Vojna gimnazija u Beogradu...

Да, још мало па ето нових вогијеваца!!! :klap::klap::klap:
У прилогу вам остављам текст недавно објављен у Политици о вашим другарима из 36. класе на врху Св. Горе 2033 м.нв. рано ујутро при изласку Сунца...:)
 

Prilozi

  • politika slika.jpg
    politika slika.jpg
    64,2 KB · Pregleda: 21
Pa evo i zvanicno da svim delijama 37. klase pozelim srecan dolazak u Vojnu gimnaziju u nedelju. Puno je izazova pred vama, ali ne plasite se! Samim tim sto u nedelju polazite na tako dug i odgovoran put pokazuje da vi jeste najbolji deo nase srpske mladosti. Veoma se radujem nasem prvom susretu tamo negde krajem prve nedelje septembra.

SVE NAJBOLJE VAM ZELIM!!!
 
evo mene prvi da se javim......skola mi se jako svidja i moram malo da se pohvalim:) dobio sam pohvalu i upisan sam da sam medju najvboljima sredio krevet i ormar to je uspesan pocetak.......teofilos video sam vasi javio vam se dok ste sedeli na klupi ispred intrnata ali me niste prepoznali.....upoznao sam drugova puno i ok su momci mislim da se se ovako i nastaviti...pozzz
 
a toliko zelim da cujem utiske...

ja sam se cuo sa max-om on kaze da nije lose,,al da ga neka kriz vata,........al ja ko da sam upisao vojnu disciplina u skoli na veoma viskom nivou,ne smemo u bermudama u skolu samo u farmericama i trenerkama,ocene imam samo na tromeseciju,za svaki cas sto dodjem dobjam neke bodove,ulazim sa karticom u skolu,a fizicko trcanje oko kalemegdana tako da jedino sto je dobro je to sto za razliku od vojne gimnazije imam 9 devojcica u odeljenju.tolko od mene..
 
opa,evo mi kolege...ovako:prvo radis zgibove(4 za ocenu A),zatim radis kolut,pa se penjes na gredu hodas po njoj,na sredini se okreces i nastavljas dalje(greda se dosta klima),zatim vodis kosarkasku loptu,pa bacas rukometasku tako da ti se odbije u ruke,i na kraju trcis
 

Back
Top