Vlado Georgiev ponovo u igri

Lanfear:
julija85:
Sa svojojm novom pesmom opet se na sam vrh penje,i sta kazete kakva je,ima li slicnosti sa predhodnim?Koja je najlepsta pesma do sada njegova?
ne znam, ali najbolji spot definitivno je onaj u kome ga kasape tupim kuhinjskim nozevima i bacaju crvenim mravima za uzinu.

Nervirate me! Zasto ako neko ne voli njegovu muziku mora i da ga "mrzi" i sl.
 
Lanfear:
Banshee:
Tinar:
Da se i ja pridruzim: Vlado smara. Pushten je na repeat. Ne razlikujem njegove pesme od pesama onog Marovica i Vasica. ISto sranye, drugo pakovanje. Svi su u nekom tripu da je on andjelchic, ali je to velika zabluda... Kako god... :roll:

upravo tako...osim sto ja ne znam ko je vasic. :roll:
trebash da budesh srecna zbog toga.

da znas da jesam. :lol:
 
Banshee:
Lanfear:
Banshee:
Tinar:
Da se i ja pridruzim: Vlado smara. Pushten je na repeat. Ne razlikujem njegove pesme od pesama onog Marovica i Vasica. ISto sranye, drugo pakovanje. Svi su u nekom tripu da je on andjelchic, ali je to velika zabluda... Kako god... :roll:

upravo tako...osim sto ja ne znam ko je vasic. :roll:
trebash da budesh srecna zbog toga.

da znas da jesam. :lol:
Ne znam, meni je Vasic chak i najbolji od svih. Ima jednu bash dobru pesmu, ono, latino fazon, koja nije losha. Dok je Bojan toliki smor da ja stvarno ne shvatam kako je postao popularan... :roll:
 
_provincijalka_:
Lanfear:
julija85:
Sa svojojm novom pesmom opet se na sam vrh penje,i sta kazete kakva je,ima li slicnosti sa predhodnim?Koja je najlepsta pesma do sada njegova?
ne znam, ali najbolji spot definitivno je onaj u kome ga kasape tupim kuhinjskim nozevima i bacaju crvenim mravima za uzinu.

Nervirate me! Zasto ako neko ne voli njegovu muziku mora i da ga "mrzi" i sl.

Da,i odmah bi da ga kasapite.A tek sto volite da pljujete,cim nekoga ne volite.A bas sto se tice Vlada Georgieva,normalno je da mnogi ne vole njegovu muziku,al svi ga ispljuvase ko da je Semsa Suljakovic :roll:
 
_provincijalka_:
AntunTun:
znam vladoa od detinjstva...uvek je bio ljiga...maltretirali ga u shkoli...chak mislim i da su ga neki dechaci silovali na odmoru iza fiskqlturne sale...odatle mu onaj grcheviti osmeh


Uuuuuuu.... sto je smesno!
Meni jeste.

Ahahahaha :lol: .
Muahahahaha :lol: :lol: .
Hehehehehehehehe :lol: :lol: :lol: .
Kikikikikikikikikiki :lol: :lol: :lol: :lol: .
Hihihihihihihihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Buahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Hahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
 
NE pljujte po Vladu,i ne poistovjecujte ga sa Stojom i tim praznoglavim prostitutkama i muskim kurvama sa Granda!on je NAJ NAJ na nasoj sceni.on zasluzuje mnogo vise od ovoga sto priredjujete.Ali,vas ukus.samo ne pljujte po covjeku kad vam nista uradio nije.sto je to,brate....neki mu,vidim,zele smrt.to je bolesno.Vlado je dusa od covjeka,a to kazem jer je porodicni prijatelj.on je naj kralj.A ovo ne bih pricala da nije tako.zato,oni koji ga ne vole,neka to kazu na fin nacin,a ne,blacenjem...je li on vas blatio?ne.pa nemojte ni vi njega.ako ste pametni dovoljno da to uradite,ili ste oni usamljeni cudaci-tracare.odvratno.i nije tacno da mu je svaka pjesma ista.neko ko ima sluha to zna i vidi.jer je ocigledno.a oni stonati ne vide nista.chu,isto......kad to neko cuje..nego,sva je nacija naopaka,pa svi navrli da slusaju Grand i City,koji ne da su grozni......City jedino ima dobro ono sto im je sa hrvatske scene,ono sto je klasik,Aleksandru Radovic,i jos poneke.nije u redu to sto radite.ozbiljno.bas ste bzvz.a ja mislila ovo civilizovani ljudi,a ovo sve seljak do seljaka.
 
