Vlado Georgiev ponovo u igri

julija85:
smarach:
Ja volim Vladu...ali ima neke stvarno glupe ispade u pesmama....

zivim da te nadjem bez tebe ne zivim ja
ti si jedini razlog ja znam
al OSTANI SAMA DOK TE NE PRONADJEM...sebicno

reci mi ti reci da si moja reci mi
SAMO DA CUJEM I AKO VEC ZNAM...ovo je egoisticno

Moras prvo da uzemes njegov disk Zena bez imena,pa ces videti tamo reci,ako nisi lepo cuo!A vi muskarci i ne umete bas da uzivate u lepoj muzici...too bad

obe su sa tog diska draga moja!!!
 
covek radi ono sto voli, a kome se ne svidja ne mora da ga slusa i ne mora da ga pljuje....

sam pise muziku i textove i to, bar po meni, a i odlicno koncerti su mu extra........

veliki plus je i ,,odnos,, prema tv pinku(jednostavno se tamo ne pojavljuje) i slicnim nesrecama koje su oko nas...

nova pesma je ,,letnji-hit,, ali mi se licno dopada taj kubanski fazon koji je on lepo iskoristio....
 
mia j:
Lucky girl:
covek nije djubre.ne slusam ga,ali sam par pesama cula i to je koliko-toliko kvalitetna muzika,sa ok tekstovima.i definitivno ima bolju muziku od 90% nase scene.to sto se nekome ne svidja,ne mora obavezno da znaci da mora njegov rad da se pljuje.

ma kakvo đubre on je savrsen....koji je tvoj problem bre

sta ti bre meni pricas?ja nisam ni rekla da je djubre...citaj bolje pre nego sto tako komentarises
 
Ama ljudi da li ste vi normalni. Pa naravno da je Vlado bolji od Sabana,Cane,Semse,Dzeja i ostalih NOVOKOMPONOVANIH NISKOPAMETNIH PRIMITIVNIH DEGENERIKA koji vladaju nasom muzickom scenom. Sta se vrtelo svih ovih godina na TV i radio aparatima. Uvek narodna, zabavna nikad. Masa klinaca na Tasmajdnu na DANIMA GRANDOGLUPOSTI je dokaz sta se i dalje slusa kod nas. Masa njih nije cula za drugu vrstu muzike u zivotu.
 
ne shvatam ljude koji kazu da je Vlada ,,dosadan, spor i da smara sa baladama,,......

to je njegov fazon i to je nesto poput Olivera Dragojevica, primorski shmek, iliti BARBA.......

dakle ako niste za to ne morate da ga slusate, drzite se joksimovica ili neke slicne spodobe sa pinka pomogustvu
 
a koji vam je to zakljucak da onaj koji ne slusa georgijeva slusa stoju?! :shock: ili grand?! :roll:
to je cista glupost,ja ne slusam ni jedne ni druge,i sto se mene tice i georgijev i stoja su mi podjednako daleki i neinteresantni.
a on jeste dosadan za moj ukus,i sve pesme mu jesu iste...neuzvracena ljubav,zene bla,bla i leti obavezno jedna tra la la pesma.i to je to.
to sto ga ne slusam ne znaci sto neko rece "da mi nije dobro" ili tako nesto.
uzgred,dosadniji je od dragojevica.
 
jocabg011:
Ama ljudi da li ste vi normalni. Pa naravno da je Vlado bolji od Sabana,Cane,Semse,Dzeja i ostalih NOVOKOMPONOVANIH NISKOPAMETNIH PRIMITIVNIH DEGENERIKA koji vladaju nasom muzickom scenom
:shock: :shock: :shock: :shock:
dete, saban nit je novokomponovan niti je primitivan i niskopametan...
poslusaj par njegovih pesama pa onda par vladinih...mislim da ces uvideti ogromnu razliku...

evo sta bi za pocetak trebalo da preslusas
(nisam neki strucnjak, ovo je najbolje sto imam na hardu. kontaktiracu ujaka ako bash hoces da te on malo pouci)
plak'o sam ko dete na njenom vencanju
pozn'o bih te medj' hiljadu zena
skini prsten s desne ruke
uvenuce narcis beli
(i moja omiljena) dva galeba bela


a ako cemo pravo - semsa & co su dno dna. od njih nema gore :D
 
Banshee:
a koji vam je to zakljucak da onaj koji ne slusa georgijeva slusa stoju?! :shock: ili grand?! :roll:
to je cista glupost,ja ne slusam ni jedne ni druge,i sto se mene tice i georgijev i stoja su mi podjednako daleki i neinteresantni.
a on jeste dosadan za moj ukus,i sve pesme mu jesu iste...neuzvracena ljubav,zene bla,bla i leti obavezno jedna tra la la pesma.i to je to.
to sto ga ne slusam ne znaci sto neko rece "da mi nije dobro" ili tako nesto.
uzgred,dosadniji je od dragojevica.[/quo

Naravno da se sve vrti oko zena ako nisi primetio,to je realnost,a drugo covek peva sta oseca,tako da ne moze da peva da je srecan,pa nesrecan,pa ozenjen,pa opet nema dragu.....ako je neuzvracena ljubav ona dugo traje zar ne?!!!
 
