Zašto nikad nismo imali Šesti oktobar?

Potreba za ličnim vređanjem je zapravo samo nedostatak argumenata i lična frustracija. Ali ok, možeš i tako.

То није вређање него констатација. Генерализација, злонамерни тон и потезање туђе приватности није одлика високоинтелигентних бића.

То није вређање него констатација. Генерализација, злонамерни тон и потезање туђе приватности није одлика високоинтелигентних бића.

Ovde nema zlonamernog tona, nema ni generalizacije, a tuđa privatnost kad obrazlažeš tipa koji radi za koka kolu nije bila problem, samo kad pitam tebe gde si ti.

Pa, zaključi i sama.

Ovde nema zlonamernog tona, nema ni generalizacije, a tuđa privatnost kad obrazlažeš tipa koji radi za koka kolu nije bila problem, samo kad pitam tebe gde si ti.

Pa, zaključi i sama.

Ја нисам тема. Лик који ради за Кока-Колу је контрааргумент наспрам твоје генерализације.

Ја нисам тема. Лик који ради за Кока-Колу је контрааргумент наспрам твоје генерализације.

Daj da vidimo tog lika, mogu ja da napišem na forumu šta god.

Ja zato i pitam tebe jer si ti ta koja piše, tako da možeš o sebi pa to i obrazložiti. Ovako "tip koji radi za koka kolu", ok, važi.

Šta je falilo kadrovima starog sistema?

Kakve veze je imao neki referent u opštini sa sistemom?

Da je stara vlast uradila lustraciju 1989 mnogo toga bi bilo drugačije

Ne bi kadrovi Mike Špiljaka, čitaj Genšera sada u NIS-u uzimali stotine hiljada EUR

Којим кадровима ? који део Структуре Номенклатуре помињеш ?

И пре и после 5 октобра "кадрови" су из Структуре

Све су то била деришта комунизма

Ако ми не верујеш на реч, чему даља дискусија.

Šta mi je dalo razlog da verujem bilo kome ko napiše nešto na forumu u cilju argumenta u diskusiji?

Evo, ves bole napisa da je video jednu babu, pri čemu je lako proveriti koliko ih je bilo, što bih ja verovao za lika koji radi u koka koli i zbrinut je, ne treba mu baš ništa u životu, a stoji na štandu iz ubeđenja.

Kako ne, znam ih masu takvih jedva čekaju da stoje na štandu.

Šta mi je dalo razlog da verujem bilo kome ko napiše nešto na forumu u cilju argumenta u diskusiji?

Evo, ves bole napisa da je video jednu babu, pri čemu je lako proveriti koliko ih je bilo, što bih ja verovao za lika koji radi u koka koli i zbrinut je, ne treba mu baš ništa u životu, a stoji na štandu iz ubeđenja.

Kako ne, znam ih masu takvih jedva čekaju da stoje na štandu.

Ако ти мислиш да не постоји уверење лишено материјалних интереса, то онда више говори о теби.

Овај дијалог је суштина козметичких промена када су војска, полиција и службе пустиле Милошевића низ воду, да би олош елита и да би ДБ убице и пљачкаши претходне елите која је направила и државу и друштво завладале на принципима зла, подела и конфронтација.
Па шта да радимо? Ми за сад ту ништа не можемо.Светићемо се њиховим чукун унуцима, или ће Господ да уреди за нас. Па после прижељкујте6 октобар. Јер петог октобра, уместо комунистаиздајника, дошли су уницу других комуниста, сви до едног агнети страног утицаја и прави лопови и криминалци. Дакле, чим смо се ослободили једног ешалона србомрзаца, дошле су неопшеване битанге, срборсци друге врсте, и уништиле остатке.

Ja sam unuk dede prvoborca, oficira, visokog dužnosnika, koji je izdajnike na buljuke u jame i jendeke, fojbe, križne puteve i razgonoo ih po svetu....to je elita, i bićemo još dugoooo.

Vi poražene snage čiča Draže patite i plačite u mraku, jer UDBA sve sazna,
KOS sve dozna.
Ето видиш и сам. Никакверазлике нема између усташа и комуниста. Наравно, говорим само о Србима комунистима. Хрвати су само и увек само хрвати, у било којој униформи.

