Ustaše u Hrvatskoj nikad popularnije

tokyo:
ako već toliko pljuješ po Hrvatskoj

zašto si onda u Zagrebu

što lijepo ne odeš ako ti j toliko mrska...


mada ta tvoja lokacija:zagreb
je veoma sumnjiva


jer da si stvarno u zg i ovako još pišeš

veće bi te neki herc.-kamenjarac uhvatio i sa onim, kako kažete, "srbosjekom" "izvaspitovao" :lol: :lol: :lol:
On je srpski agent i nikada ga necete uhvatiti!
Mi dobijamo vrlo korisne informacije od njega, npr. danas nam je poslao spisak svih komandi u vasoj vjsci i posebno je naglasio sta je izvrsni deo komande. Neprocenjivo!
 
Lacibg:
Ма каква ЕУ. Мене би било срамота да припадамо неком таквом фашистичком савезу.
EU, to je tamnica naroda!
Dole EU hegemonizam!
Necemo u EU!
Bolje grob, nego rob!
Dole eksploatatori srbskoga naroda!
Dolje zabranjeni strip "Tri ugursuza za vrijeme rata"

Mogu ja jos... samo recite, ja volim da se obracunavam sa narodnim neprijateljima.
UAAAAAAAAAAAAA Europski neoimperijalisti i globalisti!
 
srbija do grcke:
cetnici su bili saveznicka vojska, a ustase...gle! fasisticka!

Četnici su bili uz saveznike dok se ovi nisu okrenuli prema Tiletu!
Tada su četnici ostali dosledni svojoj Zakletvi i Ustavnoj obavezi te nastavili borbu PROTIV partizana koji su vodili i oružanu revoluciju! A to su neki protumačili kao savetništvo sa Nemcima, a o partizanskom tumačenju četnika neću uopšte ni da raspravljam!
 
fosilvaso:
Svi preostali Srbi u Hrvatskoj znaju da je tranzicija, detuđmanizacija, deustašizacija i dekomunizacija u Hrvata u toku, i nema potrebe da sele u EU jer će uskoro EU doći u Hrvatsku!:)

e ovo si lijepo rekao

konačno i iz tvojih usta da se istina čuje:)

nego taj proces ide sporo, al ide...

eto prvo Petrač, pa Zagorec, pa če koja već riba da kapne...
i tako polako se klupko odmotava...

doć će na red svi koji su pokrali Hrvatsku...

iskreno

više mi se gade naše "cro-patriote" koje su se za vrijeme rata obogatile i nakrale, nego četnici koji su nam okupirali zemlju i ubijali hrvatske civile

jer je za četnike to bilo i očekivano a za ove "patriote" NIJE :evil:
 
tokyo:
e
više mi se gade naše "cro-patriote" koje su se za vrijeme rata obogatile i nakrale, nego četnici koji su nam okupirali zemlju i ubijali hrvatske civile

jer je za četnike to bilo i očekivano a za ove "patriote" NIJE :evil:

Mogla bi biti posebna tema, šteta što sam popio trajni na Iskonu:

Jesu li više Hrvata ubili Srbi nakon 90-e, ili je više Hrvata iselilo za to vreme zbog 'domoljuba'?
Jesu li više štete Hrvatskoj napravili Srbi, ili 'domoljubi' pretvorbama i spremanjem love na egzotična ostrva!?
 

Back
Top