Vracaju se ambasadori CG i makedonije

stani malo,..meni lici kao da se neko ovde ili tamo zajebava,.
pa nije sve obo tako naivno,ono kao igrali smo se malo priznanja seperatizma i terorizma,.e sada da se vratimo u ambasade, kao da nista nije bilo,a proiznanje ostaje,.pa eto tako,.
ma ne trebaju nam njihovi ambasadori ni bilo kakve veze sa njima,..sta nam misle i koliko dobrazeele,e pokazase,..
daleko im lijepa kuca
p.s.a meni su gori ovi u srbiji koji od svih nas pokusavaju napraviti intelektualne retarde,..pa nam prodati tu pricu olako
 
Konačno! Drago mi je što je srpska vlast uvidjela svoju grešku.

P.S.: Još samo da nam se Boris izvini :mrgreen:



i ko ce posle ovoga, ovakvu srbiju i ovakvog tadica metiljavog i glupavog da postuje?

ja te sutnem u dupe, a ti mi kazes u redu je burazeru?

pa sutnucu te i drugi put kad si budala

e tadic od svih nas u srbiji pravi budale koje raznorazna stoka poput montenegrina i makedonaca moze da sutira u dupe dokle hoce i koliko hoce, a mi cemo na sve to mesto da uzvratimo - da se kezimo ko pavijani
 
bitna je sustina . a sustina je da crna gora i makedonija ne priznaju srbiju kao nezeavisnu drzavu u svojim granicama.

i ja sa takvom stokom koja ne priznaje ni moju drzavu treba da se ljubim i druzim?

to je isto ko da vam sutra komsija ne priznaje vlasnistvo nad kucom i dvoristem , a vi sa njim se ljubite i druzite?

ko je ovde budala? mi naravno .
 
bem ti drzavu bas

i sto smo ih onda proterivali ? koja je svrha kad ce biti vraceni 15 dana kasnije?

eto to vam je ta cuvena tadiceva hocu kakim necu kakim diplomatija

najobicnija sprdnja

i ovakvoj propaloj i raspaloj vlasti i drzavi ja da budem lojalan?

nikad

To ti je prrijatelju moj CIA politika :think:prvo nas ubiju u psihu a posle mogu da nas j... kad hоće i koliko im se prohte.
 
Ovde gde sam ja ne znaju ni dal' je Serbia isto sto i Siberia, ali to ne cini na stvari. Mene je svejedno sramota sto mi je predsednik ovakav sugavac i ljigavac, i cikam bilo koga da kaze da ovaj potez nije i sugav i ljigav.

i mene je sramota sto ovakvu ckapi imam na celu drzave , ljalju i seka persu - al ko mene pita.


mozemo samo da se stidimo. drugo nam na zalost nista ne preostaje.

ovo mene podseca na situaciju ko da ja komsiji kresnem zenu a on me u znak osvete kazni da ne mogu 15 dana da dolazim kod njega na gajbu da je kreshem :hahaha:
 
Ovo je cirkus sta se radi,stvarno smo neozbiljna drzava,proteraju se ambasadori i onda se posle mesec dana pozivaju iako se u medjuvremenu nije desilo nista ,ne secam se da su CG i Makedonija povukli priznanje Kosova i Metohije.

Tadicu rateradu glupi,uzmi srpski recnik pa pogledaj tamo pod d sta znaci rec dostojanstvo.
 
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=23376&Itemid=26

Makedonski predsednik Branko Crvenkovski, pozvao je Vladu da počne konsultacije o imenovanju novog ambasadora u Srbiji. Crvenkovski je pozdravio izjavu predsednika Srbije Borisa Tadića da je sada na Crnoj Gori i Makedoniji da izađu sa novim predlogom ambasadora u Beogradu, saopšteno je iz kabineta makedonskog predsednika. Predsednik Makedonije naglasio je da takva poruka daje mogućnost za normalizovanje odnosa Srbije i Makedonije. U intervju agenciji Beta, Tadić je rekao da sada nije na Srbiji da vraća ambasadore Crne Gore i Makedonije, već da te države treba da izađu sa predlogom ko bi bili njihovi novi ambasadori u Srbiji.

Crnogorski šef diplomatije Milan Roćen, ocenio je da je izjava srpskog predsednika Borisa Tadića da Srbija želi najbolje odnose sa Crnom Gorom na liniji strateškog opredeljenja te države. Strateško opredeljenje Crne Gore je da gradi najbolje odnose sa svim susedima, rekao je Roćen, a prenose podgorički mediji. On je najavio da će Crna Gora dalje poteze povlačiti u skladu sa svojom politikom, po kojoj je prepoznata kao faktor mira i stabilnosti u regionu. Tadić je prethodno u intervjuu Beti rekao da Srbija želi najbolje odnose sa Makedonijom i Crnom Gorom, ali da je na vladama tih zemalja da učine prvi korak.

Зар је неко очекивао нешто од тога?

Ја нисам.

Од актуелног режима може само да се очекује даље слабљење државе и на крају њен распад.
 
Vjerovatno srpska Vlada zeli da izgladi odnose sa Crnom Gorom, jer namjeravaju da otvore srpski konzulat u Herceg Novi. Taj konzulat bi trebao da promovise srpsku kulturu, jezik itd. Naravno da to neodgovara Crnoj Gori, jer mi zelimo da asimiliramo te Srbe (bivse Crnogorce), tako da Crna Gora ne zuri za normalizacijom diplomatskih odnosa sa Srbijom. Srbija ne moze da racuna na otvaranje novih konzulata u zemlju cijeg je ambasadora procerala, no neka bude srecna sto njenom ambasadoru nije uzvraceno istom mjerom.
 
Poslednja izmena:

Back
Top