Nesigurna sam mnooogo,sama sebi sam najveci kriticar,dosta cesto i preteram u tome..... mnogo teze sama sebi pomognem,nego drugima...
Ima toliko toga.....
 
Hellen:
Извин'те, јел ово ''Он тражи њу''?

Jok bre, ovo ti je čista filozofija...........
d026.gif
 

Back
Top