Вакцинација у Србији - изазови, мере и догађања (1)

Анкета о вакцинацији?

  • Примљен Синофарм.

    glasova: 24 18,9%
  • Примљен Фајзер.

    glasova: 27 21,3%
  • Примљен Спутњик.

    glasova: 11 8,7%
  • Примљена Астра Зенека.

    glasova: 11 8,7%
  • Нећу се вакцинисати.

    glasova: 54 42,5%

  • Ukupno glasova
    127
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vredi, vakcinisani nece odstupiti ni za pedalj. Imali smo pre vise godina diskusiju sa vakcinama na pdf Zdravlje i Dom i porodica, pored svih dokaza o stetnosti vakcinacije, branili su svoje stavove do iznemoglosti.

Jovani i drugima koji se pojavljuju u medijima, a koji su na strani naroda, preporucio bi da koriste zastavu bez obelezja koji simbolizuje vladare a to je ta mutant radioaktivna ptica koja umesto jedne glave kakve imaju sve normalne ptice, ima dve.

Narodna zastava Srbije je trobojka, a ova iza nje je zastava onih koji vladaju i ta druga zastava je zabranjena za narod na svadbama i drugim ceremonijama.
 
ExWy6_IWYAAZH-w

:heart::heart::heart:
 
Ne vredi, vakcinisani nece odstupiti ni za pedalj. Imali smo pre vise godina diskusiju sa vakcinama na pdf Zdravlje i Dom i porodica, pored svih dokaza o stetnosti vakcinacije, branili su svoje stavove do iznemoglosti.

Jovani i drugima koji se pojavljuju u medijima, a koji su na strani naroda, preporucio bi da koriste zastavu bez obelezja koji simbolizuje vladare a to je ta mutant radioaktivna ptica koja umesto jedne glave kakve imaju sve normalne ptice, ima dve.

Narodna zastava Srbije je trobojka, a ova iza nje je zastava onih koji vladaju i ta druga zastava je zabranjena za narod na svadbama i drugim ceremonijama.
Нису детаљи много битни, иако си у праву за тај масонски грб...

али не можеш очекивати од уско профилисаних медицинара те домете спознаје... не заборави, да си форумаш и напуцан знањем више од просека, а медиокритети углавном одређују обележја... пошто је покрет Јованин политички, наравно да ће популаризовати општеприхваћено, што и није толико битно за нашу борбу...

Антивакс ће бити у покрету, па макар и Јована прешла на ''мрачну страну'' вакцинаша, ако се буде страхом од смрти поколебала у овој борби на живот и смрт
 
Фобичност и параноидност у “доба короне”
Фобичног и параноидног пацијента повезује страх. Овај други се повлачи од људи да би изградио “сигурнији свет”. Он је психотичном пројекцијом маскирао своја непријатељска осећања, те су му други “убице, извори заразе, непријатељи”
(Др Ј.Стојковић):aha:
 
Нису детаљи много битни, иако си у праву за тај масонски грб...

али не можеш очекивати од уско профилисаних медицинара те домете спознаје... не заборави, да си форумаш и напуцан знањем више од просека, а медиокритети углавном одређују обележја... пошто је покрет Јованин политички, наравно да ће популаризовати општеприхваћено, што и није толико битно за нашу борбу...

Антивакс ће бити у покрету, па макар и Јована прешла на ''мрачну страну'' вакцинаша, ако се буде страхом од смрти поколебала у овој борби на живот и смрт
Bice na iskusenjima kao i svi mi, jos nisu poceli da sprovode pravu silu jer im je potrebno jos vakcinisanih.

Psihopate su odlucile da ne dozvole ni komune koje bi oformili oni malobrojni, resili su da svakog osakate.
 
Bice na iskusenjima kao i svi mi, jos nisu poceli da sprovode pravu silu jer im je potrebno jos vakcinisanih.