Banshee:
a koji vam je to zakljucak da onaj koji ne slusa georgijeva slusa stoju?! :shock: ili grand?! :roll:
to je cista glupost,ja ne slusam ni jedne ni druge,i sto se mene tice i georgijev i stoja su mi podjednako daleki i neinteresantni.
a on jeste dosadan za moj ukus,i sve pesme mu jesu iste...neuzvracena ljubav,zene bla,bla i leti obavezno jedna tra la la pesma.i to je to.
to sto ga ne slusam ne znaci sto neko rece "da mi nije dobro" ili tako nesto.
uzgred,dosadniji je od dragojevica.[/quo

Naravno da se sve vrti oko zena ako nisi primetio,to je realnost,a drugo covek peva sta oseca,tako da ne moze da peva da je srecan,pa nesrecan,pa ozenjen,pa opet nema dragu.....ako je neuzvracena ljubav ona dugo traje zar ne?!!!
 
exkluzivna vest!!!!!!!!


vlado georgijev se ugushio kokicama...dok je bezbrizhno grickao svoju omiljenu zanimaciju...

tragichno...nacija u shoq...hiljade vrcavih tinejdzerki se oqpilo da oda poshtu svom sada pokojnom ljubimcu...



eh kad tju ovo da vidim u novinama......eh
 
julija85:
Banshee:
a koji vam je to zakljucak da onaj koji ne slusa georgijeva slusa stoju?! :shock: ili grand?! :roll:
to je cista glupost,ja ne slusam ni jedne ni druge,i sto se mene tice i georgijev i stoja su mi podjednako daleki i neinteresantni.
a on jeste dosadan za moj ukus,i sve pesme mu jesu iste...neuzvracena ljubav,zene bla,bla i leti obavezno jedna tra la la pesma.i to je to.
to sto ga ne slusam ne znaci sto neko rece "da mi nije dobro" ili tako nesto.
uzgred,dosadniji je od dragojevica.[/quo

Naravno da se sve vrti oko zena ako nisi primetio,to je realnost,a drugo covek peva sta oseca,tako da ne moze da peva da je srecan,pa nesrecan,pa ozenjen,pa opet nema dragu.....ako je neuzvracena ljubav ona dugo traje zar ne?!!!

ovaj...ne vrti se sve oko zena,sta je to trebalo da znaci?!to je jedan deo necijeg zivota,a ne njegova alfa i omega.
drugo ja JESAM zensko,i kada bih rekla da se meni sve vrti oko muskaraca to bi bilo pateticno i glupo pre svega,jer imam i druga interesovanja u zivotu.
trece,ima mnogo dobrih ne-ljubavnih pesama,koje u sebi sadrze mnogo vise emocija i dubine nego pesma o neuzvracenoj ljubavi,koja je uzgred dosadila i bogu i narodu jer je svi maksimalno ekploatisu,toliko da je to postalo ljigavo. :roll:
i valjda mu je neko za sve ove godine koje su mu trebale da izda albume i uzvratio ljubav,zar ne? :shock:
 
HAHAHAHA, ne mogu da verujem da neko pricha o njemu kao o ozbiljnom pevachu pa on ne czasluzuje ni redak texta koji sam mu ja sad posvetio....Fenserchina jedna i kao folira se da vozi harley davidson i da zivi rokerskim zivotom.... :lol: :lol: :wink:
 
goxy:
HAHAHAHA, ne mogu da verujem da neko pricha o njemu kao o ozbiljnom pevachu pa on ne czasluzuje ni redak texta koji sam mu ja sad posvetio....Fenserchina jedna i kao folira se da vozi harley davidson i da zivi rokerskim zivotom.... :lol: :lol: :wink:

a ako ne zasluzuje sto mu posvecujes? :roll:
pa sta i ako je fenser?covek pravi dobru muziku,a to da li je roker,metalac ili fenser,apsolutno nema veze.
 
Da se i ja pridruzim: Vlado smara. Pushten je na repeat. Ne razlikujem njegove pesme od pesama onog Marovica i Vasica. ISto sranye, drugo pakovanje. Svi su u nekom tripu da je on andjelchic, ali je to velika zabluda... Kako god... :roll:
 

Back
Top