Udaj se na brzinu,kaj se natenane.....

:hahaha1: Ok cek da se saberem... To i nije tako bitno ovde,bitno je da me drugi razumeju a na pravopis mislim kad pisem nesto vazno. Covek sam kao jedinka nemoze puno da promeni,ali moze da posluzi kao primer ostalima kako treba da se ponasaju i da im usadi neku ideju koja je dobronamerna! Pa ne znam ni ja,verovatno bi ziveli u neznanju!
Pa dobro ima nakaza i osobenjaka koji to nemogu da ostvare pa im ne zameram puno. Covek je zivotinja i on ima ulogu da produzi vrstu a ne da je degradira i smanjuje! Ja,ja sam covek koji ima zdravo razmisljanje,koji nije bolestan kao ti. Ovaj zadnji deo tvog posta mi govori sve. Ili si feministkinja ili lezbejka,ali ok bolesnim ljudima treba pomoci... Sacekaj do avgusta i paradice pa cemo da vas lecimo proverenim metodama! Kakav psiholog jel se drogiras? Naravno da nemaju ,ali nebi sad da navodim o cemu se radi ali neki mogu da shvate na sta sam mislio!;) Uh kako smo zivcani... aj popi lekice i smiri se pa dodji ovde! Mada ja kapiram sve, mnogo si bre ruzna pa sad lecis svoje fustracije na muskarcima i trazis utehu u drugim zenama ,ali nadam se da cete nestati i ti i tebi takvi slicni bolesnici.
Jos nesto Crnogorci su Srbi,pricamo o istom narodu,ali oni se razlikuju od nas pogotovu devojke,ali necemo sad o tome!

1) Zasto se svi, ali SVI, kad im kazes nesto sto se odnosi na njihov pravopis pravdaju brzinom kucanja? :roll::dontunderstand::rotf:
2) Zbog cega mislis da imas zdravo razmisljanje, odnosno, da razmisljas na pravi nacin? Ne znam otkud ti to da sam bolesna, doktore??:roll:
3) Lezbejka nisam. Aha, feminizam je neka nova bolest? Koga bre ti da lecis? Ma ne zasmejavaj me! Pa ti ne mozes ni sebi da pomognes!:lol::hahaha1:
4)Pomenula sam psihologa, tacnije, psihologiju, jer si ti prvi pomenuo psihologa. Treba li da citiram? Rekao si da postoje psiholozi za sve 'to", cini mi se, a posle toga pokazujes da ne znas neke osnovne stvari iz psihologije... Treba li i dalje da objasnjavam, mozda da nacrtam?:confused: Ne, ne drogiram se, to se kosi s mojim principima.
5) Nisam zivcana, viska energije se oslobadjam, odnosno agresiju sublimiram na treninzima. O kakvim lekicima pricas?:confused: Da li je to nesto iz iskustva?:hahaha:
6) Aha, video si me, pa mozes da pricas da sam ruzna? :hahaha: Kad vec poceh s psihologijom, ima naziv i za taj tvoj problem, procitaj neku knjizicu, mozda saznas nesto vise...:hahaha1: Ne lecim frustracije na muskarcima (tesko da bi neko mogao da "leci" svoje frustracije), niti trazim utehu u drugim zenama. Bravo, pa ti na osnovu jednog posta vec znas sve o nekome! :hahaha1:
7) Nisam rekla da su Crnogorci i Srbi isti narod ili da nisu. Glupo je sto mislis da Crnogorke samo cekaju na tebe, odnosno, da ti rode copor dece.:roll: Smatram da znam o njima mnogo vise nego neki iz Srbije.
8) Najbolje je da nadjes neku devojku koja nije izasla iz kuce nikad, da ugovoris brak s njenim roditeljima i da je "spases".:hahaha1:
Ako sam nesto preskocila, dodacu kasnije;)

Jeko, ne kaki...:mrgreen:

Pusti ih neka se sami prepiru, devojka je dosla iz "sume" i pocela da psuje i naziva ljude debilima, neka se jos svadja, zanimljiva je...:hvala:

