Varanje

odakle ti to.
mozda je muskarac preko 40 godina razveden pa je slobodan ili zena takodje
Vecinom je tako.
Ljudi u tim godinama stalno prolaze kroz neke drame sa isto tako slobodnim osobama koje se isto nisu skrasile. Bez uvrede bilo kome, ali sto vise idu iz veze u vezu to se vise menjaju na gore.

Nauka kaže da muškarci više varaju.
Која наука?
Ако мушкарци варају више, варају са женама, или мислиш да су сви као ти?
Значи, колико мушкараца швалера толико и жена, у нормалним, хетеросексуалним, везама.

viber_slika_2022-10-08_20-59-27-200.jpg

Kad neko ima potrebu u vezi da prevari svog partnera to znači da je nezadovoljan svojom vezom. Ali nije samo to. Lično znam primere nekih muških i ženskih kurvi. Osoba koje su u veze ušle neiživljene iako su u ozbiljnim godinama.

Која наука?
Ако мушкарци варају више, варају са женама, или мислиш да су сви као ти?
Значи, колико мушкараца швалера толико и жена, у нормалним, хетеросексуалним, везама.
Da li je realno.

Imaš deset bračnih parova. Da li je matematički moguće da su tri žene prevarile muža, a da su četiri muškarca prevarili svoje žene?

Probaj ovaj put da ne brukaš ETF.

Da li je realno.

Imaš deset bračnih parova. Da li je matematički moguće da su tri žene prevarile muža, a da su četiri muškarca prevarili svoje žene?

Probaj ovaj put da ne brukaš ETF.
Не брукај се ти. Да би мушкарци варали, требају им жене (за тебе то не важи). Ако то не раде са удатим, испада да су све супер швалери и сви то раде са младим, неудатим и још их има толико да покрије твоју науку?

Не брукај се ти. Да би мушкарци варали, требају им жене (за тебе то не важи). Ако то не раде са удатим, испада да су све супер швалери и сви то раде са младим, неудатим и још их има толико да покрије твоју науку?
Da li je moguće da toliko nemaš pojma.

Nije ti palo na pamet da žena može da spava sa dva različita muškarca?

Znači u takvoj konstelaciji imaš jednu ženu koja je prevarila muža i dvojicu muškaraca koji su prevarili ženu.

Ako ti još uvek nije jasno, mogu da tu nacrtam, uvek sam bio strpljiv sa osobama koje sporije kapiraju.

Da li je moguće da toliko nemaš pojma.

Nije ti palo na pamet da žena može da spava sa dva različita muškarca?

Znači u takvoj konstelaciji imaš jednu ženu koja je prevarila muža i dvojicu muškaraca koji su prevarili ženu.

Ako ti još uvek nije jasno, mogu da tu nacrtam, uvek sam bio strpljiv sa osobama koje sporije kapiraju.
Већ сам ти једном подарио цуцлу! Користи је па ми се јави за коју годину.

ali ako tebi uspeva, kako si pisao, da zavedeš i budeš za udatom, to ne znači da iz toga možeš da izvlačiš opšte zaključke. pomisli da si oženjen da li bi ti bio veran i eto ti odgovora.

žene recimo udate ako nađu nekog to je obično nakon dugogodišnjeg zanemarivanja. a mnogim muškarcima je to adrenalin, žele da iskuse novo, upoznavala sam i sama dosta oženjenih koji traže avanturu.

trebalo bi dakle pogledati šta bi rekle neke statistike koje bi se bazirale na anonimnim anketama, tj istraživanjima.

Pa vidiš i sama da je muškarcu dato da povali jer nema skrup

A brak predje u naviku , postovanje i sigurnost sto je recimo opet katastrofa

Nemoj se udavati
dakle , sta onda?

ljubav treba odrzavati kao i cvjece. a kako se cvjece odrzava? osvjezavanjem.
dakle unositi zivot svojoj vezi. voleti se i ne dopustiti stiihji i monotoniji da navlada. osvjezavati.
tako i vodjenje ljubavi. dojadilo je jel ? vec je sve rutina/ znamo i poljupce i dodire i nacin?
pa osvjezavati!
mjenjaj unosi promene i uvjek zeli da vam bude lijepo.

jer imati porodicu , svoju djecu unucad, to je nenadmasivo.
uzmu se mladi i sta sad? 30 godina anerdnih 40 je ogroman period ali i nije. kazu proleti za cas a znamo i sami da proleti. no nam je samo ogromno dug period za seksualnu strast jel?

pa nije, osvjezavajte je. kada se covjek postavi da uvjek zeli uzivati u vodjenju ljubavi i njoj , ili ona u njemu, onda i rade na tome.

mor otac je bio kurvar.
lijep, zavodljiv ,puno zena.

sa 60 mi je rekao.

najbitnija stvar ti je u zivotu da postujes svoju zenu i da ne varas. jer je to samo 5 min zadovoljstva a poslije prazan i ruzan osjecaj.

zna covjek cime je usrao ono najbitnije.

ali ako tebi uspeva, kako si pisao, da zavedeš i budeš za udatom, to ne znači da iz toga možeš da izvlačiš opšte zaključke. pomisli da si oženjen da li bi ti bio veran i eto ti odgovora.
od toga treba bjezati pogfotovo ako si samac nijesi u vezi. jer ako se zaljubis zavolis, ne gine ti ebena ceznja.

Mislim da u brak treba uskociti u 20-tim
Za brak je sem ljubavi potrebna i odredjena doza naivnosti

siguran sam da se ne bi udala za osobu sa kojom zivis da mozes opet zivjeti iz pocetka.

po tvojim izjavama u ovoj temi.

neko je naivan i sa 40 i nezreo. neko nije ni sa 20.

mnogi ljudi kazu da je brak velika stvar, ali sam puno puta cuo to i od starijih pa i baba i djeda, da je to postovnaje posle...

posle???

posle cega, strasti?

posle pet godina? eventualno 10?

osvejzavati. truditi se, da se osvjezava i uljepsava veza samim tim i zivot. time se pokazuje kolko je i stalo. a kad je stalo to je onaj bitni deo koji ljubav pokazuje.

Slažem se da u brak treba stupati u dvadesetim godinama, da zajedno rastete, gradite, stvarate iskustva, prolazite kroz situacije koje su vam nepoznate i iz toga zajednički izlazite jači i stabilniji. Brak je putovanje, ne destinacija.
A ko više vara? Pa onaj koji nema skrupula, časti ni obraza 🤷‍♀️

ako je samo strast ono sto je najljepse u vezi (jer se posle to pretvara u kako kazu "postovanje") sta je onda zivot?

onda biti bez porodice, razvodi, djeca tamo i vamo, pa onda tako gurajmo malo s ovim onim dok nas djavo ne odnese? jer sve je prolazno?

pobogu ljudi

Slažem se da u brak treba stupati u dvadesetim godinama, da zajedno rastete, gradite, stvarate iskustva, prolazite kroz situacije koje su vam nepoznate i iz toga zajednički izlazite jači i stabilniji. Brak je putovanje, ne destinacija.
A ko više vara? Pa onaj koji nema skrupula, časti ni obraza 🤷‍♀️
uce kad se zavole... neko sa 20 neko sa 25...

ali je tacno kad ulazis sa 30 35 da si vec osoba sa "iskustvom" i onda si i proracunatiji...

Back