Ustaše u Hrvatskoj nikad popularnije

nesha taxista:
I ovde radikali nikad popularniji. A Hrvatskoj se najviše čude oni koji pišu ''Mladić heroj''.
Zanimljivo.
Види га овај!
Шта замишља један искомплексирани панкер???
Добио мало батина од скинса нациста, који су буди речено, на правом месту националисти, патриоте-као и већина радикала и АХА! Еурека, сад ћу да лечим комлексе мрзећи све српско, патриотско, а сва страна говна су би боља него домаћи хлеб! Е лепо онда иди одавде и храни се страним изметом, мени наш хлеб не смета!!!

Да хрватска је и била, јесте и остаће проусташки, антисрпски настројена јер ти њихови комлекси трају већ вековим!!!
 
Sorab1:
Jel to cetnici ili ustase poklase 750.000 srba u Jasenovcu? Jel ovo dobio Ante Pavelic?
orden.jpg
Dragoljub Mihailovic posthumous awarded with Legion of Merit, by U.S. President Harry S. Truman, 1948.

Dobio orden jer je spasio Američke pilote,frajeru a ne za neke zasluge,za to ko izdajnik dobio je Partizanski orden METAK.
 
PURGER:
Reko sam ti ja propaganda neče prestati,kome treba stabilnost,onima koji im kao žele dobro.****** kolko ih dođe iz Beograda u Zagreb,nisam još nikog od njih čuo da priča ovakve priče.A dok se to tako radi na način uvijek isti "Ceo svet je protiv nas",neče tu biti kruha za njih,jedino što im se mijenja je karta države.Pa ti vidi.

ja ih u neku ruku žalim :-(

eto u Hrvatskoj granice, naziv države, zastav, grb i himna isti 17 godina :-)

a kod njih svako malo pa neke promjene 8-)

eto tek nedavno se u svijetu spominju kao nezavisna i samostalna država Srbija

a mi već 17 godina gradimo svoje brendove i prepoznatljivost u svijetu
 
tokyo:
ja ih u neku ruku žalim :-(

eto u Hrvatskoj granice, naziv države, zastav, grb i himna isti 17 godina :-)

a kod njih svako malo pa neke promjene 8-)

eto tek nedavno se u svijetu spominju kao nezavisna i samostalna država Srbija

a mi već 17 godina gradimo svoje brendove i prepoznatljivost u svijetu

Ma ima normalnih ljudi,ova naci politika znaš i sam di vodi.
 
Pa naravno da Chetnici iz 2.svetskog rata i Ustashe nisu isto..to je nebo i zemlja.Problem shto se na Ustashtvo gleda sa simpatjama je upravo ovakva tvrdnja izjednachavanja 2 stvari koje se ne mogu izjednachiti.To je kardinalna greshka Tita i komunista shto hrvatsko "puchanstvo"zarad "bratstva&jedinstva" nisu posle oslobodjenja vodili silom u Jasenovac da vide shta su njihovi domoljubi radili te 4 godine.Tako se radilo u Nemochkoj jer je i tamo bilo poricanja zlochina a da nisu danas bi i Nemci relativizovali fashizam.Ko shto vec nekoliko puta rekoh to je problem hrvatske i hrvatskog drushtva-problem deustashizacije koju Franjo ne da nije sprovodio nego krenuo u suprootnom smeru velichajuci ustashtvo kao novohrvatsku nacionalnu ideologiju.
Ali ko shto rekoh,to je Hrvatski i samo Hrvatski problem,nas se to ne tiche,sem shto toga i njihovog odnosa prema Srbima treba biti svestan i ne zavaravati se laznim idealistima koji zarad lichnog interesa i na shtetu nas kao naroda ovde prosipaju neke fraze laznog humanizma i "pomirenja"po principu"Srbi su za sve zlochine krivi,a Hrvatske cemo da zaboravimo zbog mira u okruzenju".
 
blockhead:
Pitanje za bracu hrvate:Zasto Hrvatska nije u EU kad svi znamo da je duplo razvijenija od Bugarske i Rumunije.
Evo ja cu vam dati odgovor:Pa zato sto je hrvatima vaznije da imaju etniki cistu drzavu ociscenu od Srba nego da su u EU

Hrvatska nije u EU zato jer prvo nije bila riješila neka unutrašnja pitanja,i ratna također,s tim i da sad moramo punom parom radit na tome.A sad kad vidim gdje je Srbija ekonomski i politički,a nije bila razarana u ratu,niste imali privatizaciju kao mi,pitam ja tebe koliko če vama trebati???
 
PURGER:
Hrvatska nije u EU zato jer prvo nije bila riješila neka unutrašnja pitanja,i ratna također,s tim i da sad moramo punom parom radit na tome.A sad kad vidim gdje je Srbija ekonomski i politički,a nije bila razarana u ratu,niste imali privatizaciju kao mi,pitam ja tebe koliko če vama trebati???

Srbija nije bila razarana? Ti si bio u komi od 99-e do danas?

Zašto misliš da se Srbima ide u EU? Na skoro 80 godina zajedničkog života sa Hrvatima smo naučili šta znači suživot sa takvima i sličnim, kakvih je puna Evropa!:)
 
fosilvaso:
Znam ja da ovakve teorije nisu popularne u Hrvata jer ste popushili pomirbu ustaša i partizana!:)

Hrvatsku su u zadnjem ratu obranili i Hrvati,i Srbi,i Albanci,I Muslimani,I Ustaše,I Partizani.Svidjelo se to tebi ili ne,mi smo shvatili da nas je malo,i normalno je da se zalagalo za pomirdbu svih Hrvata.Ne želimo živjeti u tamnici svojih predaka,što se ne bi moglo reći za tebe,a već ste izvrijeđali vašeg pankera,a čovjek vam dobro kaže.
 

Back
Top