Vernici, sta biste uradili da se zaljubite u osobu koja nije vase vere?

pravedni se naduvo ko balon.....i sad sisti po forumu.......ko pekinezer neki.......:hahaha:

- - - - - - - - - -

Znam da mnogi teze na ovom forumu za neke odgovore koje ce dobiti od mene, ali posto ja nisam sredstvo za sprdanje, savetujem ti da gledas svoje dvoriste! :hahaha:

manje duvaj ....thc ti razara mozdane celije......:lol:
 
pravedni se naduvo ko balon.....i sad sisti po forumu.......ko pekinezer neki.......:hahaha:

Opet pricas ono sto ti se nalazi u podsvesti, jer to niko ne spominje ali niko nije spominjao to... :hahaha:

- - - - - - - - - -

pravedni se naduvo ko balon.....i sad sisti po forumu.......ko pekinezer neki.......:hahaha:

- - - - - - - - - -



manje duvaj ....thc ti razara mozdane celije......:lol:

Opet ti o THC-u. :hahaha:
 
Brate to sto sam napisao je pitanje za sve hriscane... Da se zapitaju da li izvor ljubavi treba svima da da vecni zivot? Oni veruju u nekog boga koji je izvor ljubavi, a ima neprijatelje. Jedne voli druge kaznjava... Zar izvor ljubavi ne voli sve podjedneko bez da pravi razlike?
Jer je bogu nemoguce da sve spase (po njima)?

Posto vecni zivot isljucuje smrt (po vernicima) prosvetli me kako bi ubice ubijale nekoga ko je vecan.

možda bi mogli na tebi da provere :lol:

ja sam veliki brat, meni je dopusteno sve! :hahaha:

dete koliko je tebi godina kada se ovako zanosis :lol:
 
Vernici da se zaljubite (znaci kao retko koji) u osobu koja nije vase vere, sta biste uradili da odlucite da stupite u brak?

Znaci toliko da se zaljubite da jednostavno morate da budete zajedno!

Da li biste vi promenili veru zbog te osobe ili biste trazili da ta osoba promeni veru?

Poznajem mnogo brakova gde je muskarac ateist a zena vernica, i brak fukcionise i te kako,
dok obrnuto nije moguce, zena ateist a muskarac vernik, takva kombinacija je apsolutno nemoguca.
To verovatno zato sto je muskarac u stanju da razume i da tolerise,
dok zensko izgleda bas nije.
 

Back
Top