Visoka devojka i nizak decko

Она каже да јој се свидело што је тако мали и сладак.....
ahahahahahahahahahah! :lol:
Ја сам у то време имао мало више од 170 она је била 15-ак цм виша али врло секси и заиста то код мушкарца буди разноразне маштарије.Ипак смо ми навикли њих да гледамо са висине :) Кад сам је питао дали јој смета што сам нижи рекла је да јој напротив то баш одговара јер воли да доминира..па сад ти види ;)
Сад имам 195 цм и криво ми што нисам остао макар на 180.Уколико си стао са растом буди срећан!Боље и 176 него коњина ко ја!
ne trubi,visina ti je odlicna. muskarac i treba da bude krupniji i visi od zene, priroda vas je takvim napravila, a tebi je visina super, ne drami vise :confused:
 
Razumem te potpuno iako sam musko. Ja sam tako oko 180 i mogu ti reci da sam nevidljiv za skoro sve devojke koje su 175+ pa cak i za mnoge koje su 170+. Samo mi se jednom desilo da se u mene zatreskala jedna sto je bila 177, 178. Ne znam sta joj bi. A ona je uvek delovala vise od mene valjda zbog obuce ili jako vitke gradje nemam pojma.
Bilo kako bilo, devojke stvarno vole da su muskarci visi i to po mogucstvu dosta visi. Mi muski recimo imamo slican odnos prema tezini. Kad je zena priblizne kilaze muskarcu jednostavno je neprivlacna. Ja sam malo vitkiji i zilaviji pa su za mene devojke koje imaju vise od 56, 57 kg najcesce nevidjlive. Znaci neku od 60kg ili vise jednostavno ne posmatram kao potencijalnog partnera.
Tako da kazem razumem ja to, covek instiktivno gleda naspram sebe.

Ok ti je visina, mozes da nadjes devojke koje su ispod 170 cm, a i one preko toga. Ne znam tacnu visinu svog decka, negde je oko 185 cm, ali kad stanem pored njega u ravnom ne deluje mi puno visi od mene. Moguce je da i kilogrami imaju veze s tim.
U pravu si sto se tezine tice, nekako mi ne ide krupnija devojka sa sitnijim deckom. Ko tu kome pruza osecaj sigurnosti? :) Jos kad bi mu sela u krilo.... mozda je u tom slucaju bolje da on sedne kod nje. :D
Jeste da ljubav ne bira, ali ja ne bih mogla da budem sa nekim nizim i sitnijim od sebe.
 
Ja sam visoka oko 175 cm, a volela bih da sam jos malo visa, i veruj mi kad ti kazem da je tvoja visina idealna. :)
Ma kakvih 180 cm... sta na primer ako hocu da obujem neke stikle, a on onda nizi od mene, ili treba da eliminisem one koje mi se svidjaju da ne bih bila visa od njega, jer ne volim kad je decko nizi od devojke.
A koliko kilograma imas na tu svoju visinu?
Pa, normalno je da ces da budes krupniji i visi od njih, musko si jbm mu misa. :D
Veruj mi, mnogo je lepse kad devojku zagrli visok, krupan decko, nego neki nizi, sitan, povetarac da ga oduva. ;)
Bila sam na jedno vece sa deckom moje visine i nikad vise. Zagrli me, a ja imam utisak da me grli drugarica ili neko dete osmi razred. :lol:
Ne potcenjujem ih, ali ne bih mogla da budem sa deckom nizim od sebe, iz navedenih razloga.

