Umetnost muvanja(komunikacije)

Petar_Pan:
Da li vam se nekad cini da se neka normalna prijatna komunikacija izmedju ljudi jednostavno izgubila.
Koliko ste slucajeva imali kad ste hteli da smuvate nekog ali jednostavno niste mogli zbog njegovog/njenog ponasanja ili uzasne price.
Ponekad mi se cini da bi trebali u nekoj skoli ne postoji predmet: muvanje.
Da li je danas muvanje postalo - umetnost?

Moram ti priznati da si daleko dogurao :)

P.S. Sve podici na nivo umetnosti, pa se vise nece znati ko je lud, a ko nije :lol: ;)
 
Petar_Pan:
Da li vam se nekad cini da se neka normalna prijatna komunikacija izmedju ljudi jednostavno izgubila.
Koliko ste slucajeva imali kad ste hteli da smuvate nekog ali jednostavno niste mogli zbog njegovog/njenog ponasanja ili uzasne price.
Ponekad mi se cini da bi trebali u nekoj skoli ne postoji predmet: muvanje.
Da li je danas muvanje postalo - umetnost?

Meni nekako od svih na ovom forumu samo od tebe odbija komunikacija,ali na znam sto,nesto mi skripa,ali samo i jedino kod tebe.Stvarno ne znam sto.
 
Ponekad je i pricati normalno - umetnost. U smislu da mnogi grese u prici. I danas ima jako malo ljudi koji ne prave greske u prici. Negde se izgubila ona poslovica "Lepa rec i gvozdena vrata otvara" a naravno da su mnogi i zasluzili neku lepu rec i normalnu, prijatnu komunikaciju... ali danas mnogi to jednostavno ne umeju da iskazu... ili jednostavno u svojoj uobrazenosti i isfoliranosti ne zele da kazu nista sto bi ih stavilo u inferiorni polozaj...
Sve bi se to moglo sagledati i sa stanovista davanja i primanja... Neki ne umeju da daju... a zele da primaju... Ali obostrano primanje i davanje je jedini ispravan put... put uspeha...
 
Petar_Pan:
Da li vam se nekad cini da se neka normalna prijatna komunikacija izmedju ljudi jednostavno izgubila.
Koliko ste slucajeva imali kad ste hteli da smuvate nekog ali jednostavno niste mogli zbog njegovog/njenog ponasanja ili uzasne price.

1. ne, s meni dragim ljudima mi je komunikacija uvek prijatna i normalna :-D
2. ni jedan, s obzirom da muvam iskljuchivo ljude koji mi prijaju i koji mi se zbog priche i dopadaju :-D
 
Ma daj,...sta je bre ovo,...danasnje muvanje je ili ga nema uopste ili je totalno na pogresan nacin. Mislim da vecina ljudi i ne zna da muva ,..ooooooopppaaa PARDON NE LJUDI NEGO MLADJI MOMCI A I DEVOJKE,..(mislim na onde od 18-25),..evo mog primera:
Izasla sam sa drugaricom u grad i oko nas bila neka grupa momcica i jedan od njih mi je prisao onako "frajerskim stavom" i rekao mi:"ej mala palis me" :shock: :shock: i sta ja treba da padnem na teme od njegovog "originalnog pristupa" :roll: .....njaaaa
 

Back
Top