volim te...

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Imate li potrebu da kazete partneru sta osecate....jel to cesto, svaki dan bar jedanput, ili je to rec koja se kazuje u posebnim prilikama....i koliko cesto imate potrebu da cujete reci ljubavi od partnera ..izjasnite se.....z:)
 
Imala sam (do pre cetiri meseca) jednu vezu koja je trajala 3.5godine i jedno drugom smo, gotovo svaki dan po desetak puta, govorili volim te...
Volela sam da govorim svoja osecanja i prijalo mi je da slusam njegova osecanja...
Ali, svemu dodje krajz:cry:
:zpozdrav:
 
negde sam čuo da je ljubav potrošna kao sapun
al ubi me ako znam gde sam to čuo
misim, kada bi se setio gde sam čuo odma bi mogo
da procenim jel to na mestu ili nije, a ovako nemam pojma
čak ne znam ni zašto sam tako nešto zapamtio ako je bzvz

z:ddm:
 
ljudi lako izbacuju reci iz sebe pa one za mene sve vise gube znacenje, vise mi prija da me povremeno zagrli onako spontano ili poljubi nicim izazvano nego da mi svaki dan kaze da me voli, podrazumeva se sa i obrnuto...
 
ljudi lako izbacuju reci iz sebe pa one za mene sve vise gube znacenje, vise mi prija da me povremeno zagrli onako spontano ili poljubi nicim izazvano nego da mi svaki dan kaze da me voli, podrazumeva se sa i obrnuto...

nisam ni mislila da reci budu jedini nacin....ali, imas ljudi koji su laksi na delu nego na recima....obrnuto je neiskreno i to i ne razmatram.....
 
nisam ni mislila da reci budu jedini nacin....ali, imas ljudi koji su laksi na delu nego na recima....obrnuto je neiskreno i to i ne razmatram.....

da, stoji da neki ljudi ne znaju sa recima da izraze svoja osecanja, ali kad nesto stalno govoris onda to gubi na znacaju (bar meni), zasto je docek za novu godinu uvek posebna prica? pored komercijalnog efekta to nije nista razlicito od bilo kog izlaska u grad a opet se ljudi raduju svakom jer ga zive samo jednom u godini....
mozda glup primer ali je tako
 
Imate li potrebu da kazete partneru sta osecate....jel to cesto, svaki dan bar jedanput, ili je to rec koja se kazuje u posebnim prilikama....i koliko cesto imate potrebu da cujete reci ljubavi od partnera ..izjasnite se.....z:)

Nisam od onih koji lako izrazavaju svoja osecanja,on to zna,i zato mi nikada ne zameri ako jednostavno ne pricam o tome.Ponasanje i postupci su merodavniji od reci.
 
Nisam od onih koji lako izrazavaju svoja osecanja,on to zna,i zato mi nikada ne zameri ako jednostavno ne pricam o tome.Ponasanje i postupci su merodavniji od reci.

pa nasli ste se....i slazem se da su postupci nerodavniji....ali, uvek me je to zanimalo, zasto je nekome tesko i da kaze????....kao da ce mu se jezik osuziti posle toga....:D
 
kazem kada mi tako dodje, kazem kada je njoj to potrebno da cuje

volim da cujem, ponejad je dovoljno, da se ne izlize i postane fraza... jos nije, a ima dosta godina


u pocetku dugo nisam to govorio jer bi bila laz, a onda je postalo istina
 

Back
Top