Utisak nedelje : Tomo ko ti je ovaj ?

E glupa je ova Olja kao q****...

Naprednjak kaže "zaustavićemo propadanje Srbije"... A ona, guska, pita "a kako ćete to uraditi?"

Glupača jedna!

Umesto da ga pita "koje propadanje Srbije? O čemu ti pričaš? Srbija grabi napred velikim koracima...Boljitak je svuda!!!"

Umesto toga, ona je nesvesno i glupo potvrdila da Srbija propada...

Stoka... :ljutko:
 
E glupa je ova Olja kao q****...

Naprednjak kaže "zaustavićemo propadanje Srbije"... A ona, guska, pita "a kako ćete to uraditi?"

Glupača jedna!

Umesto da ga pita "koje propadanje Srbije? O čemu ti pričaš? Srbija grabi napred velikim koracima...Boljitak je svuda!!!"

Umesto toga, ona je nesvesno i glupo potvrdila da Srbija propada...

Stoka... :ljutko:

Stvarno,kako li se izlanula da ti je znati:lol:
 
da sumiramo nemas pojma sta mu fali, osim sto je clan partije koju mrzis i sto predstavlja politiku koju mrzis.

Fali mu to što nema ni životnog ni radnog iskustva. Zašto za početak ne otvori svoju firmu, ne zaposli radnike, ne vidi kako je jezivo teško voditi firmu, odgovarati za nečiju egzistenciju, zašto se ne oženi i ne stvori prvo porodicu, čisto da nauči kako je teško vaspitavati decu, zašto, pre nego što dodje u neko ministarstvo u kome će odlučivati o životima stotina hiljada, možda i miliona ljudi, prvo ne vidi kako je teško živeti?

Ovako je seo i tandrče: mi ćemo ovo, mi ćemo ono...šta će bre on? Ko je on da bilo kome sa bar 15 godina radnog iskustva, priča o bilo čemu? Ko mu je dao pravo? Toma, Aca...neka ga vode kući i usvoje ga....Srbiji ovaj golobradi neće pomoći.

Da ga odvedeš negde u inostranstvo i ostaviš samog, bez pomoći mame i tate, umro bi gladan za nedelju dana.

I on će da mi vodi državu....kako da ne...
 
Fali mu to što nema ni životnog ni radnog iskustva. Zašto za početak ne otvori svoju firmu, ne zaposli radnike, ne vidi kako je jezivo teško voditi firmu, odgovarati za nečiju egzistenciju, zašto se ne oženi i ne stvori prvo porodicu, čisto da nauči kako je teško vaspitavati decu, zašto, pre nego što dodje u neko ministarstvo u kome će odlučivati o životima stotina hiljada, možda i miliona ljudi, prvo ne vidi kako je teško živeti?

Ovako je seo i tandrče: mi ćemo ovo, mi ćemo ono...šta će bre on? Ko je on da bilo kome sa bar 15 godina radnog iskustva, priča o bilo čemu? Ko mu je dao pravo? Toma, Aca...neka ga vode kući i usvoje ga....Srbiji ovaj golobradi neće pomoći.

Da ga odvedeš negde u inostranstvo i ostaviš samog, bez pomoći mame i tate, umro bi gladan za nedelju dana.

I on će da mi vodi državu....kako da ne...
Има људи нпр. који не желе да имају децу...нпр. ја, зашто би неко дискриминисао мене, уколико не желим да будем родитељ ?
 
Fali mu to što nema ni životnog ni radnog iskustva. Zašto za početak ne otvori svoju firmu, ne zaposli radnike, ne vidi kako je jezivo teško voditi firmu, odgovarati za nečiju egzistenciju, zašto se ne oženi i ne stvori prvo porodicu, čisto da nauči kako je teško vaspitavati decu, zašto, pre nego što dodje u neko ministarstvo u kome će odlučivati o životima stotina hiljada, možda i miliona ljudi, prvo ne vidi kako je teško živeti?

Ovako je seo i tandrče: mi ćemo ovo, mi ćemo ono...šta će bre on? Ko je on da bilo kome sa bar 15 godina radnog iskustva, priča o bilo čemu? Ko mu je dao pravo? Toma, Aca...neka ga vode kući i usvoje ga....Srbiji ovaj golobradi neće pomoći.

