Veliki muskarac, veliki ljubavnik

pikaso npr, nije bio lak chovek, a zene sa kojima je bio su bile medjusobno razlicite. nije bio zenskaros, imao je valjda nekoliko veza duzih
mislim
e sad neka umanjena verzija
ili prava zena napravi velikog od bilo koga???

- - - - - - - - - -

nesto se prisecam filma o njemu
ili lupetam :neutral:
 
Ja mislim da je najvaznije da muskarac ima dosta para.

To mu daje moc, inteligenciju, simpaticnost, lepotu, mladost i td....

Neki siromak moze biti lep i kao andjeo Gavrilo ili Apolon, i inteligentan kao Ajnstajn i fini kao gospodin Vucic - ne vredi mu bas mnogo kod zena....
 
A Dzon Snezni?? Kako to objasnjavas??

Pa evo vidi ovde: da je OVAJ slucajno DRVOSECA i da nema MANSION i da nije MILIJARDER - da li bi ove dame bile oko njega?

wv-playbo.jpg
 
U svoj mojoj opsesiji imaginarnim likom pocela sam da razmisljam kako nema takvih u realnom zivotu.
Kako ne spavaju na minus dvadeset... kako se ne bore sa alama... ma i monah Gavrilo od njih ispadne muzevniji... a dobro on u stripu krajnje poziva na vlazenje vagine. No pricam o knjizi... oziljcima isecen, starac, a opet bih mu i pored svih tih zaveta pre dala nego nekom hipseru koji fura bradu, jer ide uz kosulju.
Elem, sta je tema...
Koliko vas surova snaga ili ona intelektualna pali?
Koliko vas pali da bude u necemu poseban... uspesan??
Da li vam bude toplo oko srca, da ne kazem nekog drugog organa kada podigne nesto pretesko ili opravi usisivac? Balavite li na njega dok drzi skalpel u belom mantilu ili drzi predavanje sav dostojanstven?
Da li volite kad je castan, ponosan, drzi do principa??
Kapiram da se vecina zadovolji prosecnima, koji rade od osam do cetiri, koji zameni sijalicu... ali ni u cemu nije najbolji... kontam da cu i ja. Kontam da cu se kao i vi ubediti da je moj meni poseban i najbolji... jer ipak uistinu posebni takve zahtevaju. Utisak mi je da na kraju nismo sa onima koje zelimo vec sa onima sa kojima mozemo... no nije ni bitno... bitno sam ja zaboravila sta je tema...
E da... koliko ono sto muskarac zna i moze, utice na to koliko cemo ga voleti?? Valjda sam ovo htela da pitam... hebem li ga... mada sirite slobodno.. svejedno mi svaku temu ispamujete...

Ne znam brate, ali kad sam ja u ovom zivotu uspeo da se domognem vulvice, ovakav kao prototip neidealnog frajera, koga nijedna cica ne bi pozelela, a kamoli necija mater za zeta uzela, svako ce neku pojebati. Voah, ja sam rekao!

:lol:
 
Ne znam brate, ali kad sam ja u ovom zivotu uspeo da se domognem vulvice, ovakav kao prototip neidealnog frajera, koga nijedna cica ne bi pozelela, a kamoli necija mater za zeta uzela, svako ce neku pojebati. Voah, ja sam rekao!

:lol:


Вулвица је очигледно све што те код жене занима.

Такве отписујем на кеца.
 
je l ima na forumu neko ko je veliki mushakrac, od bivsih ili sadasnjih

Ja sam bivši...:mrgreen:
Dok nisam skapirao da sam iskorištavan i zloupotrebljavan!
Komšija,jel biste mi to vi uradili,onaj moj nije ni za šta...I ja sav ponosan odem i sredim joj neku
mašinicu,osigurače,kerec palac,a onaj stokilaš iza novina u fotelji i sam vidiš ruku kako se pruži po
pivkana...
Bilo je tu i tamo po neka nagrada naturalne prirode,ali nije vredno spomena...Digo ja ruke i sad kad mi
traže,dam im broj majstora koji to radi...Nisam više supermen!
A ovoj mojoj moram biti ybg...Zna da sve znam da sredim i da su ti majstori mala deca za mene...
Skoro htela da ja radim moleraj u kuhinji...Baš ću...:mrgreen:Ostavio molera,a ja na reku...:lol:

- - - - - - - - - -

A,da...To nema veze s ljubavničkim zanosima i plamenovima...Još kad se nešto majstoriše,napravi se i neki
vašar i nikom nije do ljubavisanja...:mrgreen:
 