Ne nazivam ljude debilima i nisam iz "sume":thumbdown:
:cool:
 
1) Zasto se svi, ali SVI, kad im kazes nesto sto se odnosi na njihov pravopis pravdaju brzinom kucanja? :roll::dontunderstand::rotf:
2) Zbog cega mislis da imas zdravo razmisljanje, odnosno, da razmisljas na pravi nacin? Ne znam otkud ti to da sam bolesna, doktore??:roll:
3) Lezbejka nisam. Aha, feminizam je neka nova bolest? Koga bre ti da lecis? Ma ne zasmejavaj me! Pa ti ne mozes ni sebi da pomognes!:lol::hahaha1:
4)Pomenula sam psihologa, tacnije, psihologiju, jer si ti prvi pomenuo psihologa. Treba li da citiram? Rekao si da postoje psiholozi za sve 'to", cini mi se, a posle toga pokazujes da ne znas neke osnovne stvari iz psihologije... Treba li i dalje da objasnjavam, mozda da nacrtam?:confused: Ne, ne drogiram se, to se kosi s mojim principima.
5) Nisam zivcana, viska energije se oslobadjam, odnosno agresiju sublimiram na treninzima. O kakvim lekicima pricas?:confused: Da li je to nesto iz iskustva?:hahaha:
6) Aha, video si me, pa mozes da pricas da sam ruzna? :hahaha: Kad vec poceh s psihologijom, ima naziv i za taj tvoj problem, procitaj neku knjizicu, mozda saznas nesto vise...:hahaha1: Ne lecim frustracije na muskarcima (tesko da bi neko mogao da "leci" svoje frustracije), niti trazim utehu u drugim zenama. Bravo, pa ti na osnovu jednog posta vec znas sve o nekome! :hahaha1:
7) Nisam rekla da su Crnogorci i Srbi isti narod ili da nisu. Glupo je sto mislis da Crnogorke samo cekaju na tebe, odnosno, da ti rode copor dece.:roll: Smatram da znam o njima mnogo vise nego neki iz Srbije.
8) Najbolje je da nadjes neku devojku koja nije izasla iz kuce nikad, da ugovoris brak s njenim roditeljima i da je "spases".:hahaha1:
Ako sam nesto preskocila, dodacu kasnije;)



Ne nazivam ljude debilima i nisam iz "sume":thumbdown:
:cool:
Ja sam rekao da me boli ***** za pravopisom kad kucam obican tekst,samo mi je bidan kad nesto vazno pisem!
Zasto mislis da nemam?
Meni ne treba pomoc,ja sam dobro! Feminizam ja svoje osnovne ciljeve postigao,sad samo vrisi degradaciju zenskog pola i siri umobolne ideje! Rekla si da nemora covek naci srecu samo u suprotnom polu,a to je bolesno!
Pomenuo sam pishologa jer je devojka rekla da ima neki problem,sa kojim moze da se posavetuje sa psihologom sto nije nista strasno!
Dovoljno mi je da vidim jednom i dalja objasnjenja nisu potrebna!
Srbi i Crnogorci su isti narod,to je bila sala ali neki ljudi nebi trebali u sve da se mesaju i da jedu govna! Svejedno je nebi ja od svoje zne napravio masinu za radjanje,ali bih imao vise dece od proseka koji je u Srbiji 1,75 ako se ne varam!
Naprotiv takve zene su najgore jer su ne izivljene,a verujem da ima devojaka koje bi htele i bile spremene da rode bar 3 dece!
A sto se tice rugoba,osobenjaka i nakaza,to nije bilo upuceno tebi,ali ti se u svemu pronalazis i takve osobe jedino se ne zene i ostaju samci! Mada cak i oni ponekad nadju sebi slicnog!
Ma ne...ti? Ma nikako! svasta nama pada na pamet!
 
1) Zasto se svi, ali SVI, kad im kazes nesto sto se odnosi na njihov pravopis pravdaju brzinom kucanja? :roll::dontunderstand::rotf:




Ne nazivam ljude debilima i nisam iz "sume":thumbdown:
:cool:

Mozd zato sto brzo kucaju, mozgu...:roll:

Ma ne, ne nazivas ih debilima.:hahaha:

Nisi iz sume? Uh, moja greska, onda se samo tako ponasas!

