Велики нереди у Франкфурту!!!

Ja navijam za obe strane...Bas kao kada su se turci i rvati krvili po Mostaru.


242220.gif
...............
62391.gif
................
 
Protesti su jako nemirni, ima mnogo povredjenih, suzavac na sve strane, a ja sam samo napisala da je smesno da neka ruska agencija nocas javlja i postavlja
slike nekih policijskih automobila koji su zapaljeni 12 sati kasnije. nema ovde lazi, policija lepo kaze sve i to na licu mesta, pojma nemam sto ste se vi rusofili
toliko uzbudili oko ovih protesta. Znam da je u Moskvi to nemoguce, ali je ovde to svakodnevnica, rutina.
 
Protesti su jako nemirni, ima mnogo povredjenih, suzavac na sve strane, a ja sam samo napisala da je smesno da neka ruska agencija nocas javlja i postavlja
slike nekih policijskih automobila koji su zapaljeni 12 sati kasnije. nema ovde lazi, policija lepo kaze sve i to na licu mesta, pojma nemam sto ste se vi rusofili
toliko uzbudili oko ovih protesta. Znam da je u Moskvi to nemoguce, ali je ovde to svakodnevnica, rutina.

Уређено друштво?


П.С.
Нисам русофил, знаш и сама
 
Уређено друштво?


П.С.
Нисам русофил, знаш и сама
Znam da nisi rusofil a ako se stanovnici Framnkfurta , a narocito ne Berlina ili Hamburga, Minhena ne uzbudjuju zbog ovih protesta ja zaista ne razumem
od kud na PDF Politika tema o neredima ovde. Sta su veliki, a sta mali i nikakvi neredi ja ne znam. Kazem samo da to ovde nije nista novo, a i nikakav
uvod u neke revolucije.
 
Znam da nisi rusofil a ako se stanovnici Framnkfurta , a narocito ne Berlina ili Hamburga, Minhena ne uzbudjuju zbog ovih protesta ja zaista ne razumem
od kud na PDF Politika tema o neredima ovde. Sta su veliki, a sta mali i nikakvi neredi ja ne znam. Kazem samo da to ovde nije nista novo, a i nikakav
uvod u neke revolucije.

Ово баш и није "мало"


Нешто ту не штима.
 
Protesti su jako nemirni, ima mnogo povredjenih, suzavac na sve strane, a ja sam samo napisala da je smesno da neka ruska agencija nocas javlja i postavlja
slike nekih policijskih automobila koji su zapaljeni 12 sati kasnije. nema ovde lazi, policija lepo kaze sve i to na licu mesta, pojma nemam sto ste se vi rusofili
toliko uzbudili oko ovih protesta. Znam da je u Moskvi to nemoguce, ali je ovde to svakodnevnica, rutina.

nisi mi bas mnogo uverljiva. cuj je bolan fahrija:rusi objavili paljenje automobila koji su se desili 12 casova kasnije.pa da covek ne zaplace od muke
 
Ово баш и није "мало"


Нешто ту не штима.
Sta? Gdee, kako? Pa metro bre ide ispod tog dela, samo je jedna tramvajska linija ukinuta.
Nije ovo nista novo, cak je nekako, kako da kazem i minorno. Bilo je ovde ( bas u Frankfurtu) mnogo vecih sranja.

- - - - - - - - - -

nisi mi bas mnogo uverljiva. cuj je bolan fahrija:rusi objavili paljenje automobila koji su se desili 12 casova kasnije.pa da covek ne zaplace od muke
Pa to je zato sto si glup pa ne shvats o cemu pisem.
I u Srbiji je objavljeno da je helikopter srecno sleteo, a nije.
 
Sta? Gdee, kako? Pa metro bre ide ispod tog dela, samo je jedna tramvajska linija ukinuta.
Nije ovo nista novo, cak je nekako, kako da kazem i minorno. Bilo je ovde ( bas u Frankfurtu) mnogo vecih sranja.

ОК Рајка...

И 5. октобра је радио део ГСП-а у Београду.
Када је био "Мајдан" (ни случајно не поредим догађаје) две улице иза трга се седело по кафићима и пила кафа и пиво


Није баш "обично" и "нормално"



Не зезај, ово баш и није уобичајено
 
ОК Рајка...

И 5. октобра је радио део ГСП-а у Београду.
Када је био "Мајдан" (ни случајно не поредим догађаје) две улице иза трга се седело по кафићима и пила кафа и пиво


Није баш "обично" и "нормално"



Не зезај, ово баш и није уобичајено
Cekaj bre, a kada oni demonstranti u davosu prave mitinge onda je to sta?
Uvod u svetsku revoluciju? Ili pred one nekakve samite sedmoro velicanstvenih?

Ja samo kazem da to ljude ovde u nemackoj jako malo zanima jer je ovde sve nekako drugacije. Frqankfurt je relativno nevazan grad,
nije centrala nemackog cetvrtog rajha, jeste centrala love, a ovi se bune samo protiv globalizma.
 
Cekaj bre, a kada oni demonstranti u davosu prave mitinge onda je to sta?
Uvod u svetsku revoluciju? Ili pred one nekakve samite sedmoro velicanstvenih?

Ja samo kazem da to ljude ovde u nemackoj jako malo zanima jer je ovde sve nekako drugacije. Frqankfurt je relativno nevazan grad,
nije centrala nemackog cetvrtog rajha, jeste centrala love, a ovi se bune samo protiv globalizma.

Ништа...Као што ни сада није ништа...

Али тамо нико није правио баш толики хаос. Ни приближно

ЈБГ Рајка.... нешто ту баш и није у реду....


П.С.


Можеш ли сада да се уобичајено прошеташ и изведеш кера до места где је сукоб?
 
Poslednja izmena:
Protesti su jako nemirni, ima mnogo povredjenih, suzavac na sve strane, a ja sam samo napisala da je smesno da neka ruska agencija nocas javlja i postavlja
slike nekih policijskih automobila koji su zapaljeni 12 sati kasnije.
nema ovde lazi, policija lepo kaze sve i to na licu mesta, pojma nemam sto ste se vi rusofili
toliko uzbudili oko ovih protesta. Znam da je u Moskvi to nemoguce, ali je ovde to svakodnevnica, rutina.

To ti je zbog vremenske razlike !!!! ....

Uhvatila ih je u lazi .... :think:

Evo jos malo Ruskih izvestaja , pazalujsta ..... :hvala:

http://www.hr-online.de/website/rub...p?rubrik=91009&key=standard_document_54812349
 
У Франкфурту је потпуно нормално палити,

Pa da, ima Frankfurt dugu tradiciju paljenja.

book_burning_commemorative_plaque_frankfurt_hesse_germany.jpg


Veli spomen ploča:

Na ovom mestu 10. maja 1933, nacionalsocijalistički studenti spalili su knjige pisaca, naučnika, publicista i filozofa.

Ako zgreših u prevodu nešto nek me isprave ali mislim da je to to.

Nekada su najviše voleli da potpale dobru knjigu.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cekaj bre, a kada oni demonstranti u davosu prave mitinge onda je to sta?
Uvod u svetsku revoluciju? Ili pred one nekakve samite sedmoro velicanstvenih?

Ja samo kazem da to ljude ovde u nemackoj jako malo zanima jer je ovde sve nekako drugacije. Frqankfurt je relativno nevazan grad,
nije centrala nemackog cetvrtog rajha, jeste centrala love, a ovi se bune samo protiv globalizma.
Како сад па то?
Ем је финансијски центар Немачке, ем је у Франкфурту ЕЦБ, ем је највеће ваздухопловно чвориште???
 

Back
Top