Vojna gimnazija u Beogradu...

Ehej Alkatraz,puno ti hvala na obavestenju. Nego,da li i ti zelis u vogi? Ja bih tamo ali-niko nikada mi nije bio vojno lice,imam ravne tabane i nema sanse da uradim 4 zgiba! Ali i dalje zelim u vogi!!!!!!! Obozavam oruzje,naoruzanje,avione,navigaciju i mislim da je tamo manje strozi sistem zivota nego kod moje matore:worth:
 
nema na cemu,tu sam za sve sto ti treba.Ja zelim da upisem VOGI od pocetka 7.razreda,naravno,i dalje to zelim.Moj tata je vojno lice,pa mi je objasnio kako je to biti vojnikk.Mislim da ja to mogu.I ja imam ravne tabane,i za sada ne mogu da uradim 4 zgiba.Vezbacu,trudicu se,i nadam se prolazu,nisu to strasne stvari.Mnogi ucenici ne mogu da urade 4 zgiba,pa su prosli:ok::ok::ok:
 
Evo opet mene sa trcanja. Zao mi je sto kod nas nema zatvorenih bazena da nastavim plivanje,bilo je lepo letos. Da,sto se tice zgibova,razgovarao sam sa razrednim,predaje mi fizicko,pomocice mi. A sada odoh u krpe,umoran sam. Ujutru jopet,skola,krece grejanje stolice,pripreme za takmicenja i prijemni,pa sportovi......do sutra,pozdrav. I hvala. Sta li rade sada u Vogiju? Valjda ce se sutra uvece neko javiti?:super:
 
Evo opet mene sa trcanja. Zao mi je sto kod nas nema zatvorenih bazena da nastavim plivanje,bilo je lepo letos. Da,sto se tice zgibova,razgovarao sam sa razrednim,predaje mi fizicko,pomocice mi. A sada odoh u krpe,umoran sam. Ujutru jopet,skola,krece grejanje stolice,pripreme za takmicenja i prijemni,pa sportovi......do sutra,pozdrav. I hvala. Sta li rade sada u Vogiju? Valjda ce se sutra uvece neko javiti?:super:

Како се радујем када видим дечкиће који воле војни позив и војску! Браво момци! Тако је Душане, брате. И ТЕЛО И ДУХ! И учити и бити сјајан спортиста и душу своју јачати. То је добар основ за правог војника. Уживајте и ти и алкатраз у години која је пред вама. Воги ће доћи. Неће нигде побећи. Алкатраз, Фика, твој зема, је сјајно овде почео. Сјајни су дечаци. Па уосталом, вогијевци су најбољи момци у српском роду!

ПОЗДРАВ!!!
 
Како се радујем када видим дечкиће који воле војни позив и војску! Браво момци! Тако је Душане, брате. И ТЕЛО И ДУХ! И учити и бити сјајан спортиста и душу своју јачати. То је добар основ за правог војника. Уживајте и ти и алкатраз у години која је пред вама. Воги ће доћи. Неће нигде побећи. Алкатраз, Фика, твој зема, је сјајно овде почео. Сјајни су дечаци. Па уосталом, вогијевци су најбољи момци у српском роду!

ПОЗДРАВ!!!

Hvala Teofilos na ovom govoru!!!Stvarno mi je mnogo drago sto su se svi snasli tamo...i ja svaki dan trcim,uporan sam da uradim sto vise zgibova,radim sklekove,trbusnjake,hodam po gredi,a i vec sam poceo da vezbam srpski i matematiku,a i pocele su pripreme za takmicenja...sve cu da uradim,samo da mi VOGI ne isklizne iz ruku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Valjda ce sav taj trud da se isplati...ja sam poceo sa priprema jos u 7.razredu,nadam se da ce toliko i da mi se vrati
 
Jaoj,Bosko pa ti nisi ziveo kod moje majke! :hahaha: Tu tek treba da vidis i CUJES red,rad i disciplinu. Vec mi preslo u naviku. Ustajanje u 6.20, namestanje kreveta,15 minuta za kupatilo,10 minuta za odlazak u radnju po hleb,10 minuta slusanja njenih instrukcija,skola,kuci,pranje,rucak,UUUcenje,pa radni zadaci u kuci,pa u dvoristu,pa malo kompisa, pa treninzi,trcanje i u 21u kupatilo i do 22 psiho opustanje uz tv i u 22 gasenje svetla. I tako godinama. A vikend? jao. Izleti sa radnim akcijama,rad sa njom za takmicenja. Mada, kad pozurim i sve obavim,mogu ici gde pozelim. Inace citanje lektira je obaveza,bioskop,novine,sve se to mora postici! SAMO DOBRA ORGANIZACIJA VREMENA I BEZ TEGLJENJA<BRZE TO,DUSANE,GUBIS DRAGOCENO VREME!!!!!!A ti kukas na vogi :rotf::hahaha::dash:
 
