Voleti zlu/zlog

Petar_Pan:
No da se vratimo na temu...
Kakvo ubijanje prirodne pojave? (nisam skontao)
Da voli se cela osoba... sa sve onim od cega je ona sacinjena...
Mada imas ti pravo da "dobrota" nije jedini parametar... ali je svakako jedan od najbitnijih...
Dobrota nije usmerena samo prema tebi... vec i prema drugima... i prema ljudima i prema dogadjajima...celokupni odnosi prema necemu ili nekome... a ne samo prema jednoj osobi...
E pa to je bilo pitanje da li ti mozes voleti nekog sa losim zlim osobinama... ja ne mogu... ili mozda i prisilno to odbacim... jer necu...
Hehe ti izgledas mozes voleti delimicno zlu... ili ti rdjavu kako si ti to opisao... da mozda postoji granica tolerancije zlobe koju mozemo prihvatiti... ako nije puno zla...(ili mi to ne znamo)...
Meni zlo izaziva osecaj mrznje, besa i gadjenja...a dobrota... mirnoce, lepote i prijatnosti...


:) ...u svakom coveku postoji jing i jang...iz cega proizilazi da se u svakom coveku nalaze i zlo i dobro....samo je pitanje perioda sta ce preovladati....cini mi se da je u ovoj raspravi zlo individualan pojam za svaku osobu ...
...sto se tice mene...jednom su mi rekli da se za dobrim konjem prasina dize...ima tu negde istine...svakome ce proraditi neki crvic kada mu je povredjena sujeta...ili sl...mozda uradi zlu stvar...koja mu se u tom momentu ne cini tako losom...that life... 8-)
 
Betty:
jesi, rekla si, ja se sećam - na savremenom
a baš sam se pitala otkud ti to, kad čovek imao premalo postova?
verovatno nešto kontekstualno :roll:
ali JESTE zazvečalo :? U sred teme.
Inače, ne znam ko je i kakav je Ppan, ali eto - znam odgovor na tvoje pitanje, rejndože.


damn ! imam crne rupe u pamcenju :lol:
ovaj pera bre izaziva u meni tako strasne emocije i eto shta se deshava :lol:
 
anakin:
ma samo izvoli...bas me briga....
svrha mog postovanja na ovoj temi je da vidim da li ti zaista ne shvatas farsu postavljanja ovakve teme i tvojih postova na istoj...samo ih lepo prelistaj, cime si sve castio ljude koji pokusavaju da odgovaraju...i to na sopstvenoj temi kako su ljudi zli..
- kako opet iskrivljujes istinu... polovicne postove kopiras...
Imas li ti ogledalo devojko...
I opet cu ti ponoviti 15-i put. Imam pravo da te vredjam jer si vredjala prva. I crkni! Koji smor ebote... :roll:
 
raindog:
pero srce
citiraj rechenicu u kojoj se ja tebi obracam sa "ti si ruzhan , glup i dosadan " ali tim rechima tachno
i onda se predajem
Da da pristupim nalogu kome ne mogu ni pristupiti i da citiram pp koji sam 100 puta do sad obrisao... interesantno... Ali evo ti samo sa ove teme... i vise nego dovoljno...
raindog:
samo shto neki ljudi imaju tako losh smisao za humor da ne kontaju razliku izmedju zezanja, ironije, sarkazma, cinizma i "zlih" namera
raindog:
vidi pero, ne znam zashto ali postoji i paranoja u tvom sluchaju

to je vec sluchaj za doktore
raindog:
zajednichka vam je sveopshta neshvacenost

kao npr . extremni egocentrizam, samozhivost i sl.
raindog:
ja npr mislim da je pera bolid,
nego je meni jednostavno nesvarljiv,

mada ok vidim da se izmedju vas dvojica javlja ljubav,
raindog:
ti si onda jedna vrlo zla osoba

mozhda ne umesh biti duhovit
raindog:
tvojim postovima ni ne mozhe nishta drugo da radi nego samo da se smeje

i jako mi je drago shto smo i ja i oni jako daleko od "tvog nivoa"
----------------------------------------------------------------------
raindog:
mislim ko sam ja uopshte da ocenjujem da neko ispravno ili pogreshno razmishlja
raindog:
za razliku od tebe takve stvari u zhivotu nisam nikom rekla
raindog:
uzhivaj bre pero u zhivotu,nema smisla troshiti ga na gluposti ....:wink:
Predaj se ukebana si. :lol:
I meni je takodje drago sto si daleko od mog nivoa...i daleko i ostani...
Po meni i vise nego dovoljno da se banujes...
 
evo pero imam potrebu vanichno (nek udje u zapisnik ) da izjavim da si ti KRETEN ! slobodno ovo shvati kao uvredu, a ja ovako ZLA idem sad da te turim opet na ignore, bez i najmanje zhelje da te ikad vishe skidam sa nje

ciao , i pa pa

nadam se samo da ce me neko obavestiti kad te opet banuju, pa da stavim i trecu reinkarnaciju odmah na istu listu, chisto da ne bi pala u iskushenje da svoj nizak pritisak regulishem tvojim postovima
 
Нема шансе да имам било какав контакт са злобним људима и кад сам читао коментаре неких људи овде (мислим на овј теми), просто нисам могао да верујем. Срећом...некако имам осећај да их препознам уживо.

Неки тренутак истинске злобе...једна реч...здраво довиђења...
 
Jao, a gle tek ovo:
Dont_Break_The_Oath:
Tesko da se ja i on slazemo po necemu, ali ja barem postujem njegovu iskrenost bez maski i tih prokletih lazi i kompromisa prema kojima ste svi skloni cisto iz kukavicluka.
Dont_Break_The_Oath:
Petar ima Karakter i ne odstupa od svojih misli i ne pravi tupave kompromise samo radi mira.
Petar ima karakter i osecaj za komunikaciju na nivou petogodishnjeg deteta.
Prema tome, ne radi se o "maskama" i "lazima" nego o jednostavnoj nesposobnosti za komunikaciju na nivou odrasle osobe.
 
LePiaf:
Jao, a gle tek ovo:Petar ima karakter i osecaj za komunikaciju na nivou petogodishnjeg deteta.
Prema tome, ne radi se o "maskama" i "lazima" nego o jednostavnoj nesposobnosti za komunikaciju na nivou odrasle osobe.
Tvoja komunikacija je vidna... nemam potrebe ni da je komentarisem. 5 uvreda u 2 posta... sta ti treba vise... blizanac od raindog...
 
a koja je to fora sa "pravom"? jel tebi neko nesto zabranjuje u zivotu pa se stalno pozivas da imas prava da radis odredjene stvari?
daju sebi ljudi za pravo i da ubijaju, siluju....
 
anakin:
a koja je to fora sa "pravom"? jel tebi neko nesto zabranjuje u zivotu pa se stalno pozivas da imas prava da radis odredjene stvari?
daju sebi ljudi za pravo i da ubijaju, siluju....
Jaoj pa ti ne znas sta si pisala pre 3 posta.... omg...
Ti si pitala otkud tebi pravo da vredjas... I ja sam ti odgovorio.... da imam pravo ako me neko prvi uvredi...
I ovo ponavljam 15-i put...
:roll:
 

Slične teme


Back
Top