Psihopate su odlucile da ne dozvole ni komune koje bi oformili oni malobrojni, resili su da svakog osakate.
Има она србска пословица: човек снива, Бог оснива...

Неће ово сатанистима да иде тако лако као што су мислили... људи који верују у Бога имају два резервна играча... један има око 6000 година, а други око 3500 (два старозаветна пророка)
 
Pa, mi trebamo da se borimo, na primer, ljudi ovde koji su pomracene svesti, neki i na prahu, citaju kurir i alo, a smeta im srbin info

Затамњење Сунца почиње у јуну: Тоне праха креде, Бил Гејтс подржао пројекат​

koji samo prenosi forbes npr.:

A Bill Gates Venture Aims To Spray Dust Into The Atmosphere To Block The Sun. What Could Go Wrong?

Неко дебело лаже: У свету од короне умре 3%, у Србији 1%

ili se kriju mrtvi, ili se 3x vise zarazilo nego sto znamo u srbiji u odnosu na svet, a brojevi su fals svuda, zato sto su bezveznim pcr testovima mnogi promaseni, ali se ne izlazi u javnost da je 10 puta vise korona rasirenija i ljudi vec imuni, jer potom vakcina ne bi mogla da bude zasluzna za pobedu.. smrtnost se naravno merila promilima, a ne procentima zarazenih, da ne pomisli neko ukupne populacije... tako da su nasi, znajuci za jadac, namerno stavili 1% zarazenih, jer svet laze 3x vise nego ovi nasi
 
Poslednja izmena:
Неће ово сатанистима да иде тако лако као што су мислили... људи који верују у Бога имају два резервна играча... један има око 6000 година, а други око 3500 (два старозаветна пророка)
ma, prevarice te, oooo zilote, i ti imas ovu dijagnozu, samo su tvoji nepijatelji nazovi satanisti, za koje ti mislis da su satanisti... nema nista od dva svedoka, laznog otkrivenja, osim prevare, evo ti dijagnoza
Он је психотичном пројекцијом маскирао своја непријатељска осећања, те су му други “убице, извори заразе, непријатељи”
(Др Ј.Стојковић):aha:
 
ma, prevarice te, oooo zilote, i ti imas ovu dijagnozu, samo su tvoji nepijatelji nazovi satanisti, za koje ti mislis da su satanisti
Одлепио си у религији због гордости... смири се мало брате Србине, не сеци грану на којој седиш
 
Одлепио си у религији због гордости... смири се мало брате Србине, не сеци грану на којој седиш
pazi, vi svi imate dija- -gnozu, a ja nisam gord, daleko bilo, jer gordost vodi u propast... ja sam ponizan, ali ne smem da vam podilazim, jer bih bio laza, podilazenje je druga strana gordosti, ista medalja iliti klackalica prevare i lazi
 
pazi, vi svi imate dija- -gnozu, a ja nisam gord, daleko bilo, jer gordost vodi u propast
Да си некад читао житије светог Амфилохија Иконијског, не би био толико био самоуверен...

То што говориш да ниси горд, је нешто најгоре што хришћанину може да се деси... ниси мого горе себи да ласкаш
 
Да си некад читао житије светог Амфилохија Иконијског
ma evo, ako je ko pismen da cita i shvati da je bilo ''nekih''', ali na drugoj strani nas MNOGIH
https://otacmilic.com/sveti-amfilohije-ikonijski-iz-poslanice-sevlemu-2/
Откровење Јованово неки примају. али многи га називају лажним.
Ово нека ти буде истинити богонадахнути канон списа.

neki vs mnogi, jel razumes ti to, koje uporedjuje sveti amfilohije ikonijski pre zaljucka sta je istiniti bogonadahnuti kanon? kako ti nije jasno da smo mi mnogi jos onda znali da je knj. otkrivenja lazna? to ti kaze svetitelj, ako si pismen, ali ako nisi, onda zalim.... on ovo nije mogao jasnije da kaze, a takodje i sv. zlatousti kada raskrinkava pseudohrista... ja vam se non-stop cudim, niste li slepi ili nepismeni... jos zabranjena na svetoj liturgiji samo kod nas, pa sta ti treba vise, pitaj umesto sto gresis dusu etiketirajuci mene da sam gord... koju bih ja vajdu imao od gordosti? bezveze, GLUPO.