У суштини ти јеси у праву ал само ти кажем да се није баш лако носити са 195 цм..релативно сам складно грађен и имам 92 киле,фино то изгледа на мени али ти кажем предност да кажемо нижих момака,мада 180 се ни не може назвати ниско.Сви моји другови су између 175 и 183-4.Још као у инат ја делујем некако чак и више него што стварно имам,доста килажа и склад значи ту.А оно што ми је говори да девојке воле просечно високе момке је то што сам са више девојака био у фази мувања и кажу ми да им се свиђам као особа и да сам лепог лица али да сам једноставно превисок за њих.И све ми некако говоре у фазону ех да си 180.....:) А 2 месеца сам чак био са девојком која заиста добро изгледа али је висока 160..:eek: Једине девојке с којима могу да се опустим и будем природан су девојке твоје висине и више..:sad2:
 
У суштини ти јеси у праву ал само ти кажем да се није баш лако носити са 195 цм..релативно сам складно грађен и имам 92 киле,фино то изгледа на мени али ти кажем предност да кажемо нижих момака,мада 180 се ни не може назвати ниско.Сви моји другови су између 175 и 183-4.Још као у инат ја делујем некако чак и више него што стварно имам,доста килажа и склад значи ту.А оно што ми је говори да девојке воле просечно високе момке је то што сам са више девојака био у фази мувања и кажу ми да им се свиђам као особа и да сам лепог лица али да сам једноставно превисок за њих.И све ми некако говоре у фазону ех да си 180.....:) А 2 месеца сам чак био са девојком која заиста добро изгледа али је висока 160..:eek: Једине девојке с којима могу да се опустим и будем природан су девојке твоје висине и више..:sad2:

Daj, ne tripuj vise.:rtfm: Imas odlicnu visinu, bar sto se mene tice. Devojka moje visine pored tebe moze da obuje stikle i da bude niza, sto je po meni vise nego odlicno!
Kukas kao da imas ne znam ni ja koju neizlecivu bolest, daleko bilo, a ne idealnu visinu i tezinu za muskarca.
 
Daj, ne tripuj vise.:rtfm: Imas odlicnu visinu, bar sto se mene tice. Devojka moje visine pored tebe moze da obuje stikle i da bude niza, sto je po meni vise nego odlicno!
Kukas kao da imas ne znam ni ja koju neizlecivu bolest, daleko bilo, a ne idealnu visinu i tezinu za muskarca.

Предајем се :gace:
Не кукам само кажем да може да буде и мана и предност.Чак шта више девојке гледам да смувам својим добрим људским особинама и харизматичношћу.
У сваком случају хвала на лепим речима и узвратићу истим.И ти заиста имаш лепу висину,по укусу и нижих и виших момака :bye:
 
Предајем се :gace:
Не кукам само кажем да може да буде и мана и предност.Чак шта више девојке гледам да смувам својим добрим људским особинама и харизматичношћу.
У сваком случају хвала на лепим речима и узвратићу истим.И ти заиста имаш лепу висину,по укусу и нижих и виших момака :bye:

Veruj mi, sto se visine tice, nemas nijednu manu. :)
:cao:
 
obicno ne obracam paznju na ovakve stvari
ali, pijem , pa sam osetljiviji
pa sta ako je zenska vislja
od uvek sam prezirao relacije koje pocivaju na pomirljivosti i tankomudosti
onaj s naocarima trazi onu s naocarima
debeo trazi debelu
grbav grbavu...
to su stranputice
ljudi se po tome ne traze
 
Ceka...

Mislim da ljudi malo preteruju... Zensko treba da bude ovakvo, musko onakvo i onda je to to... Pazi da nije...

nikad to nisam nigde inace cuo da zene toliko vose visoke kao u Srb. doduse Srbi jesu visoki, ali ostali ljudi na celom svetu (osim Holandjana i Skandinavaca mozda) i nisu bas. mislim da evropski prosek je 175cm za muskarca a u ostatku sveta manje.

ili u Srbiji stvarno toliko su visoki, pogotovo mladi sad, da stvarno danas 180cm je malo za muskarca, ili je proradio neki praistorijski strah pa treba neki glomazan i maljav supermuz da odbrani od svih nedaca.

ili zene kao i uvek pricaju gluposti: da je visok, da je bogat, da je lep, da je obrazovan, da je kulturan, da je uspesan i svasta jos, mislim uopste nerealno nesto.

na kraju, sve ribe koje sam cuo da tako nesto tripuju ne znam visok zelene oci plava kosa i slicno uglavnom su neiskusne ili neprivlacne pa tripuju se jadne sta ce.
 
