CyndILauper
Primećen član
- Poruka
- 785
Kako ih vidite i koja razlika u visini je za vas podnosljiva?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

a izmedju ostalog znas kako kazu "pupak na pupak ide"


Ја знам један стварно драстичан пример из мог комшилука,девојка лепа висока ма права риба висина негде око 177 и неких 65 кила али лепо распоређених а лик 162 и по кад смо се мерили имао је равно 50 кила.Није богат није ни нешто прелеп до душе није ни ружан али мислим да је у овом случају ЉУБАВ победила!Она каже да јој се свидело што је тако мали и сладак.....


ili je pobedila ljubav ili je pobedila njegova alatka od pola metra![]()

и мање од 20 цм 
Брате можда си и у праву,ти мали људи имају велик ***** дефинитивно,морају и они нешто од природе да добију
Знам лика који је савршене висине за мушкарца,дакле 180 цм и има 22 цм алатку а ја висок ко жирафа,пола девојака су прениске за мене имам јебених 195и мање од 20 цм
![]()

Sta "jebenih 195"!? To je idealna visina za muskarca.![]()
ал шта ћу мајка природа

Kako ih vidite i koja razlika u visini je za vas podnosljiva?

Visoke su sexy,voleo bi da imam jednom u zivotu curu koja je bar 20 cm visha od mene, cisto da isprobam i tu varijantu ljubavi![]()
па где ћеш 20 цм вишу сунце ти..колико си ти висок?То су баш маштаријепа где ћеш 20 цм вишу сунце ти..колико си ти висок?
Док сам био у пубертету и док нисам израстао имао сам вишу девојку од мене и могу ти рећи да уопште није лоше![]()

Zato mastarije, 176cm sam visok, znaci tu nekde oko 2m, ne smem ni da pomislim koliko mi to sexy deluje, uveren sam da nmalo nije loshe![]()
Кад сам је питао дали јој смета што сам нижи рекла је да јој напротив то баш одговара јер воли да доминира..па сад ти види Kako ih vidite i koja razlika u visini je za vas podnosljiva?

...može i to, al malo je smešno da on mora da se popne na stepenik da bi je dohvatio i poljubio...
viđam to često...
...misim...znam da će te vi odozgo iz begeta i drugih urbanih krajeva da kažete...eh - ko da je to nešto čudno, to je normalno...pa da, jes...al za ovu moju tursku kasabu i to je anomalija...
...pa koji cm može...al misim...za glavu......može i to, al malo je smešno da on mora da se popne na stepenik da bi je dohvatio i poljubio...
![]()

Ko voli nek izvoli
Ja ne znam da li bih mogla sa nizim od sebe..mozda ako je savrsen u svemu ostalom, ali uvek bi mi falio taj osecaj da sam ja sitniji/nezniji pol
Ko voli nek izvoli
Ja ne znam da li bih mogla sa nizim od sebe..mozda ako je savrsen u svemu ostalom, ali uvek bi mi falio taj osecaj da sam ja sitniji/nezniji pol
