Voleti zlu/zlog

i gde sam ja tebe uvredila pa si mi rekao da sam glupa i da treba da crknem?
to sto sam odgovorila na temu a ti se sa tim ne slazes? tako je pocelo....vrati malo strane i ne izigravaj ludilo...
po tebi, svako ko se ne slaze sa tobom te vredja i zao je a to sto se ti ponasas triput gore je sasvim opravdano...
 
anakin:
i gde sam ja tebe uvredila pa si mi rekao da sam glupa i da treba da crknem?
to sto sam odgovorila na temu a ti se sa tim ne slazes? tako je pocelo....vrati malo strane i ne izigravaj ludilo...
po tebi, svako ko se ne slaze sa tobom te vredja i zao je a to sto se ti ponasas triput gore je sasvim opravdano...
Ijaoj... pa jel sam ja dezurni psiholog ovde... gde je onaj psiholog sada... :lol:
Jel ti stvarno ne kontas da si vredjala ili se zezas? :shock:

Mrzi me da preturam ali evo samo iz tvog prvog posta na ovoj temi:
anakin:
- a zasto moras mrzeti

- i sto se stalno osecas prozvan da vaspitavas okolo?

- btw, skaces sebi u usta sa svakim novim postom....

- ti za sebe nalazis svako moguce opravdanje - i da mrzis, vredjas, nipodastavas, vadis stvari iz konteksta samo da bi nekog ponizio....

- zasto mislis da se razlikujes od bilo koje druge osobe koja se ponasa isto tako?

- da nadjes sebi opravdanje da se ponasas ko skot
6 uvreda maco...velikih.... nicim izazvanih....
Jel ti sad jasno zasto si dobila "crkni"?
Ponavljam ovo je tvoj prvi post na ovoj temi... Isto tako si uletela i na proslu... klizeci start... crveni karton...
 
1041.gif
 
pa da...ti ne kapiras zapravo ni sta je uvreda....
nego da te pitam, sta ti pozelis nekom kad ti stvarno kaze nesto gadno? mislim, meni si na par pitanja rekao da crknem....jel se u RL hvatas za bazuku svaki put kad te neko popreko pogleda?
 
:shock: ...auuu.brate...pa dobro ja peru sasvim razumem...i nije mi jasno do koje granice ovde ljudi mogu da se prave ludi...ili da se javljaju jer se tudjim postovima osecaju prozvani?
....zlo je subjektivna stvar...a i sujeta je zajebana... ;-)
 
anakin:
pa da...ti ne kapiras zapravo ni sta je uvreda....
nego da te pitam, sta ti pozelis nekom kad ti stvarno kaze nesto gadno? mislim, meni si na par pitanja rekao da crknem....jel se u RL hvatas za bazuku svaki put kad te neko popreko pogleda?
Iskreno receno mislim da mi ti u RL-u nikad ne bi rekla ovakve stvari kao sto sad govoris. Mislim da bi ti u Rl-u bila manja od makovog zrna... i bez i da te pogledam uopste.
Reci sad iskreno jel poznajes ti u RL-u neku osobu koja te u 3 recenice 6 puta uvredi... ja ne... Samo ovaj monitor daje neku snagu onima bez snage. Izmisljenu snagu i verovanje da bez posledica mogu da rade sta pozele.

Takodje ovo je vrlo vezano za temu... osoba vredja... zlo... a za uzvrat ocekuje neko postovanje... e pa cvrc... :wink:
Prakticno dokazana tema.

PS ne u Rl-u uzimam svoju nuklearnu bombu. :lol: Pa ti vidi kako prolaze oni koji se sa mnom zezaju. :lol:
 
Petar_Pan:
Iskreno receno mislim da mi ti u RL-u nikad ne bi rekla ovakve stvari kao sto sad govoris. Mislim da bi ti u Rl-u bila manja od makovog zrna... i bez i da te pogledam uopste.
Reci sad iskreno jel poznajes ti u RL-u neku osobu koja te u 3 recenice 6 puta uvredi... ja ne... Samo ovaj monitor daje neku snagu onima bez snage. Izmisljenu snagu i verovanje da bez posledica mogu da rade sta pozele.

Takodje ovo je vrlo vezano za temu... osoba vredja... zlo... a za uzvrat ocekuje neko postovanje... e pa cvrc... :wink:
Prakticno dokazana tema.

PS ne u Rl-u uzimam svoju nuklearnu bombu. :lol: Pa ti vidi kako prolaze oni koji se sa mnom zezaju. :lol:

mhm....kao na primer ti koji u RL ne sme da kaze kelneru da mu usitni pare ali zato kad dodjes na forum onda brate ne znas sam ni sta pricas ni zasto....bitno je da opljujes nekog u nameri da izdignes sebe i to je svrha tvojih tema i tvoje komunikacije sa drugima...

sta si ti hteo sa ovom temom uopste osim sto si pokazao da si nevaspitan i zloban?
 
Petar_Pan:
Posto vidjam na ovom forumu da pojedini oupste ni ne sakrivaju svoju zlobu... Ili kao nesto malo glume dobrotu, pa onda i odustanu od te glume...
I svi kao ocekuju neku ljubav, postovanje...

Da li mislite da biste bili u stanju voleti nekog ko je dokazano zao?
VOLELA SAM ZLOG!Samo ja znam kako mi je bilo-FUJ!
 
pa stvarno zavisi kako zlog, zlog da nekom moze da ucini nesto nazao... nije jasno sta mislis pod zlim. Ali razmisli,i taj zao/zla ima majku,a ona ga sigurno voli uprkos svemu. To je ta ljubav..
Ali naravno moguce je voleti ljude koji su drugima naneli zlo, ucinili nesto lose i platili za to... Moguce je, imala sam prilike uveriti se licno.
pozz svima
 
anakin:
mhm....kao na primer ti koji u RL ne sme da kaze kelneru da mu usitni pare ali zato kad dodjes na forum onda brate ne znas sam ni sta pricas ni zasto....bitno je da opljujes nekog u nameri da izdignes sebe i to je svrha tvojih tema i tvoje komunikacije sa drugima...

sta si ti hteo sa ovom temom uopste osim sto si pokazao da si nevaspitan i zloban?
Ej znas sta... nisi dostojna ni odgovora...(eto izdigo sam se) :lol:
Ali ja u RL-u za razliku od tebe imam para da odem na jedno pice. :lol:
Procitaj temu ponovo... i ovu i onu i onu...
Prema tebi sam zloban jer si to zasluzila na kvadrat...
A ti si dobrica prava... :lol:
I dokle nameravas da pises iste postove? I da postavljas ista pitanja 50-i put? Mislim interesantno je to... valjda... nekom... :roll:
 
Loo:
pa stvarno zavisi kako zlog, zlog da nekom moze da ucini nesto nazao... nije jasno sta mislis pod zlim. Ali razmisli,i taj zao/zla ima majku,a ona ga sigurno voli uprkos svemu. To je ta ljubav..
Ali naravno moguce je voleti ljude koji su drugima naneli zlo, ucinili nesto lose i platili za to... Moguce je, imala sam prilike uveriti se licno.
pozz svima
Salim se ja malo...znas ono:"nije me sramota reci VOLELA SAM GADA,sramota me je reci VOLIM GA I SADA?!"
Mislim da nema zlih ljudi...samo onih koji te u zivotu malo povrede pa...si malo kivan ;) i mislis da su zli ;)
 

Slične teme


Back
Top