upoznavanje putem neta (fb, chatovi i sl)

I ne samo za njih. Moj prijatelj koji je jako komunikativan je ženu upoznao preko foruma. Da bi je upoznao spucao je preko 300 kilometara i u drugu državu.
Heheh, zvuci mi poznato, samo ja nisam u braku... Svog sadsnjeg decka sam upoznala na netu jos prije 3 i po godine na jednom forumu i to slucajno... A, onda je on presao skoro 500km i dosao da se live upoznamo i od tada se ne razdvajamo...
 
ovdje ima tema hrabrost, mislim da je hrabar covjek koji se boji necega i opet pobjedi strah i uradi to. ako uzmemo da na internetu partnere upoznavaju ljudi koji imaju problem sa tim u reali a tome je najvise uzrok neki strah ili komplex onda ispada da je net upoznavanje kukavicki nacin upoznavanja ili upoznavanje za kukavice sto samo po sebi odmah ima negativan predznak...
 
ovdje ima tema hrabrost, mislim da je hrabar covjek koji se boji necega i opet pobjedi strah i uradi to. ako uzmemo da na internetu partnere upoznavaju ljudi koji imaju problem sa tim u reali a tome je najvise uzrok neki strah ili komplex onda ispada da je net upoznavanje kukavicki nacin upoznavanja ili upoznavanje za kukavice sto samo po sebi odmah ima negativan predznak...

Joj koja glupost :dash:
 
ovdje ima tema hrabrost, mislim da je hrabar covjek koji se boji necega i opet pobjedi strah i uradi to. ako uzmemo da na internetu partnere upoznavaju ljudi koji imaju problem sa tim u reali a tome je najvise uzrok neki strah ili komplex onda ispada da je net upoznavanje kukavicki nacin upoznavanja ili upoznavanje za kukavice sto samo po sebi odmah ima negativan predznak...

paa i za upoznavanje preko neta ti treba neka hrabrost.. eto, recimo pocnes gotiviti neku osobu sa foruma, kuckate po temama, bla bla..i onda neces da se vidite iz ubedjenja da je to kukavicki?? iako bi zeleo, a opet ne smes cak ni samom sebi da priznas.. no, dooobro, mozes reci i da se tebi to ne desava :P
 
ovdje ima tema hrabrost, mislim da je hrabar covjek koji se boji necega i opet pobjedi strah i uradi to. ako uzmemo da na internetu partnere upoznavaju ljudi koji imaju problem sa tim u reali a tome je najvise uzrok neki strah ili komplex onda ispada da je net upoznavanje kukavicki nacin upoznavanja ili upoznavanje za kukavice sto samo po sebi odmah ima negativan predznak...

I zar ne vjeruješ da ljudi mogu i preko neta da se slučajno upoznaju i zavole? Zašto se odmah pomisli da preko neta prijatelje i partnera stiču samo kako ti kažeš kukavice?
 
paa i za upoznavanje preko neta ti treba neka hrabrost.. eto, recimo pocnes gotiviti neku osobu sa foruma, kuckate po temama, bla bla..i onda neces da se vidite iz ubedjenja da je to kukavicki?? iako bi zeleo, a opet ne smes cak ni samom sebi da priznas.. no, dooobro, mozes reci i da se tebi to ne desava :P[/QUO


razlika je dakle u motivu zbog kojeg si krenuo sa tim, da li si na internetu da pokupis nesto ili si tu iz drugog razloga a usput naletis na neku posebnu osobu.........
 
ma i da ima svakim danom se izbor suzava i upucuje na net

Pa izbor se suzava jel si ti zakasnio, ili omatorio pa ti se pomerila granica koju nikako ne bi presao. Pre 10-12 godina kada je ICQ bio neprevazidjen i kada je Odigo imao dovoljno ljudi ja sam tada imao 18godina i granica je isla do 15god, ispod toga je bilo nekako mnogo. Sada sa 30god 15 je premlado da bilo kakav vid druzenja.
 
Da li ste se ikad upoznali sa nekim putem interneta i Sta mislite o tome?

Igrom slucaja zalutala sam i na ovu Pricaonicu na krsti, videla i cula sve i svasta, dobila kojekakve ponude..I dalje vidim i dobru i losu stranu. Sigurna sam i da se svima koji imaju fb profile desilo da prime zahtev od sasvim nepoznate osobe, da li ih prihvatate, dopisujete se sa njima?

Recite vase cenjeno misljenje :D
Upoznala sam mnogo ljudi preko interneta,pvenstveno po forumima...Mislim da je super imati virtuelne prijatelje..
 

Back
Top