A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

Drustvo, imam problem. Imao sam racun u VIPu ( na 2 godine ) koji je istekao jos u julu. Ja sam nastavio placati taj racaun do oktobra iako su mi ukinuli sve gigabajte interneta i napacivali mi internet kao da Halo govornice da ga koristim sve po istoj ceni, nego to nije ni bitno. U oktobru odlucim da prestanem da placam to i odem u poslovnicu i kazem im da hocu da raskinem ugovor i to je to. Na zalost nisam dobio nikakvu priznanicu niti ista da sam raskinuo ugovor jer sam smatrao da je ovo koliko toliko pouzdana drzava. Nedavno mi stize pismo od njih da moram da uplatim dugovanje ili ce da salju neku agenciju za uterivanje dugova wtf !? Ispalo je da ni jedan racun od oktobra nisam platio i da se tu skupilo oko 150 e duga.

Mene zanima sledece : Ko su ti ljudi, da li se sa njima mogu dogovoriti da to platim u ratama, da li tuku u glavu i da li treba da spremim pistolj ? :D Takodje da li mi mogu poslati izvrsitelje, i da li izvrsitelji mogu nesto da mi oduzmu i ako ja nemam nista na sebi ?
Ima li iko ikakvog iskustva sa tim ?

P.S : Da nisam ostao bez posla u oktobru kao i pola drzave zbog ovog virusa platio bih im odmah sve i skinuo sa ledja, ovako te pare nemam.
ne razumem nesto
tebi je istekao ugovor
kakav si onda ugovor ti sa njima raskidao?
kad ti je istekao ugovor tebi je samo ostao paket koji si imao
svo vreme dok ne ugasis broj ti moras taj racun da placas.

ja sam tako davno imao broj bez ugovora..samo sam svakog meseca placao racun.

ugovor ti donosi samo olaksicu (recimo popust na mesecni racun ili telefon)
inace ti mozes da imas paket i bez ugovora
 
Drustvo, imam problem. Imao sam racun u VIPu ( na 2 godine ) koji je istekao jos u julu. Ja sam nastavio placati taj racaun do oktobra iako su mi ukinuli sve gigabajte interneta i napacivali mi internet kao da Halo govornice da ga koristim sve po istoj ceni, nego to nije ni bitno. U oktobru odlucim da prestanem da placam to i odem u poslovnicu i kazem im da hocu da raskinem ugovor i to je to. Na zalost nisam dobio nikakvu priznanicu niti ista da sam raskinuo ugovor jer sam smatrao da je ovo koliko toliko pouzdana drzava. Nedavno mi stize pismo od njih da moram da uplatim dugovanje ili ce da salju neku agenciju za uterivanje dugova wtf !? Ispalo je da ni jedan racun od oktobra nisam platio i da se tu skupilo oko 150 e duga.

Mene zanima sledece : Ko su ti ljudi, da li se sa njima mogu dogovoriti da to platim u ratama, da li tuku u glavu i da li treba da spremim pistolj ? :D Takodje da li mi mogu poslati izvrsitelje, i da li izvrsitelji mogu nesto da mi oduzmu i ako ja nemam nista na sebi ?
Ima li iko ikakvog iskustva sa tim ?

P.S : Da nisam ostao bez posla u oktobru kao i pola drzave zbog ovog virusa platio bih im odmah sve i skinuo sa ledja, ovako te pare nemam.
Tebi je prsla ugovorna obaveza, ali ugovor nisi raskinuo. Kada si otisao u poslovnicu MORALI su da ti daju papir da raskidas ugovor, inace ostaje kao vazeci.
Jedino da odes do njih i probas da se dogovoris da li mozes da platis u ratama. Ako su predali agenciji,moraces da platis i njihove usluge....
 
Kako mogu da vidim listing poziva na A1 ? Dok je bio VIP imali su gde se može videti ,a sada ne radi ta web stranica.
Screenshot_2021-05-25-07-43-48-860.jpg
 
Pozdrav drustvo,doslo je vreme da zamenim telefon,u vipu sam vec dugo dugo,planiram i da ostanem.Mozete li mi pomoci oko izbora telefona.Gledam da prodjem jeftinije,pa sam izabrao Klasik plus tarifu.Izabrao bi jedan od sledecih telefona,Samsung Galaxy A32,Huawei P40 lite dualSIM,Huawei P Smart 2021,moze i preporuka za neki priblizne cene i karakteristika,unapred hvala :)
 
Teško da ćeš brzo dobiti takva iskustva. Meni je bilo bitno da ne košta puno da ima veliku rezoluciju ekrana, da je 5,5" da ima oktakor ili kako li već procesor bateriju za dva dana i uzo sam nov redmi 9 (onaj sa boljim displejom) sa 2 god pisane vipove garancije za 60 evra.

Al ja samti od onih što ne menjaju telefon dok se ne raspadne.
 
da , vip je jos najbolji

neo3 - imas razgovore neograniceno za 1300

kod telenora je slicno 1800 a telekoma 1400, dobro i oni nisu losi

ali svuda treba voditi racuna o prekoracenju neta
Meni se mnogo više dopada prepaid varijanta. Otkako mi je istekao postpaid ugovor, ne pada mi na pamet da potpisujem drugi. Ovako u prepaidu za 300 dinara mesečno imam sve što mi treba: 100 poruka/SMS-ova, 1GB neta (koje lepo rasporedim na mesec dana) i neograničeni minuti ka A1 mreži. I kad budem uzimao nov telefon, uzeću ga odmah po punoj ceni da izbegnem postpaid i ugovorne obaveze.
 

Back
Top