Vaš hobi

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Da vas pitam za hobi , podstakao me je veliki broj ljudi i dece na platou ispred hotela Moskva, koji razmenjuju slicice.
Mislila sam da je taj hobi zamro ili je u smanjenom broju ali ocigledno da nije , pa me zanima:

Imate li vi neki hobi sa kojim trošite svoje slobodno vreme i uzivate u njemu i ako ga imate koji je to ?
 
Da vas pitam za hobi , podstakao me je veliki broj ljudi i dece na platou ispred hotela Moskva, koji razmenjuju slicice.
Mislila sam da je taj hobi zamro ili je u smanjenom broju ali ocigledno da nije , pa me zanima:

Imate li vi neki hobi sa kojim trošite svoje slobodno vreme i uzivate u njemu i ako ga imate koji je to ?
pa ovo je bilo
al ok
kuvanje i muzikologija
 
Citanje slusanje muzike i slicno nije hobi.Kad se kaze hobi misli se na kolekcionarstvo, nesto sto nije za savremeni stil zivota konvencionalno.Skupljao nekad markice, ali vremenom su pocele manje da mi se svidjaju i kolekciju mi upropasitio brat za potpalu vatre jer mu je nebitan moj trud rad, misli da su sve to gluposti, gubljenje vremena i da sa tako nekim stvarima koje ako nemaju mozda materijalnu, imaju neku semanticku vrednost za mene, po principu sta mu zapalo pod ruku a misli da moze da se upotrebi i ne steti kuci...
 
Ta razmena slicica kod Moskve me plasi.Kad vidim matorce od preko 60g i klince od 9-10...Rasadnik fedopila...Samo kao bas klinac sam skupljao slidze fudbala,zivotinja i to smo menjali duplikate u skoli.Jednom sam i pokradjen...
 
Skupljanje i citanje stripova (imam ih oko 600 u kolekcij), farbanje figurica razmere 1/72 i pokusaji da pravim ratne diorame, akvaristika koja je trenuntno u zastoju. Nedavno su pocele da me interresuju marke, jer je i moja cerkica pocela da se zanima za taj hobi.
 
Citanje slusanje muzike i slicno nije hobi.Kad se kaze hobi misli se na kolekcionarstvo, nesto sto nije za savremeni stil zivota konvencionalno.Skupljao nekad markice, ali vremenom su pocele manje da mi se svidjaju i kolekciju mi upropasitio brat za potpalu vatre jer mu je nebitan moj trud rad, misli da su sve to gluposti, gubljenje vremena i da sa tako nekim stvarima koje ako nemaju mozda materijalnu, imaju neku semanticku vrednost za mene, po principu sta mu zapalo pod ruku a misli da moze da se upotrebi i ne steti kuci...
kako mislis citanje nije hobi? SLusanje muzike nije, da-jer nisi aktivan u njemu. A u citanju jesi aktivan-tvoj mozak, oci, masta.
 
A n temu-svestran sam. I neki su bivsi hobiji, sad vec. ALi npr-borilacke vestine, biciklizam, setanje(na duge staze), crtanje, fotografija, citanje/pisanje. Trenutno aktivno-fotografija(pomalo se vracam crtanju), kad se stigne setnja i bickilizam...CItanje-takodje koliko vreme dozvoli...
 

Back
Top