Varanje

zato ne skaces u krevert cim ga vidis nego ukapiras da li mozes uvek da ga zoves, da li je uvek dostupan..lako se to da proveriti.
Moja drugarica, udata, nedavno traži hitnu kafu sa nas tri najbolje njene drugarice. Tuga, u očima očaj. Šta je bilo? Vara me. Šok, tuga, nevjerica nas tri, sve smo na rubu plača zbog nje i prva dođem sebi i upitam je: kako znaš?
-počeo redovno prati zube
:D

Moja drugarica, udata, nedavno traži hitnu kafu sa nas tri najbolje njene drugarice. Tuga, u očima očaj. Šta je bilo? Vara me. Šok, tuga, nevjerica nas tri, sve smo na rubu plača zbog nje i prva dođem sebi i upitam je: kako znaš?
-počeo redovno prati zube
:D

Ma katastrofa da ih od malena ne pere redovno

Fuj

Ako se udajes samo da bi bila sigurna, materijalnog obezbeđena i poštovana, ali bez ljubavi, nemoj se udavati.

Udaljeno se iz ljubavi ako je posledica dugog braka da imamo naviku , postovanje i sigurnost a to je vama muškarcima okidač da varate a ženama nije

Tako si ti rekao !

P.s ja sam sama materijalno obozbedena
I nikad nisam rekla daj već sam imala jer sam radila uvjek

Udaljeno se iz ljubavi ako je posledica dugog braka da imamo naviku , postovanje i sigurnost a to je vama muškarcima okidač da varate a ženama nije

Tako si ti rekao !

sve ima početak i kraj,ali ako se udaješ,ženiš treba biti iz ljubavi ,pa dok traje traje, sve ostalo je Vasa Ladački

!

cek, zar ne rece da si se udala sa 20?
kako si tad bila materijalno obezbedjena?
pretpostavljam da si studirala, ali i da si radla u tim godinama tesko da si imala dobro placene poslove

A ono jes. Razveden da je valjao ne bi ga ostavila, slobodan da je valjao neka bi ga već uzela, udovac ubio jednu i tebe će. Oženjeni zakon? :D

Motorna plavuša vazda kaže ab einem gewissen Alter ist es mit den Männer wie mit Toiletten entweder besetzt oder beschissen

Znaci malo je vulgarno ali je tako

Muškarci su kao WC ili su zauzeti ili su srranje da oprostite Al ona tako kaže ima 49 godina i razvedena

Back