Vučić sa Bocan-Harčenkom

E moj ti... nemoj da te začudi neka strategija po kojoj je Vučić sa zapadom dogovorio novi Meksiko na ovim prostorima. Naši ljudi da idu na zapad a da ovde dolaze Indusi i Arapi.
Индуси и Непалци су у реду, Арапи су канцер сваке земље у коју су дошли. Осим православних Сиријаца, али много мало их је остало.,

14. maj 2024. 01.06 | Izvor: Tanjug

Vučić sa Bocan-Harčenkom​

BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.

vučić,bocan, harčenko

Izvor: instagragram buducnostsrbije
Vučić i Bocan-Harčenko sastaće se u 10 časova u zgradi Generalnog sekretarijata na Andrićevom vencu.

https://www.rtv.rs/sr_lat/politika/vucic-sa-bocan-harcenkom_1539593.html
-----------------------------------------------------
Pre nego ode u newjork , gospodar se sastaje sa svojim gospodarima i savetuje se sa njima ... jasno?
Sta je jasno, malo prije sa gospodjom Zelenski i izjavljuje da ce pomagati Ukrajinu kao sto mu se i Ukrajina zahvaljuje na vojnoj pomoci.

Nebeski narod!
Majčica Rusija će pomoći 💪
Kao sto su i Nis kupili ili Beopetrol , kao i Kinezi koji daju kredit pod uslovom da nema tendera nego da kineska firma dobije posao koja onda sama odredjuje cijenu koja je obicno duplo veca nego kad ide preko tendera, sta ce gospodar kad nestane bakra u Boru (otislo sve a niko nista ne uplacuje Srbiji) ? Kamo srece da si u pravu da je to sve super pa bi i nacionalizam vremenom nestao ali nema nista od toga. Kad vidis gospodara kako drzi govor sa velikim pauzama pa sam sebi odgovara vec vidis da je to smijurija.

https://www.dw.com/hr/rudnik-guta-bor-ali-za-čiji-račun/a-61282743

Poslednja izmena:
Надам се да је добио одговарајућу поруку

Evo transkripta:

- B.Harcenko: "Zasto si se juce sastao sa proxy Ukrom Kulebom i Zelenskajom ?"

- A.Vucic: "Saljemo im oruzje...jbg...pos'o je pos'o..."

- B.Harcenko: "Da li znas da je juce VBR s raketama iz Srbije pobio 17 ljudi u Belgorodu?"

- A.Vucic: "Nemam problem sa tim pitanjem...mene zabole i za Srbe na Kosovu, a kamoli za Ruse u Belgorodu..."

- B.Harcenko: "Secas li se onog jazavicara kojeg je Putin davio u vodi pred tvojim očima...?"

- A.Vucic: "Neću čiko više nikada..."

...

Back