Велики нереди у Франкфурту!!!

Nije ni cudo da Rajela nista nije primetila , sve je u najboljem redu .....:think:

CAX8a53W8AEn-Ur.png
 
Nemački narod veruje svojim medijima više nego svojim očima.

Nisu oni ko mi, primitivci koji svemu nađu manu.

Заблуда.

У немачкој је грађанска свест на много вишем нивоу. Сетимо се поскупљења гаса од само 2 одсто, пре неколико година. Синдикати блокирали целу државу. Све стало. Авиони, аутобуси, возови... до испуњења захтева. Овде гас поскупи 65 посто и нико ни да писне.
 
čuj slaganje, eno tamo na temi o struji na severu kosova oči povadiše kako oni plaćaju a oni nesrećnici na severu kosova ne, a to što šiptari ni u srbiji a kamo li na kosovu ne plaćaju struju uopšte, to nije bitno

Коска на коју се ложе малоумни егоисти и ситне душе оперисане од било какве националне идеје и грађанске еманципације. Класична замена теза, замајац који провали свако ко има 0.5 грама мозга.
 
Nemački narod veruje svojim medijima više nego svojim očima.

Nisu oni ko mi, primitivci koji svemu nađu manu.
Ovde ziv covek nikome ne veruje, samo svojim ochima i svojoj zdravoj pameti.
Ove demosntracije , proteste organizuje neki pokret koji postoji diljem Europe, nesto u stilu protiv globalizma, ali
ovde ima i protesta protiv drzava /nacija koje unistavaju covekovu okolinu, ima svega i svacega. Zasto bi to mene zanimalo?
 
Nikad nije postojala veća diskrepanca između naroda i državne politike pojedinačnih zemalja u Evropi (pritom ubrajam i Ruse)
Mislim da nema države u Evropi koja podržava politiku svoje vlade
ili će biti veliki rat ili velike revolucije svuda
Naravno da nema, toga ima samo u banana drzavama tipa Srbija, Venecuela, pa i Hrvatska.
Najveci i najzesci kriticari vlade su ljudi koji su je birali jer je izneverila njihova ocekivanja, ali je i obecavala
scve i svasta. U Srbiji je jel, dijamteralno suprotno. Ubijaju te u pojam ti koje si birao, ali ti drvis opoziciji da
su oni gori:zcepanje: A skoro i da ne postoje.

- - - - - - - - - -

07:40 -> 12:01
Haos u Frankfurtu, 500 uhapšenih
Izvor: B92, Tanjug, Raša tudej

Frankfurt -- Ispred novog sedišta Evropske centralne banke u Frankfurtu sukobili su se demonstranti i policija, prenose svetski mediji. Više od 70 policajaca je povređeno.
 
Naravno da nema, toga ima samo u banana drzavama tipa Srbija, Venecuela, pa i Hrvatska.
Najveci i najzesci kriticari vlade su ljudi koji su je birali jer je izneverila njihova ocekivanja, ali je i obecavala
scve i svasta. U Srbiji je jel, dijamteralno suprotno. Ubijaju te u pojam ti koje si birao, ali ti drvis opoziciji da
su oni gori:zcepanje: A skoro i da ne postoje.

Nije to uopšte tako ovde, ja ne znam gotovo nikoga koji zaista veruje SNSu i glasa za njih
to što vidiš po internetu neke botine koje su zaposlili, nemoj da te zavara
 
07:40 -> 12:01
Haos u Frankfurtu, 500 uhapšenih
Izvor: B92, Tanjug, Raša tudej

Frankfurt -- Ispred novog sedišta Evropske centralne banke u Frankfurtu sukobili su se demonstranti i policija, prenose svetski mediji. Više od 70 policajaca je povređeno.

Sad ih je vec 1000 povredjenih na obe zaracene strane ...

I sto nam prenosis vesti iz nasih medija , trkni bre do centra zbivnja tu u Zajeca..... pardon , Frankfurtu , pa nam prenesi istinu ! Mi ti sve verujemo !!
 

Back
Top