Па шта да радимо? Ми за сад ту ништа не можемо.Светићемо се њиховим чукун унуцима, или ће Господ да уреди за нас. Па после прижељкујте6 октобар. Јер петог октобра, уместо комунистаиздајника, дошли су уницу других комуниста, сви до едног агнети страног утицаја и прави лопови и криминалци. Дакле, чим смо се ослободили једног ешалона србомрзаца, дошле су неопшеване битанге, срборсци друге врсте, и уништиле остатке.

Броз је врло добро знао какав је олош бирао у ОЗНА и КНОЈ и довео 1944.г. да освоје Србију.

Унуци те олош-елите и даље владају Србијом.

Uputiti peticiju NATO-u da nas okupira i uvede NATO vojnu diktaturu u Srbiji.

Neka to bude neka verzija sestog oktobra.

To bi bio najbolji datum u istoriji Srbije, kada bi bio moguc.

Znam da je SF, samo pricam onaj moralni ideal kome treba teziti.

NATO okupacija, pa svaki krimos/pandur/politicar u svakom srpskom gradu koji sada banditski suvereno vlada, pljacka, reketira, ucenjuje, siluja i ubija po srpskim gradovima, da ide na raport kod nekog NATO bezbednjaka porucnika u lokalnom stabu, gde ce da odgovara na pitanja zasto drzi Putinovu sliku na zidu,

Šta sve u Srbiji ''treba'':

1. Treba ovaj narod sam birat svoju vlast a ne da mu ambasadori odlučuju, razumiješ li ti mene? Može jedino ruski da se pita.
2. Treba narodu dati da radi, mora vlast radna mijesta obezbijediti, da omladina ne luta okolo i pije drogu.
3. Treba narodu plate velke dati, ne može se preživjet sa petsto ojra.
4. Treba cene sniziti, ne mogu slaninu plaćat iljadu dinara. Jesil vidjeo kad je Putin ušao u market i naredio da viršle pojeftine. E to ti je država, moj ti.
5. Trebaju Srbi sami oslobodit Kosovo a ne da se čeka na Ruse. Ne mogu Rusi sve sami da srijede a mi da liježimo.
6. Ovoga Hila što nas je bombardovo treba hitno protjerat iz zemlje.

Eto, ja mislim da je dovoljno za početak. Reci iti ako imaš što dodat.

Poslednja izmena:
Šta sve u Srbiji ''treba'':

1. Treba ovaj narod sam birat svoju vlast a ne da mu ambasadori odlučuju, razumiješ li ti mene? Može jedino ruski da se pita.
2. Treba narodu dati da radi, mora vlast radna mijesta obezbijediti, da omladina ne luta okolo i pije drogu.
3. Treba narodu plate velke dati, ne može se preživjeti sa petsto ojra.
4. Treba cene sniziti, ne mogu slaninu plaćat iljadu dinara. Jesil vidjeo kad je Putin ušao u market i naredio da viršle pojeftine. E to ti je država, moj ti.
5. Trebaju Srbi sami oslobodit Kosovo a ne da se čeka na Ruse. Ne mogu Rusi sve sami da srede a mi da liježimo.
6. Ovoga Hila što nas je bombardovo treba hitno protjerat iz zemlje.

Eto, ja mislim da je dovoljno za početak. Reci iti ako imaš što dodat.
Ovo si odlicno napisao.

Da, to je to. Nivo drugi osnovne, bukvalno lupetanje koje moja stidna dlaka u 5 ujutru moze da izblebeta, i likovi koji misle da je to neka mnogo velika drustveno-istorijska mudrost.

Bukvalno je lakmus papir da im ne das bilo koju lidersku poziciju u bilo kojoj firmi/instituciji u drustvu.

A takvih na liderskim pozicijama po Srbiji na tone, nazalost, to razmisljanje koje si napisao ne vazi samo kod onih sa dna kace u Srbiji.

Ovo si odlicno napisao.

Da, to je to. Nivo drugi osnovne, bukvalno lupetanje koje moja stidna dlaka u 5 ujutru moze da izblebeta, i likovi koji misle da je to neka mnogo velika drustveno-istorijska mudrost.

Bukvalno je lakmus papir da im ne das bilo koju lidersku poziciju u bilo kojoj firmi/instituciji u drustvu.

A takvih na liderskim pozicijama po Srbiji na tone, nazalost, to razmisljanje koje si napisao ne vazi samo kod onih sa dna kace u Srbiji.
Zajedničko za sve stavke je da ih je nemoguće ostvariti i da to što naši drugari žele, a čemu ih je neko planski naučio, nikada neće biti urađeno.

Međutim, lepo zvuči kad se tako priča.

Back