Vernici, sta biste uradili da se zaljubite u osobu koja nije vase vere?

Shali se, al sa istinom koju neki ljudi rade, zaista na taj nachin.

vidis da su ovde mnogi neozbiljni sa istinom

- - - - - - - - - -

Nije poenta u naivnosti nego u ljubavi, milosti i molosrdju! :bye:

pa srecno ti bilo na Bozjem sudu:cao:

al zar nije pametnije da malo poradis na sebi ako ti se zivi
 
vidis da su ovde mnogi neozbiljni sa istinom

- - - - - - - - - -



pa srecno ti bilo na Bozjem sudu:cao:

al zar nije pametnije da malo poradis na sebi ako ti se zivi

Imam samo dve stvari da ti kazem:

1. Niko nije savrsen!

2. "A drugi mu učenici govorahu: Videsmo Gospoda. A on im reče: Dok ne vidim na rukama Njegovim rana od klina, i ne metnem prsta svog u rane od klina, i ne metnem ruke svoje u rebra Njegova, neću verovati."
 
Imam samo dve stvari da ti kazem:

1. Niko nije savrsen!

2. "A drugi mu učenici govorahu: Videsmo Gospoda. A on im reče: Dok ne vidim na rukama Njegovim rana od klina, i ne metnem prsta svog u rane od klina, i ne metnem ruke svoje u rebra Njegova, neću verovati."

takodje imas i ovo

A strašljivima i nevernima i poganima i krvnicima i bludnicima i vračarima i idolopoklonicima i svim lažama, njima je deo u zapaljenom jezeru od ognja i sumpora; to je druga smrt. (Otkrivenje 21:8)

Ili ne znate da nepravednici neće naslediti kraljevstva Božjega? Ne varajte se: ni bludnici, ni idolopoklonici, ni preljubočinci, ni mekušci, ni pogrdni, (1. Korinćanima 6:9)


:cao:
 
takodje imas i ovo

A strašljivima i nevernima i poganima i krvnicima i bludnicima i vračarima i idolopoklonicima i svim lažama, njima je deo u zapaljenom jezeru od ognja i sumpora; to je druga smrt. (Otkrivenje 21:8)

Ili ne znate da nepravednici neće naslediti kraljevstva Božjega? Ne varajte se: ni bludnici, ni idolopoklonici, ni preljubočinci, ni mekušci, ni pogrdni, (1. Korinćanima 6:9)


:cao:

U redu, nije problem. Ako ce me "izvor ljubavi" tamo baciti samo zato sto nisam verovao u nesto za sta nemam dokaze, sam cu na glavu skociti! :cool:

Necu da zivim u kraljevstvu gde su neki veci od drugih. Zelim da zivim u kraljevstvu gde su svi jednaki i gde nema gospodara i sluge, vec gde svako vidi boga u svakome i tako mu sluzi!
 
U redu, nije problem. Ako ce me "izvor ljubavi" tamo baciti samo zato sto nisam verovao u nesto za sta nemam dokaze, sam cu na glavu skociti! :cool:

Necu da zivim u kraljevstvu gde su neki veci od drugih. Zelim da zivim u kraljevstvu gde su svi jednaki i gde nema gospodara i sluge, vec gde svako vidi boga u svakome i tako mu sluzi!
Ti vernici ustvari vole sado-mazo igrice,to je jedino objasnjenje xD
 
Poslednja izmena od moderatora:
U redu, nije problem. Ako ce me "izvor ljubavi" tamo baciti samo zato sto nisam verovao u nesto za sta nemam dokaze, sam cu na glavu skociti! :cool:

Necu da zivim u kraljevstvu gde su neki veci od drugih. Zelim da zivim u kraljevstvu gde su svi jednaki i gde nema gospodara i sluge, vec gde svako vidi boga u svakome i tako mu sluzi!

el vidis boga u pedofilu?
 
sta je isus rekao za onog bolesnika kada su ga upitali ucenici "zasto ne vidi od rodjenja"?
Rekao je da bi se bozja sila proslavila! :cool:

nisi mi odgovorio na pitanje.....

