Umetnost muvanja(komunikacije)

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Tvoji primeri nece uci u knjigu.
stupido2.gif

Poruka
16.126
Petar_Pan:
Ma eno naveo sam primere na sta sam mislio... ali kontam ja da je vama devojkama otprilike isto tako...
Umetnost muvanja(komunikacije)(zavodjenja ako bas hocete taj termin) je zestoko zaskripala na svim stranama...

Naravno da je zaskripela i te kako da je zaskripela,,...ali mislim da je jadno prici devojci koju prvi put vidis i kazes joj:"ej palis me" :?:?:?:?:? i sta ja treba da kazem :"hvala i ti mene" ????:shock:

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Samantha Jouns:
Naravno da je zaskripela i te kako da je zaskripela,,...ali mislim da je jadno prici devojci koju prvi put vidis i kazes joj:"ej palis me" :?:?:?:?:? i sta ja treba da kazem :"hvala i ti mene" ????:shock:
Pa naravno da je to bas bezveze... i naravno da mozes ovde navesti primere te lose komunikacije ako hoces... da neko nesto i nauci...
Mada uvek se moze pozitivno odreagovati na taj prvi lajn... A ja bas i ne gledam mnogo na taj prvi pristup vec vise gledam neke sistemske greske one koje su u mozgu... i koje su ne prihvative... Za mene je razumljivo da neko nema neku dobru spiku ili da mu/joj je trema ili frka kad prilazi pa izvali nesto bezveze... da ne ume da iskaze ono sto oseca.... Ali ipak gledam cak i takvima da pruzim sansu da kazu nesto vise i pokaze svoj mozak i srce...

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
Petar_Pan:
Haha a sta je sad jel ta ipak priznala da je to tako bilo... a negde se klela da nije... :lol: Posle tog sam pobegao naravno... :wink: i bezim i dan danas... :lol:

:lol: jao pero shto godina imash, a lazhesh ccc :lol:
to ti je kanda druga rekla

ja ako se ne varam rekoh: (parafraziracu sama sebe ) " ... ljudi koji ne znaju gde se IZBA nalazi to ne znaju sa razlogom i da tako treba i da ostane ... a iz tog razloga nemam ni ja potrebu da se nalazim sa tak'ima" :razz:

e sad shto si ti to protumachio kao " ti si ruzhan , glup i dosadan" to je vec tvoj problem :lol:

(al to u zhivotu nikad nikom , pa chak ni tebi nit jesam, nit bih ikad rekla )

a naravno pobegao si tako shto si mi disao za vratom narednih ko zna koliko meseci, bunario sve moje postove, izvlachio ih iz konteksta, prepravljao i pravio priche od njih, meni lepio razno razne etikete and so on ...
i ti onda kazhesh nekom da ima sistemsku greshku u mozgu :lol:
AHAHAHAHHAHAHAHA :!:
yea righ :lol:

bice da je tvoja sposobnost komuniakcije sa suprotnim polom na zaista zavidnom nivou :lol: :lol: :lol:

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
raindog:
:lol: jao pero shto godina imash, a lazhesh ccc :lol:
to ti je kanda druga rekla

ja ako se ne varam rekoh: (parafraziracu sama sebe ) " ... ljudi koji ne znaju gde se IZBA nalazi to ne znaju sa razlogom i da tako treba i da ostane ... a iz tog razloga nemam ni ja potrebu da se nalazim sa tak'ima" :razz:

e sad shto si ti to protumachio kao " ti si ruzhan , glup i dosadan" to je vec tvoj problem :lol:

(al to u zhivotu nikad nikom , pa chak ni tebi nit jesam, nit bih ikad rekla )

a naravno pobegao si tako shto si mi disao za vratom narednih ko zna koliko meseci, bunario sve moje postove, izvlachio ih iz konteksta, prepravljao i pravio priche od njih, meni lepio razno razne etikete and so on ...
i ti onda kazhesh nekom da ima sistemsku greshku u mozgu :lol:
AHAHAHAHHAHAHAHA :!:
yea righ :lol:

bice da je tvoja sposobnost komuniakcije sa suprotnim polom na zaista zavidnom nivou :lol: :lol: :lol:
Jaoj koji si ti lazov....
Ovako je bilo.... Ja sam dosao na forum...novopecen... Ti si postavila oglas na ona trazi njega... i to vise oglasa... i bili su ok oglasi... i ja sam ti se lepo javio... Sa sasvim normalnom ok pricom... A ti si mi odgovorila nesto u gore pomenutom fazonu.... Samo je to samo deo onoga sto si rekla... a rekla si i mnogo gore stvari...vredjala si najseljackije... Zasto? ...Bolest nista drugo.... I ja sam tebi tada reko... "devojko ja sam sa tobom zavrsio" i to je bio kraj... Od onda ti mene non stop proganjas, citiras, vredjas... Nikad ja tebe nisam prvi uvredio nego uvek ti mene...
I mozes se ti sad ljutiti sto sam te ja ubrojao u "slucajeve" ali ti to i jesi... i treba bezati od tebe....
A onda si ti jednom otvorila temu na NS-u i kao da se tamo "razjasnimo" i naravno samo me vredjala uvek neosnovano... jer ti nemas nikakve argumente nikad... I onda sam ti prelistao postove i povadio tvoje gadosti i gluposti koje si ti govorila... i prikazao ih u javnost...
I dan danas me proganjas po forumu i besomucno vredjas... I to ne samo mene vec svakog muskarca... I nije mi jasno kako te do sad nisu banovali jer si ti lik koji najvise od svih vredja po forumu... ti nemozes 2 posta d asastavis a da nekog ne uvredis... najcesce sa forama "ti si glup" "ti nemas nista u mozgu".... a inace sama tvoja inteligencija je vrlo plitka....

