Voleti 2 osobe

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.
Ma, kakvi!
Kad sam već zavolela, ja sam to sve unapred smislila. Mogu da prolaze lepši, bolji, pametniji i svakojaki mamci.
Nije ispalo kako sam očekivala? Pa, i to sam trebala da zamislim, pa zamišljam nakon realizacije da neće moći "kao u snu".
"Klin se klinom izbija!", ili ono "Ima žena, ne zna im se broj.", te stvari me ne dotiču.
Zahvaljujući jakoj vizualizaciji, proživljavam sve nešto zanimljivo i važno kroz romane, poeziju, muziku, biografije, i sl.
Da, zaljubim se u lika iz romana, i sve je super.
Retko sam bukvalista kroz život. Ima figura i figura... a dosta ih znam.
Neki su u stalnoj potrebi za "nekim", a neki ako to nije jedna i specijalna osoba, neće biti nijedna druga.
Molim lepo!
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.
Slazem. Svaka devojka zaslužuje dva dečka mozda i vise.
 
Prvo, pišeš broken Croatian. Kaže se tava, ne tiganj

Drugo, moja žena je Kraljica i kuvanjem se ne bavi

I treće, da odjebeš u troskocima
Kraljica je, ali što si ti?!!
Misli o tome...dok se igra...

Kada kuša, kako ona reče u svojoj autorskoj temi

"crnce, braon, zagasite"...znači više rasa.

Dokaz je za ovu temu gospoja od 43 ljeta
@letnjekiše da je moguće voleti,

NE 2 osobe, već 3, 4, 5....
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.
Iskusio nisam ali mislim da je nemoguće.
Što se ljubavi tiče potrebno je mnogo toga da se desi u vezi... da taj par prodje kroz razne situacije kako dobre tako i loše i da se na osnovu svega toga vidi na čemu se bazira ta veza i da li će ista preći na viši nivo ili će doći do raskida...
Ljudi često mešaju pojam ljubav sa pojmom i osećajem odnosno naletom strasti...dakle ljubav i strast... Ta ista strrast može trajati par dana, par nedelja, par meseci...
Svaki put okrenem očima kad čujem komentare u društvu "u vezi smo volimo se"... Uvek budem u fazonu aha ok... :D
Uglavnom moj odgovor da pitanje je ako gledamo iz ugla strasti onda je definitivno moguće da te privlače više žena ili muškaraca...
Ali ako gledamo iz ugla ljubavi... Ljubav kao ljubav koja je se izrodila nakon višegodišnje veze gde je par prošao, što bi se reklo, sito i rešeto zajedno... je nemoguće a ako se nekim slučajem desi u toj situaciji onda to ili nije prava ljubav (već strast koja je počela da tinja) ili možda jeste ljubav ali je ta osoba dozvolila sebi da je seksualno privuče neka druga osoba (gde opet dolazimo do strasti koja će u nekom momentu nakon nekog vremena da ispari)
 
Pa to je poligamija ... vec vidjeno ... u islamu moze ali sa zenama.... ne moze jedna zena 4 frajera ...
Izmislićemo kult, gde će to biti dozvoljeno, gde ću ja biti

Veliki Vođa, a ona članica.

I svi sretni, tražimo još novih članica.

Javite se, požurite, broj mjesta
ograničen.

Ipak nisam sultan od Bruneja,
sa tim resursima prostora i keša.
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.

..moze i vise ali nijednu dovoljno...:)
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.
Не,може 1000 стручњака да каже
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.

Nisam iskusio, ali je pitanje percepcije "Šta je ljubav?". Na osnovu toga se subjektivno i daje odgovor. Ako neko kaže da voli dve žene sličnog inteziteta, onda je to tako.

Nisam i ne bih volela jer se malo plašim tog osećaja. Kako voleti dvojicu u isto vreme? Da li varam sebe, njih? Jednog volim zbog stasa, a drugog zbog glasa?
Pfffff... ne znam, ne. Sama pomisao mi je neprijatna.
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.
Nisam dozivela
 
Nisam i ne bih volela jer se malo plašim tog osećaja. Kako voleti dvojicu u isto vreme? Da li varam sebe, njih? Jednog volim zbog stasa, a drugog zbog glasa?
Pfffff... ne znam, ne. Sama pomisao mi je neprijatna.
Prema mom shvatanju ljubavi, to je za mene nemoguće. Neko smatra da je to itekako moguće. Verujem da oni to baziraju na izgledu, seksu, stvarima koje su vrlo privlačne. Kada to oduzmeš, da li zaista možeš istinski voleti dve žene? Ja ne mogu.
 
Prema mom shvatanju ljubavi, to je za mene nemoguće. Neko smatra da je to itekako moguće. Verujem da oni to baziraju na izgledu, seksu, stvarima koje su vrlo privlačne. Kada to oduzmeš, da li zaista možeš istinski voleti dve žene? Ja ne mogu.
A kad raskines jel odmah prestajes da volis?pa ne,mozda si ostavljen mozes da volis mesecima bez prisustva osobe,mozes da volis bez sexa ,kao sto vecina voli u kasnim godinama,onda mesanje ljubavi i zaljubljenosti,pa krenes s drugom pa ne ide,pa vracanje na staro,ima tu tona primera prepletanja emocija,sta ako umre partner ,uvek se voli iako ga nema a nadje drugi
 
A kad raskines jel odmah prestajes da volis?pa ne,mozda si ostavljen mozes da volis mesecima bez prisustva osobe,mozes da volis bez sexa ,kao sto vecina voli u kasnim godinama,onda mesanje ljubavi i zaljubljenosti,pa krenes s drugom pa ne ide,pa vracanje na staro,ima tu tona primera prepletanja emocija,sta ako umre partner ,uvek se voli iako ga nema a nadje drugi
Da, u pravu si. Ali sada se postavlja pitanje da li su to "iste vrste" ljubavi?
Ima ljudi koji su prošli kroz naš život, ostavili trag, voleli smo ih, i dalje ih volimo, možda ćemo ih voleti ceo život ali nisu to pored nas. Hm?!
 
Davno sam čula od jednog neuropsihijatra kada je govorio da se mogu voleti dve žene istovremeno i to, iako naravno različiti odnosi, sličnog intenziteta.

To sam posle čitala u teoriji o emocijama dr Z Milivojevića.

Ako oni to iz svoje prakse i vrv ličnih iskustava govore, ko smo mi da negiramo? ;)

Šta mislite o ovome i da li ste doživeli? Ili 2 muškarca, svejedno.

Da.
 

Back
Top