OD NAS MNOGIH IZ 4 VEKA, JA SAM OSTAO JEDINI... TI BI SE POGORDIO, A JA CU DA DELJEM, JER SAM JA BIO I PRE 4 VEKA, ADAM, PRVI COVEK, ODRACU VAS BRE! samo sam dosao zbog laznog otkrivenja.
 
Poslednja izmena:
То што говориш да ниси горд, је нешто најгоре што хришћанину може да се деси... ниси мого горе себи да ласкаш
ih, zilote, pa ti nisi ni u crkvi, jer si kukavica da kazes laskavcima da nije lepo sto patrijarh brani stepinca

vi laskate jedni drugima, a za mene adama nema hijejrhije

laskanje prozilazi iz hijerarhije, ali za mene samo postoji vremenska hijejrarhija, a vi laskajte i dalje jedni drugima

HRISTOS JE POCETAK, jeste iznad svih nebesa, vi vidite hijerarhiju, ali ona ne postoji, vec je POCETAK, NEBESA CE SE UNISTITI, JER VI NE VERUJETE U VREMENSKU HIJERARHIJU POCETKA, VEC VIDITE SAMO PROSTORNU, BOJITE SE VREMENA, VECNOSTI, PA LASKATE I PODILAZITE JEDNI DRUGIMA, ODBACIVSI PATRIJARHA, VI ZILOTI UZELI STE SEBI DRUGOGA DA BUDE IZNAD VAS, ISTO COVEKA GRESNOG.
 
Poslednja izmena:
Pa, mi trebamo da se borimo, na primer, ljudi ovde koji su pomracene svesti, neki i na prahu, citaju kurir i alo, a smeta im srbin info

Затамњење Сунца почиње у јуну: Тоне праха креде, Бил Гејтс подржао пројекат​

koji samo prenosi forbes npr.:

A Bill Gates Venture Aims To Spray Dust Into The Atmosphere To Block The Sun. What Could Go Wrong?

Неко дебело лаже: У свету од короне умре 3%, у Србији 1%

ili se kriju mrtvi, ili se 3x vise zarazilo nego sto znamo u srbiji u odnosu na svet, a brojevi su fals svuda, zato sto su bezveznim pcr testovima mnogi promaseni, ali se ne izlazi u javnost da je 10 puta vise korona rasirenija i ljudi vec imuni, jer potom vakcina ne bi mogla da bude zasluzna za pobedu.. smrtnost se naravno merila promilima, a ne procentima zarazenih, da ne pomisli neko ukupne populacije... tako da su nasi, znajuci za jadac, namerno stavili 1% zarazenih, jer svet laze 3x vise nego ovi nasi
Mnogo je lazi i nelogicnosti od samog pocetka, ali obznanjen je cilj jos sredinom prosle godine kada je Vucic najavio novo zatvaranje gradjana i vakcinisanje trecine populacije.
 
Pogledaj po Evropi, puna je još većih bolida od naših plesača oko spomenika.
Po Evropi su izborni rezultati i parlamenti drugačiji. To ukazuje da su naši bolidi procentualno najsnažniji i najtoksičniji. To već daje drugačiju sliku čitavog primitivnog društva kojem je obrazovanje najveći problem.
 
Информација.

Чак и после трин недеље од друге дозе било које вакцине вероватножа заразе је 10%

Значи

Ако и када је 1 000 000 вакцинисано .. и даље њих 100 000 ће се разболети ако је изложено КОВИД-XY
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top