Ej da i Izba ti je jedan od najskrnavijih lokala u NS-u gde se preko dana okupljaju samo frikovi od 40 godina...

I da neki su zaboravili da dignu 2 prsta kad je bog delio komunikaciju.... No ne brini ti si samo sitna riba u ovom moru plavom... ima jos dosta ljudi kojima komunikacija zestoko skripi.... Neki su mozda i sposobni da poprave svoju komunikaciju... a neki definitivno nisu mrdnuli za nekih 2 god....

lara#1

Primećen član
Poruka
607
Petar_Pan:
Jaoj koji si ti lazov....
Ovako je bilo.... Ja sam dosao na forum...novopecen... Ti si postavila oglas na ona trazi njega... i to vise oglasa... i bili su ok oglasi... i ja sam ti se lepo javio... Sa sasvim normalnom ok pricom... A ti si mi odgovorila nesto u gore pomenutom fazonu.... Samo je to samo deo onoga sto si rekla... a rekla si i mnogo gore stvari...vredjala si najseljackije... Zasto? ...Bolest nista drugo.... I ja sam tebi tada reko... "devojko ja sam sa tobom zavrsio" i to je bio kraj... Od onda ti mene non stop proganjas, citiras, vredjas... Nikad ja tebe nisam prvi uvredio nego uvek ti mene...
I mozes se ti sad ljutiti sto sam te ja ubrojao u "slucajeve" ali ti to i jesi... i treba bezati od tebe....
A onda si ti jednom otvorila temu na NS-u i kao da se tamo "razjasnimo" i naravno samo me vredjala uvek neosnovano... jer ti nemas nikakve argumente nikad... I onda sam ti prelistao postove i povadio tvoje gadosti i gluposti koje si ti govorila... i prikazao ih u javnost...
I dan danas me proganjas po forumu i besomucno vredjas... I to ne samo mene vec svakog muskarca... I nije mi jasno kako te do sad nisu banovali jer si ti lik koji najvise od svih vredja po forumu... ti nemozes 2 posta d asastavis a da nekog ne uvredis... najcesce sa forama "ti si glup" "ti nemas nista u mozgu".... a inace sama tvoja inteligencija je vrlo plitka....

Ej da i Izba ti je jedan od najskrnavijih lokala u NS-u gde se preko dana okupljaju samo frikovi od 40 godina...

I da neki su zaboravili da dignu 2 prsta kad je bog delio komunikaciju.... No ne brini ti si samo sitna riba u ovom moru plavom... ima jos dosta ljudi kojima komunikacija zestoko skripi.... Neki su mozda i sposobni da poprave svoju komunikaciju... a neki definitivno nisu mrdnuli za nekih 2 god....

By the way, i meni je Izba shit. Za ostalo ne znam...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
krvolok:
I nije, pa te zato ni ne opterećujem JOŠ i DODATNIM kompleksima, koje bi svakako dobio, ako iole budeš upućen u moj IZGLED !!! :wink:
Pa nema problema zadrzi sve svoje komplekse za sebe... :lol:
Pogotovo one sto se izgleda ticu: lica, stasa, misica, kose(o pardon toga nema)... ma svega... :lol:

Jasno je ko ne zeli da stavi svoju sliku u profil.... a zna se ko to nikad nije ucinio... :razz:

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Petar_Pan:
Pa nema problema zadrzi sve svoje komplekse za sebe... :lol:
Pogotovo one sto se izgleda ticu: lica, stasa, misica, kose(o pardon toga nema)... ma svega... :lol:
Jasno je ko ne zeli da stavi svoju sliku u profil.... a zna se ko to nikad nije ucinio... :razz:
..., a takođe i na KAKAV način, zbog koga se, u kulturnim i razvijenim zemljama, dobija dodatna TUĐA pomoć, nega i ( VRLO STROGA !!! ) pažnja !!! :lol:

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Petar_Pan:
Upravo tako... psihijatriska pomoc... vidis kako ti to znas... cak u vise zemalja... :lol: ti pružana ?!?!? :shock:
A i pokusaj skretanja sa teme zasto neki nikad nisu postavili svoju sliku. :p
PA DA IH NE MUVAŠ, HAPSIŠ I GNJAVIŠ kao ono par ( ili više ! ) devojaka i žena, koje si opsedao javno, privatno, mejlom, itd., ma samo iz frižidera što nisi NASKAKAO na njih !!! ;)

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
krvolok:
PA DA IH NE MUVAŠ, HAPSIŠ I GNJAVIŠ kao ono par ( ili više ! ) devojaka i žena, koje si opsedao javno, privatno, mejlom, itd., ma samo iz frižidera što nisi NASKAKAO na njih !!! ;)
Ta jedna zena koja ti je to rekla je bila sutnuta od strane mene.... :razz: A ako cemo vec sta se prica po soru...hehe... tebi i kad naskaces ne vredi ti nista... ne osete te... :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.