Majstori, ljudi koji barataju tako nekim korisnim i isplativim vestinama, su vise nego pozeljni muzevi, simboli sigurnosti kojoj zene teze. Samo nije im verovati kad se nadju na terenu. Mada neki prema njima i tada ispoljavaju neograniceno poverenje, Eto sreo mog elektricara i mene komsija Rodja, inace elektricarev skolski drugar, samo sto je komsija Rodja batalio tu struku i otisnuo se u shiljbochenje, zaboravio sve sto je znao od zanata radeci te poslove uniformisanih lica. Videvsi da je majstor to vece angazovan u zapijanju sa mnom bezecovao ga je za sledece vece, da popravi nesto u supruginom lokalu, ono: "Aj dodji sutra uvece u radnju da mi sredis Z.-u.". I majstor sta ce drugo nego obeca da ce sutra uvece sredjivati Rodjinu Z.-u sve dok ne otkloni sve kvarove. Naredne veceri srecemo se u lokalnoj kafanici Rodja i ja, ja mislio da ce on kontrolisati sredjivanje Z.-e, bas sam se iznenadio kad ga videh i pitah ga: "Rodjo, gene, zar ti nije bio majstor da ti sredi Z.-u?!". On tap po celu i za telefon: "Halo Z-o, jel stigao majstor? Jel te sredio? Nije jos, Aha, sredjue te. Javi mi kad zavrsi.". Pa ce meni: "Nije slagao, dosao je, u lokalu su, sredjuje je."
 
U svoj mojoj opsesiji imaginarnim likom pocela sam da razmisljam kako nema takvih u realnom zivotu.
Kako ne spavaju na minus dvadeset... kako se ne bore sa alama... ma i monah Gavrilo od njih ispadne muzevniji... a dobro on u stripu krajnje poziva na vlazenje vagine. No pricam o knjizi... oziljcima isecen, starac, a opet bih mu i pored svih tih zaveta pre dala nego nekom hipseru koji fura bradu, jer ide uz kosulju.
Elem, sta je tema...
Koliko vas surova snaga ili ona intelektualna pali?
Koliko vas pali da bude u necemu poseban... uspesan??
Da li vam bude toplo oko srca, da ne kazem nekog drugog organa kada podigne nesto pretesko ili opravi usisivac? Balavite li na njega dok drzi skalpel u belom mantilu ili drzi predavanje sav dostojanstven?
Da li volite kad je castan, ponosan, drzi do principa??
Kapiram da se vecina zadovolji prosecnima, koji rade od osam do cetiri, koji zameni sijalicu... ali ni u cemu nije najbolji... kontam da cu i ja. Kontam da cu se kao i vi ubediti da je moj meni poseban i najbolji... jer ipak uistinu posebni takve zahtevaju. Utisak mi je da na kraju nismo sa onima koje zelimo vec sa onima sa kojima mozemo... no nije ni bitno... bitno sam ja zaboravila sta je tema...
E da... koliko ono sto muskarac zna i moze, utice na to koliko cemo ga voleti?? Valjda sam ovo htela da pitam... hebem li ga... mada sirite slobodno.. svejedno mi svaku temu ispamujete...
Naravno da je pozeljno da je uspesan, ali je ipak najvaznije da je samouveren i hrabar.
Ukratko da on samog sebe dozivljava kao hrabrog i uspesnog je vaznije od golih cinjenica.
To kako on sebe vidi se reflektuje u ponasanju.
Ima mnogo ljudi koji su objektivno uspesni, ali nesigurni.

Samopouzdanje bez samoprecenjivanja.

- - - - - - - - - -

intelekt kod zena je deficitaran a I ako ga ima nevazan je ako je ona ruzna
tema je o muskarcima i njihovom intelektu

- - - - - - - - - -

Nista privlacnije od muskarca koji ima obrazovanje, znanje i zvanje a opet mu nije tesko da odradi ono sto moze da plati. Koliko me privlaci ono sta muskarac ima da kaze toliko me privlaci i kada ume svasta rukama. Odbojne su mi seka Perse koje za svaku sitnicu zovu majstora.
Divno je kada ima neku umetnicku crtu. Samopouzdanje i dostojanstvo su ono sto posebno naglasava muzevnost.
Ja se i dalje drzim onoga da samo inteligentan muskarac moze biti dobar ljubavnik.
A mislim da mnogi nisu svesni koliko su vernost i posvecenost deci zapravo seksi.
.....

- - - - - - - - - -

Pa evo vidi ovde: da je OVAJ slucajno DRVOSECA i da nema MANSION i da nije MILIJARDER - da li bi ove dame bile oko njega?

wv-playbo.jpg
dame:lol:
 
u poslednje vreme sam sklon nekoj racionalizaciji
koja izvlači strast iz mene pa bih ti rekao - sve je to sranje
žene koje traže neku muževnu figuru, da je jači, bolji, uspešni, da diže dačiju lonan rukama, da bude ozbiljan pametan ali kul nastavnik istorije, da bude mutivoda u odelu, ta kao neka slika uspešnosti i markantnosti...
onda žene koje traže kuće ljubimce kojekakve fićfiriće slatke ali nesposobne igračke, kojima aplaudiraju kad promeni sijalucu tu a ne udari ga stuja ili kao ponese dve kese teške 4 kila iz maksija (jaooo al je džentlmen)
ukratko ovaj... ljubav... ne postoji... ne voliš ga.., stavi svoju iluziju na neki težak test i pobeći ćeš čim pre čim se slagalica malo raspuhne
pa jebbiga i da slažeš puzlu od 3000 delova i zafali 1 popizdea bi i bacila sve u djubre
i kupila nocu... celu
 

Back
Top