Da ga odvedeš negde u inostranstvo i ostaviš samog, bez pomoći mame i tate, umro bi gladan za nedelju dana.

I on će da mi vodi državu....kako da ne...

Dobro pa i negov *******i guru i sef u partiji ima isto toliko staza , kao i Ceda i jos neki . :mrgreen:
 
Fali mu to što nema ni životnog ni radnog iskustva. Zašto za početak ne otvori svoju firmu, ne zaposli radnike, ne vidi kako je jezivo teško voditi firmu, odgovarati za nečiju egzistenciju, zašto se ne oženi i ne stvori prvo porodicu, čisto da nauči kako je teško vaspitavati decu, zašto, pre nego što dodje u neko ministarstvo u kome će odlučivati o životima stotina hiljada, možda i miliona ljudi, prvo ne vidi kako je teško živeti?

Ovako je seo i tandrče: mi ćemo ovo, mi ćemo ono...šta će bre on? Ko je on da bilo kome sa bar 15 godina radnog iskustva, priča o bilo čemu? Ko mu je dao pravo? Toma, Aca...neka ga vode kući i usvoje ga....Srbiji ovaj golobradi neće pomoći.

Da ga odvedeš negde u inostranstvo i ostaviš samog, bez pomoći mame i tate, umro bi gladan za nedelju dana.

I on će da mi vodi državu....kako da ne...

Tako je Reg...Mene na celo drzave pa da vidis kako se stoka doteruje u red :)
 
Има људи нпр. који не желе да имају децу...нпр. ја, зашто би неко дискриминисао мене, уколико не желим да будем родитељ ?

Ma ne moraš da imaš decu, tvoja stvar, ali prvo nešto napravi u životu, pa onda pretenduj na mesto ministra, ili bilo koje drugo mesto u državnoj upravi.

Zašto te žulja baš to s decom, kako ti nije palo na pamet da komentarišeš sve ostalo?
 
Fali mu to što nema ni životnog ni radnog iskustva. Zašto za početak ne otvori svoju firmu, ne zaposli radnike, ne vidi kako je jezivo teško voditi firmu, odgovarati za nečiju egzistenciju, zašto se ne oženi i ne stvori prvo porodicu, čisto da nauči kako je teško vaspitavati decu, zašto, pre nego što dodje u neko ministarstvo u kome će odlučivati o životima stotina hiljada, možda i miliona ljudi, prvo ne vidi kako je teško živeti?

Pa nije on ni prvi ni poslednji. Ali je prvi koga ti proglasavas "najodvratnijim" upravo zbog toga. Pa ni nas smesni predsednik se nije proslavio radnim uspesima u svojoj karijeri pa ti ni on ne smeta. A smeta ti i automatski postaje najodvratniji neki levi cinovnik opozicione partije. :roll:

Providna si Reg, i ta mrznja koju nosis u sebi upravlja svime sto govoris i sto radis.
 
Pa nije on ni prvi ni poslednji. Ali je prvi koga ti proglasavas "najodvratnijim" upravo zbog toga. Pa ni nas smesni predsednik se nije proslavio radnim uspesima u svojoj karijeri pa ti ni on ne smeta. A smeta ti i automatski postaje najodvratniji neki levi cinovnik opozicione partije. :roll:

Providna si Reg, i ta mrznja koju nosis u sebi upravlja svime sto govoris i sto radis.

...ja tebi ne branim da gledaš njegovu sliku i da mu se diviš, samo iznosim svoj stav i nepoverenje prema nekom ko je pre nekoliko godina počeo da se brije...imam pravo na to...taj levi činovnik, iskustvo mi govori, neće dugo biti levi činovnik....ukoliko, daleko bilo, SNS dodje na vlast u sledećem mandatu, eto njega na mestu ministra za.........'bem li ga za šta, ne znam ni šta je po zanimanju...što možda i ne bi bilo tako loše...brže ćemo na dno, a onda......... nema dalje...

Šef stranke mu završio srednju školu, *******i bez dana radnog staža, kao i ovaj klinac, dream team...najbolje što Srbija ima...
 

Back
Top