upoznavanje putem neta (fb, chatovi i sl)

Treba i opširnije ok :D Član sam jednog drugog foruma već godinama. Neko vrijeme sam bio i mod. Zahvaljući njemu sam upoznao 10-ak ljudi. Sa četvoro sam u zaista prijateljskim odnosima. Nisam se razočarao ni u koga jer sam se prije toga noćima dopisivao sa njima i imao sam ih u prijateljima na facebooku. Tako da sam tačno znao šta da očekujem. Da sam baš upoznao djevojku nisam :lol: Ne vidim ništa loše u tom načinu upoznavanja jer i na forumima ili facebooku govorim ono što mislim. Čak na forumima kažem ono što u realnom životu ne bih.
ma salim se, msm hvala i na ovoj detaljnijoj varijanti :P nego meni bilo krivo, jer ostah bez potpitanja :D sa ovim poslednjim se slazem, ali nisam ni sama sigurna da mogu da objasnim, pomenuli smo da neki put, nesto precutkujemo da ne bismo uvredili i nekako ga etiketirali, neki put da nas ne bi osudili..a tako bi bilo divno uvk>sto na um to, na drum, bili bi dovrseni portreti, i ovi koji slusaju i ovi koji govore.
 
Virtuelnost početka.

Mogu mesecima da ti slažem oblande.
I ti meni.
I rešimo da se vidimo.
Svako pazi da se drži scenarija iz perioda prepiske.....
Realnost je po pravilu drukčija.
Ne znam.

Jednostavno,ne verujem u takve početke.
I odbio bih svakoga.
Nije važan pol,uzrast i zanimanje...

da ne ulazim u razloge zasto neko `slaze oblande` :)..ako to vec traje neko vreme, kako nema toliko ljudskosti barem odbiti poziv..
 
Treba i opširnije ok :D Član sam jednog drugog foruma već godinama. Neko vrijeme sam bio i mod. Zahvaljući njemu sam upoznao 10-ak ljudi. Sa četvoro sam u zaista prijateljskim odnosima. Nisam se razočarao ni u koga jer sam se prije toga noćima dopisivao sa njima i imao sam ih u prijateljima na facebooku. Tako da sam tačno znao šta da očekujem. Da sam baš upoznao djevojku nisam :lol: Ne vidim ništa loše u tom načinu upoznavanja jer i na forumima ili facebooku govorim ono što mislim. Čak na forumima kažem ono što u realnom životu ne bih.

Lepo je to !
A,šta ćemo sa onima koji nisu takvi ?
A,tvrdim da većina nisu !
Muljaju,mrse,petljaju,lažu.....
Ne želim da razmišljam da li je taj baš takav (va) kakvim se predstavlja.
 
Niko nije sposoban da igra dvostruku igru i da pazi konstantno sta radi i odgovara/pise. Veoma lako mozes da uhvatis nekoga u sitnoj lazi ako pazis.

Pa,jebbo takva opuštanja i razgovore ako se pretvaram u inspektora
i 'vatam masu ljudi u kontradiktornostima.....!
Gde to vodi ?
Da zahtevamo neku pokretnu laboratoriju,koja će da "vadi" DNK ?
Sumnjivima.
 
ma salim se, msm hvala i na ovoj detaljnijoj varijanti :P nego meni bilo krivo, jer ostah bez potpitanja :D sa ovim poslednjim se slazem, ali nisam ni sama sigurna da mogu da objasnim, pomenuli smo da neki put, nesto precutkujemo da ne bismo uvredili i nekako ga etiketirali, neki put da nas ne bi osudili..a tako bi bilo divno uvk>sto na um to, na drum, bili bi dovrseni portreti, i ovi koji slusaju i ovi koji govore.

Na forumu ti niko ne može udariti šamar ili te fizički napasti ako mu se ne sviđa ono što mu kažeš ili napišeš. :D Šalu na stranu na forumima ( makar ja ) se osjećam slobodnije jer ako tako želim niko ne mora znati ko sam i odakle sam.
 
oko dve godine pisem na forumima...upoznao sam dosta ljudi sa razlicitim karakterima..nekima je forumastvo sve nekima nije....trecima kao meni je
zabavno izmeniti misljenja i stavove u pojedinim temama..Istina niko ti ne moze udariti samar ali te moze itekako uvrijediti.Tamo gde se to desi kupim prnje i nestajem..koliko sam ja potreban njima toliko su i oni potrebni meni...:cool:
 
licno sam sklona nekom idealizovanju ljudi koji su mi gotivni u startu, i na netu i u RL, kao da dam svima tu neku pocetnu prednost..da sam se zeznula i koliko puta, to samo ja znm, ali to dodje nekako jace od mene..
a ako probam da malo objektiviram, opet, kad upoznas nekog potpuno novog, stvarno je ista verovatnoca da je neko idiot, bez obzira na to gde si ga upoznao..
 

Back
Top