Vracaju se ambasadori CG i makedonije

a ti cak i ne znas sta ti rade.... mislim, psiha ti je vec otisla u ....:hahaha::hahaha:
gde si bre neshko???? jes video one slike koje sam juce slikao??? na pf "pristina"

Bolesan si ti ЖУГО u glavu od kad vam je zapad prijatelj ali vreme vaše kao i dominacije same Amerike sigurno prolazi.Zato bi ti savetovao da bolje gledaš svoju porodicu i kuću a ne da brineš o drugim stvarima crnjo primitivni.
[
 
Vjerovatno srpska Vlada zeli da izgladi odnose sa Crnom Gorom, jer namjeravaju da otvore srpski konzulat u Herceg Novi. Taj konzulat bi trebao da promovise srpsku kulturu, jezik itd. Naravno da to neodgovara Crnoj Gori, jer mi zelimo da asimiliramo te Srbe (bivse Crnogorce), tako da Crna Gora ne zuri za normalizacijom diplomatskih odnosa sa Srbijom. Srbija ne moze da racuna na otvaranje novih konzulata u zemlju cijeg je ambasadora procerala, no neka bude srecna sto njenom ambasadoru nije uzvraceno istom mjerom.
Е свашта.:roll:

Ти заиста верујеш да власт у Србији то ''протеривање'' није урадила у договору са влашћу у ЦГ?:hahaha:

Мало игранке за рају и знају они да ће све бити уреду.
 
Е свашта.:roll:

Ти заиста верујеш да власт у Србији то ''протеривање'' није урадила у договору са влашћу у ЦГ?:hahaha:

Мало игранке за рају и знају они да ће све бити уреду.

Moj brat isto vjeruje u teorije zavjere, ali ne slazem s njim, a ni s tobom.
 
i ko ce posle ovoga, ovakvu srbiju i ovakvog tadica metiljavog i glupavog da postuje?

ja te sutnem u dupe, a ti mi kazes u redu je burazeru?

pa sutnucu te i drugi put kad si budala

e tadic od svih nas u srbiji pravi budale koje raznorazna stoka poput montenegrina i makedonaca moze da sutira u dupe dokle hoce i koliko hoce, a mi cemo na sve to mesto da uzvratimo - da se kezimo ko pavijani

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
sada ce uslediti pripreme naroda na priznanje kosova, to je izvesno... kada ce to biti je pitanje vremena..

dali ima nekoga u srbiji da ovom ustasi i idiotu tadicu stane na put?

izgleda da nema jer je srpski narod toliko glup da ovom idiotu i dalje daje nekakvo poverenje

pa ovo sto on radi ne rade ni deca u zabavistu....

gluperda jedna idiotska
 

Back
Top