Zašto nikad nismo imali Šesti oktobar?

Zajedničko za sve stavke je da ih je nemoguće ostvariti i da to što naši drugari žele, a čemu ih je neko planski naučio, nikada neće biti urađeno.

Međutim, lepo zvuči kad se tako priča.
Te stavke su 'i jare i pare' stil govora, karakteristicna za razmazenu decu.

'Hocu i nize cene hrane, i da seljaci ostaju na selu i zive od poljoprivrede'.

'I Megan Foks i Skarlet Johanson'.

Броз је врло добро знао какав је олош бирао у ОЗНА и КНОЈ и довео 1944.г. да освоје Србију.

Унуци те олош-елите и даље владају Србијом.
Osim što se zovu monarhisti, demokrate, zeleni, nevini ili nenasilni....a kako objašnjavaš njihovu vezu sa engleskom agenturom i sinhronizovano delovanje sa ostalim antisrbima?

Pa smešni ste, heroji 5. oktobra vam lepo kažu da ste glupi i da ih zabole šta mislite, a vi bi komunizam, ali kako kaže jedan "ne može sve odjenom", a istina je da obećavaju sve što narod hoće (socijalnu pravdu) koja im ne pada na pamet....niti je ikad. Peti oktobar je potpisan u kumanovu i vlast im je predao direktno Klark u smislu "pravde nema, mi smo najjači i uzimamo šta nam treba i postavljamo one koji će nam to dati". Ko nije svestan to je druga obojena revolucija u Srbiji...Ovaj zbunjeni postavljač teme je indoktriniran budalaštinom da je 5. oktobar izvršio narod, a stvarno su na vlast došli isti oni koji su izdali srbiju još 60 tih....

Kao sada se svi oni koji su rovarili protiv Srbije 50 godina ogradjuju od žutih i nije ih sramota da istaknu prljavi dvolični obraz "kao pogrešio sam" ....je l to znači da onih hiljadu ljudi koji su žrtve 5 oktobra trebalo da se brane i ubijaju "zbunjene" a glupe?
Hoćete li i sada da glumite zbunjene dok pljačkate državne i privatne resurse?
Pa nećete, jer ste lopovi, lažovi i ubice....doduše malo zbunjeni u prevodu glupi kada se radi o tudjoj koži.....toliko glupi da vas ubedjuju da treba da jurite neistomišljenike po ulici i ubijate da bi dosli na mesto lakeja....

Uputiti peticiju NATO-u da nas okupira i uvede NATO vojnu diktaturu u Srbiji.

Neka to bude neka verzija sestog oktobra.

To bi bio najbolji datum u istoriji Srbije, kada bi bio moguc.

Znam da je SF, samo pricam onaj moralni ideal kome treba teziti.

NATO okupacija, pa svaki krimos/pandur/politicar u svakom srpskom gradu koji sada banditski suvereno vlada, pljacka, reketira, ucenjuje, siluja i ubija po srpskim gradovima, da ide na raport kod nekog NATO bezbednjaka porucnika u lokalnom stabu, gde ce da odgovara na pitanja zasto drzi Putinovu sliku na zidu,

Jedni se nadaju da će nas okupirati NATO, drugi se nadaju da će nas okupirati Rusija.

Svi se nadaju okupaciji. :mrgreen:

Ispade loše to što su Austrougarska i Otomanska imperija propale.

Jedni se nadaju da će nas okupirati NATO, drugi se nadaju da će nas okupirati Rusija.

Svi se nadaju okupaciji. :mrgreen:

Ispade loše to što su Austrougarska i Otomanska imperija propale.

Pa nisam ja kriv sto su nasi lokalni vladari najveci neprijatelji svom stanovnistvu.

Za to se obrati tim lokalnim vladarima, pitaj ih 'Zasto ste takva banda prema stanovnisvu nad kojim vladate?'.

Back