Djevojka bez imena:
NE pljujte po Vladu,i ne poistovjecujte ga sa Stojom i tim praznoglavim prostitutkama i muskim kurvama sa Granda!on je NAJ NAJ na nasoj sceni.on zasluzuje mnogo vise od ovoga sto priredjujete.Ali,vas ukus.samo ne pljujte po covjeku kad vam nista uradio nije.sto je to,brate....neki mu,vidim,zele smrt.to je bolesno.Vlado je dusa od covjeka,a to kazem jer je porodicni prijatelj.on je naj kralj.A ovo ne bih pricala da nije tako.zato,oni koji ga ne vole,neka to kazu na fin nacin,a ne,blacenjem...je li on vas blatio?ne.pa nemojte ni vi njega.ako ste pametni dovoljno da to uradite,ili ste oni usamljeni cudaci-tracare.odvratno.i nije tacno da mu je svaka pjesma ista.neko ko ima sluha to zna i vidi.jer je ocigledno.a oni stonati ne vide nista.chu,isto......kad to neko cuje..nego,sva je nacija naopaka,pa svi navrli da slusaju Grand i City,koji ne da su grozni......City jedino ima dobro ono sto im je sa hrvatske scene,ono sto je klasik,Aleksandru Radovic,i jos poneke.nije u redu to sto radite.ozbiljno.bas ste bzvz.a ja mislila ovo civilizovani ljudi,a ovo sve seljak do seljaka.
Ovo prvo: pronadji jedan jedini post u kome sam ga ja poistovijetila sa Stojom i kompanijom.
Ovo plavo: ne zasmijavaj me, molim te. Shta je mene briga je li on neki svetac i dusha od chovjeka, ako mu se muzika raspada? Necu da ga slusham zbog njegovih moralnih osobina, ma koliko tu bio dokazan, jer se muzichki uopshte nije dokazao. Shvatash?!Shvatash???
Ovo podvucheno: fino si primijetila. Mada, "usamljeni chudaci" i "trachare" su inkompatibilni pojmovi. Sama anulirash ono shto napishesh.
Ovo boldovano: kako ti mozesh znati shta ja slusham? U stvari mozesh, ali s'obzirom na to da imash 2 posta, sumnjam da si dovoljno upucena u moj muzichki ukus.
I ovo poslednje: iako je ovo Internet, nemash pravo da vrijedjash, jer se tako spushtash na nivo koji olako i sasvim pogreshno proglashavash nashim. Ali ne vidim zashto bi to bilo relevantno tako da me je bash briga. Znam dobro gdje sam.
 