Poslednja izmena:
nikad to nisam nigde inace cuo da zene toliko vose visoke kao u Srb. doduse Srbi jesu visoki, ali ostali ljudi na celom svetu (osim Holandjana i Skandinavaca mozda) i nisu bas. mislim da evropski prosek je 175cm za muskarca a u ostatku sveta manje.

ili u Srbiji stvarno toliko su visoki, pogotovo mladi sad, da stvarno danas 180cm je malo za muskarca, ili je proradio neki praistorijski strah pa treba neki glomazan i maljav supermuz da odbrani od svih nedaca.

ili zene kao i uvek pricaju gluposti: da je visok, da je bogat, da je lep, da je obrazovan, da je kulturan, da je uspesan i svasta jos, mislim uopste nerealno nesto.

na kraju, sve ribe koje sam cuo da tako nesto tripuju ne znam visok zelene oci plava kosa i slicno uglavnom su neiskusne ili neprivlacne pa tripuju se jadne sta ce.

Da je visok, slazem se sa tim, jer sam i ja, ajde da kazem visoka, pa mi takav decko i treba.
Da je bogat... uopste ne mora da bude bogat. Zvucace apsurdno, ali sam oduvek bezala od takvih, jednostavno osecam neku odbojnost prema njima. Ne znam zbog cega. I uvek mi se prevrce zeludac kad cujem drugarice kako pricaju da treba da se smuvaju sa nekim, jer je bogat. To im je prioritet, pa sve ostalo. :roll:
Da je lep... to je sad individualno.
Da je obrazovan, kulturan, vaspitan, pristojan, posten, moralan... Oduvek sam to vise cenila kod muskaraca, a ne neke materijalne stvari.
Mislim, sta ce meni decko koji ce da placa racune, a talasne duzine nam se nenormalno razlikuju. Ne zasniva se veza na novcu, bar ne kod mene.
 
ne znam u čemu je problem...ove forumašice što kažu da im nije bitno ako su više od svog muškarca, nek se zabavljaju sa takvim muškarcem...al nemojte da pričate da je glupost to što ja ( kao i većina devojaka uostalom) volim da momak bude viši od mene...neću ja da budem muško u vezi, da nosim svog momka u zube, ne ide...:lol::lol::lol:
 
uz veliku i visoku zenu jednostavno ne ide lepo sitan i nizak muskarac, jer ce pored njega,izgledati kao sve osim kao njegova devojka. e sad vi mozete da terate vodu na svoju vodenicu, kritikujete i ostalo, ali visina nema nikakve veze sa bojom ociju lepotom ili cime god i vecina zena ce ipak uz sebe hteti da imaju muskarca uz kojeg ce izgledati...zenstveno i ne majcinski. za ovo drugo sluze deca. i muskarci koji su nizi od mene me jednostavno ne privlace. a mogu da budu i lepi i da imaju lepe oci i obrazovani i sve.
 
ne znam u čemu je problem...ove forumašice što kažu da im nije bitno ako su više od svog muškarca, nek se zabavljaju sa takvim muškarcem...al nemojte da pričate da je glupost to što ja ( kao i većina devojaka uostalom) volim da momak bude viši od mene...neću ja da budem muško u vezi, da nosim svog momka u zube, ne ide...:lol::lol::lol:
tacno tako...jos ni ti ni ja nismo onaj tip zena koje su ko stapici, vec...razvijene da tako kazem...na sta bi licilo da ja od 175 vodam uz sebe nekog ko je deset cm nizi....:neutral:
 

Back
Top