Lijep i otmen muškarac je..?

Eventualno zgodan ili naočit, lijepo je za ženu.
Šta uopšte znači lijep muškarac? Mene to asocira na one zenskaste tipove. Meni je recimo on baš onako kako treba..a da li je lijep?
dragan-micanovic-991x1024.jpg
 
.. jak, nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.. dobro, ne baš u pravom smislu ali..?
Ako si postavio temu "lep i otmen muškarac" ne možeš navoditi kao otmenog : "nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.." Šta tu ima otmeno ?
Onda bi naslov teme mogao biti " Grubijan VS Gospodin " kojeg kako zamišljate , i koji vam više odgovara, npr
 
Ako si postavio temu "lep i otmen muškarac" ne možeš navoditi kao otmenog : "nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.." Šta tu ima otmeno ?
Onda bi naslov teme mogao biti " Grubijan VS Gospodin " kojeg kako zamišljate , i koji vam više odgovara, npr
Eh draga moja.. ne čitaš izmedju redova. :rtfm: Eto ti koje si citirala su nekim mačkama lijepi i otmeni.. a što u suštini to nisu, to treba njima da objasniš.
U tome je srž teme, da su pravi muškarci baš ti grubijani, da ne kažem sirovine.
 
Овај први ми делује као неко ко не пуши, не псује и тупи ако ја то радим

Пушење је нездраво. Псовање је простачки. Тако да су то две јако позитивне особине. А теби такав не одговара зато што је, барем по тим питањима, такав мушкарац ван твоје лиге.
 

Back
Top