Lanfear:
Djevojka bez imena:
NE pljujte po Vladu,i ne poistovjecujte ga sa Stojom i tim praznoglavim prostitutkama i muskim kurvama sa Granda!on je NAJ NAJ na nasoj sceni.on zasluzuje mnogo vise od ovoga sto priredjujete.Ali,vas ukus.samo ne pljujte po covjeku kad vam nista uradio nije.sto je to,brate....neki mu,vidim,zele smrt.to je bolesno.Vlado je dusa od covjeka,a to kazem jer je porodicni prijatelj.on je naj kralj.A ovo ne bih pricala da nije tako.zato,oni koji ga ne vole,neka to kazu na fin nacin,a ne,blacenjem...je li on vas blatio?ne.pa nemojte ni vi njega.ako ste pametni dovoljno da to uradite,ili ste oni usamljeni cudaci-tracare.odvratno.i nije tacno da mu je svaka pjesma ista.neko ko ima sluha to zna i vidi.jer je ocigledno.a oni stonati ne vide nista.chu,isto......kad to neko cuje..nego,sva je nacija naopaka,pa svi navrli da slusaju Grand i City,koji ne da su grozni......City jedino ima dobro ono sto im je sa hrvatske scene,ono sto je klasik,Aleksandru Radovic,i jos poneke.nije u redu to sto radite.ozbiljno.bas ste bzvz.a ja mislila ovo civilizovani ljudi,a ovo sve seljak do seljaka.
Ovo prvo: pronadji jedan jedini post u kome sam ga ja poistovijetila sa Stojom i kompanijom.
Ovo plavo: ne zasmijavaj me, molim te. Shta je mene briga je li on neki svetac i dusha od chovjeka, ako mu se muzika raspada? Necu da ga slusham zbog njegovih moralnih osobina, ma koliko tu bio dokazan, jer se muzichki uopshte nije dokazao. Shvatash?!Shvatash???
Ovo podvucheno: fino si primijetila. Mada, "usamljeni chudaci" i "trachare" su inkompatibilni pojmovi. Sama anulirash ono shto napishesh.
Ovo boldovano: kako ti mozesh znati shta ja slusham? U stvari mozesh, ali s'obzirom na to da imash 2 posta, sumnjam da si dovoljno upucena u moj muzichki ukus.
I ovo poslednje: iako je ovo Internet, nemash pravo da vrijedjash, jer se tako spushtash na nivo koji olako i sasvim pogreshno proglashavash nashim. Ali ne vidim zashto bi to bilo relevantno tako da me je bash briga. Znam dobro gdje sam.

ovako sad...prva stvar,ja ne slusam Vladu,ali gresis Lanfear so kazes da se on u muzici nasoj nije dokazao.svaki obrazovani muzicar ce ti reci da je njegova muzika cisti pop,bez ikakvog kica.ja ne znam ni jednu licnost koja je vladu pljuvala zbog muzike koju pravi,jer kao sto rekoh to je jedan poptuno normalan pop.ali ukusi su ukusi,ali to ne znaci da zbog njih on manje ili vise vredi.a sto se tice hrvata na nasoj sceni...pa evo sad ne bih mogla da izdvojim ni jednog dobrog izvodjaca hrvatskog iz Citija.sve je to isto.magazin=danijela,itd..ali kao sto rekoh ukusi,mada se slazem da ne treba vredjati one koje ne volis.pozz
 
Djevojka bez imena:
i nije tacno da mu je svaka pjesma ista.neko ko ima sluha to zna i vidi.jer je ocigledno.a oni stonati ne vide nista.chu,isto......kad to neko cuje..nego,sva je nacija naopaka,pa svi navrli da slusaju Grand i City,koji ne da su grozni......City jedino ima dobro ono sto im je sa hrvatske scene,ono sto je klasik,Aleksandru Radovic,i jos poneke.nije u redu to sto radite.ozbiljno.bas ste bzvz.a ja mislila ovo civilizovani ljudi,a ovo sve seljak do seljaka.

jeste tacno je...svaka pesma muje ista.svaka pesma mu je toliko monotona i ravna,sa istom pricom da se uvek smorim pre nego sto dodje kraj.i to nema veze sa sluhom.nego sa ukusom.
i ponavljam,to sto neko ne slusa georgijeva,ne znaci da slusa city,grand i slicno.npr. ja skoro uopste ne slusam domacu muziku. :roll:
da li je on dusa od coveka ili ne,mene ne zanima.ovo je forum i svako moze da iskaze svoje misljenje.i to nema veze sa civilizovanoscu.
a moje je misljenje da je georgijev dosadan i da mu je muzika prosecna.
 

Back
Top