Nego,pitao bih Teofilusa, da li je problem sto sam ja do sada isao na gradjansko? Nekako se jos nisam skontao sa verom? U drugom osnovne sam bio mali,cuo da se mnogo uci i buba na veronauci a kuci? Pa tata je ateist,mada mama kaze da nije jer veruje da neveruje, a mama kaze da veru moram naci sam u sebi,da mi nisu potrebne crkve jer pravi vernik nosi svoju crkvu sa sobom i da ce doci vreme kada cu sam pozeleti? Mogu li ako upisem vogi da predjem kod vas? Jel se moze nekako doci da se vidi kako to tamo izgleda? Mislim na skolu? nesto kao obilazak?
 
vojna gimnazija iliti opsta srednja vojna skola " Bratstvo jedinstvo" je imala obiman skolski program i spremala je ucenike za svestrane socijalisticke licnosti i oficire za 21.vek.

XV klasa se mozda i okupi 19.09. 2009. u Humskoj 22. Ko zna proslo je 21 godina od mature a bilo nas je iz svih krajeva SFRJ osim Slovenije.
kazu lepo se pamti,....
http://vojnagimnazijabgd.blogspot.com/

http://4.***************/_EgcVsr8Umos/SqqTM8ucHvI/AAAAAAAAABw/5BdkIUNfEg8/s1600-h/pozivnica.jpg
 
Nego,pitao bih Teofilusa, da li je problem sto sam ja do sada isao na gradjansko? Nekako se jos nisam skontao sa verom? U drugom osnovne sam bio mali,cuo da se mnogo uci i buba na veronauci a kuci? Pa tata je ateist,mada mama kaze da nije jer veruje da neveruje, a mama kaze da veru moram naci sam u sebi,da mi nisu potrebne crkve jer pravi vernik nosi svoju crkvu sa sobom i da ce doci vreme kada cu sam pozeleti? Mogu li ako upisem vogi da predjem kod vas? Jel se moze nekako doci da se vidi kako to tamo izgleda? Mislim na skolu? nesto kao obilazak?

Душане брате,

Војна гимназија школује официре а не будуће свештенике или вероучитеље! У њој нити је неко у предности ако верује нити је неко у заостатку ако не верује. Да ли дете вашег узраста верује или не верује то је ваша лична ствар. Немој ни ти нити било ко да погрешно схвати да је овде веронаука обавеза, не она је изборни предмет као и у свакој школи. На почетку школске године, као што је то био случај у 1. и 5. основне, професори се представе па ви по свом срцу и по својој жељи идете где хоћете. Овде је једина разлика та што је Војна гимназија поптуно уређена школа у којој се поштује закон и сви прописи, тако да нема као у неким ''каубојским'' школама натуривања грађанског ученицима како би се вештачки намештао број часова појединим професорима. Тога овде стварно нема већ бираш како ти срце жели. Зато и јесте изборни предмет!
Да закључим, ако твом младом срцу буде ближе грађанско васпитање када, надам се, упишеш воги, само напред, јер то је твој и само твој избор! Поздрав!
 
zdravo,ja sam nikola 95' godiste vec od 5 razreda zelim da upisem vojnu gimnaziju ako moze neko da mi kaze da li postoji odredjena visina,tezina i jos neke vazne informacije?veoma sam fizicki spreman i u dobroj kondiciji a iz skole bi nosio oko 53 boda bez prijemnog hvala.:)iz vladanja nikadda nisam imao 4.
 
zdravo,ja sam nikola 95' godiste vec od 5 razreda zelim da upisem vojnu gimnaziju ako moze neko da mi kaze da li postoji odredjena visina,tezina i jos neke vazne informacije?veoma sam fizicki spreman i u dobroj kondiciji a iz skole bi nosio oko 53 boda bez prijemnog hvala.:)iz vladanja nikadda nisam imao 4.

pogledaj:
http://www.gimnazija.mod.gov.rs/?id=kontakt


a inace nekad su primali i tako niske i mrsave koji su do kraja skolovanja izrasli u divove. Promena sredine ili tuga za kucom te potreba da se sto vise jede i van obroka,...
 

Back
Top