- - - - - - - - - -

Onda ti jedino preostaje da trazis nirvanu :rotf:

ma jok skines je sa tocka darme i stavis na stub blazenstva.....i onda ona bude u nirvani ,ti u raju......:hahaha:
 
ne mislim da je dobro.....a ti meni odgovori na moje pitanje a ne da mi postavljas nova.....

Da svi dobiju vecni zivot, a da niko ne okusi vecnu smrt! Da svi dobiju ono sto su zeleli i sto ih cini srecnim u potpunosti. Da budu prihvaceni takvi kakvi su i da ne budu osudjeni! Da svi budu srecni i da svi budu SAVRSENI! Da nema veceg ili manjeg vaznog, vec da svako vidi Boga u svakome i da mu tako sluzi! Za takvu ideju i zelju je cast ziveti, bez obzira na sve, bez obzira na posledice!

- - - - - - - - - -

Posto smatram da je pedofilija bolest, to podrazumeva da ne moze neko to da zeli i nikoga ne cini to srecnim u potpunosti, jer je bolest.
 
Da svi dobiju vecni zivot, a da niko ne okusi vecnu smrt! Da svi dobiju ono sto su zeleli i sto ih cini srecnim u potpunosti. Da budu prihvaceni takvi kakvi su i da ne budu osudjeni! Da svi budu srecni i da svi budu SAVRSENI! Da nema veceg ili manjeg vaznog, vec da svako vidi Boga u svakome i da mu tako sluzi! Za takvu ideju i zelju je cast ziveti, bez obzira na sve, bez obzira na posledice!

znaci za tebe su pedofili okej i da im omogucimo da guze decu u vecnosti jer ih to cini srecnim?
 
Pravedni sta je za tebe savrsenstvo?Objasni mi kako ti to shvatas?

- - - - - - - - - -

Sto su ti toliko crne misli? Tacnije sto si sad govorio ono sto "gajis"u podsvesti, jer odakle ti tako nesto?! :hahaha:

Pa to je prakticna primene tvoje utopijske ideje......da svaka budala radi sta oce......sam sebi se smejes.....:lol:
 
Da svi dobiju vecni zivot, a da niko ne okusi vecnu smrt! Da svi dobiju ono sto su zeleli i sto ih cini srecnim u potpunosti. Da budu prihvaceni takvi kakvi su i da ne budu osudjeni! Da svi budu srecni i da svi budu SAVRSENI! Da nema veceg ili manjeg vaznog, vec da svako vidi Boga u svakome i da mu tako sluzi! Za takvu ideju i zelju je cast ziveti, bez obzira na sve, bez obzira na posledice!

- - - - - - - - - -

Posto smatram da je pedofilija bolest, to podrazumeva da ne moze neko to da zeli i nikoga ne cini to srecnim u potpunosti, jer je bolest.

ja želim puno para puno zlata pa dal ću da dobijem :lol:

ubica nije bolestan znači rokne nekoga i prodje isto ko i svi drugi
 
ja želim puno para puno zlata pa dal ću da dobijem :lol:

ubica nije bolestan znači rokne nekoga i prodje isto ko i svi drugi

Brate to sto sam napisao je pitanje za sve hriscane... Da se zapitaju da li izvor ljubavi treba svima da da vecni zivot? Oni veruju u nekog boga koji je izvor ljubavi, a ima neprijatelje. Jedne voli druge kaznjava... Zar izvor ljubavi ne voli sve podjedneko bez da pravi razlike?
Jer je bogu nemoguce da sve spase (po njima)?

Posto vecni zivot isljucuje smrt (po vernicima) prosvetli me kako bi ubice ubijale nekoga ko je vecan.

- - - - - - - - - -

a ti vidiš samo ružičaste slonove :lol:

ja sam veliki brat, meni je dopusteno sve! :hahaha:
 

Back
Top