P.S. U pravu je Over, ti jesi neka velika gaborka...:cool:

Sumaru, samo klikni na ovo ispod, nije tesko.:ok:

Aj ne k**** vise, nego se prvo pozabavi ispravljanjem pravopisa u svojim postovima, pa se onda brini za natalitet.
Zasto mislis da ce Crnogorka tebi da radja retardiranu decu, kakav si i sam??? Kad vec pominjes psihologe, trebalo bi da znas da nemaju svi pripadnici odredjene nacije iste osobine/odlike !

Ne vredjaj je some, lepo ti je rekla!
A, ti, nestani, i ti i ostali koji lice na tebe, takvi nam i ne trebaju i nece mi biti krivo ako ne ostane nista sto lici na takve (tebe)!:roll:

Joj, izvini, pogresio sam, izgleda da ovo ipak nije vredjanje...

:cool:
 
Poslednja izmena:
:hahaha1: Ok cek da se saberem... To i nije tako bitno ovde,bitno je da me drugi razumeju a na pravopis mislim kad pisem nesto vazno. Covek sam kao jedinka nemoze puno da promeni,ali moze da posluzi kao primer ostalima kako treba da se ponasaju i da im usadi neku ideju koja je dobronamerna! Pa ne znam ni ja,verovatno bi ziveli u neznanju!
Pa dobro ima nakaza i osobenjaka koji to nemogu da ostvare pa im ne zameram puno. Covek je zivotinja i on ima ulogu da produzi vrstu a ne da je degradira i smanjuje! Ja,ja sam covek koji ima zdravo razmisljanje,koji nije bolestan kao ti. Ovaj zadnji deo tvog posta mi govori sve. Ili si feministkinja ili lezbejka,ali ok bolesnim ljudima treba pomoci... Sacekaj do avgusta i paradice pa cemo da vas lecimo proverenim metodama! Kakav psiholog jel se drogiras? Naravno da nemaju ,ali nebi sad da navodim o cemu se radi ali neki mogu da shvate na sta sam mislio!;) Uh kako smo zivcani... aj popi lekice i smiri se pa dodji ovde! Mada ja kapiram sve, mnogo si bre ruzna pa sad lecis svoje fustracije na muskarcima i trazis utehu u drugim zenama,ali nadam se da cete nestati i ti i tebi takvi slicni bolesnici.
Jos nesto Crnogorci su Srbi,pricamo o istom narodu,ali oni se razlikuju od nas pogotovu devojke,ali necemo sad o tome!

Ja sam rekao da me boli ***** za pravopisom kad kucam obican tekst,samo mi je bidan kad nesto vazno pisem!
Zasto mislis da nemam?
Meni ne treba pomoc,ja sam dobro! Feminizam ja svoje osnovne ciljeve postigao,sad samo vrisi degradaciju zenskog pola i siri umobolne ideje! Rekla si da nemora covek naci srecu samo u suprotnom polu,a to je bolesno!
Pomenuo sam pishologa jer je devojka rekla da ima neki problem,sa kojim moze da se posavetuje sa psihologom sto nije nista strasno!
Dovoljno mi je da vidim jednom i dalja objasnjenja nisu potrebna!
Srbi i Crnogorci su isti narod,to je bila sala ali neki ljudi nebi trebali u sve da se mesaju i da jedu govna! Svejedno je nebi ja od svoje zne napravio masinu za radjanje,ali bih imao vise dece od proseka koji je u Srbiji 1,75 ako se ne varam!
Naprotiv takve zene su najgore jer su ne izivljene,a verujem da ima devojaka koje bi htele i bile spremene da rode bar 3 dece!
A sto se tice rugoba,osobenjaka i nakaza,to nije bilo upuceno tebi,ali ti se u svemu pronalazis i takve osobe jedino se ne zene i ostaju samci! Mada cak i oni ponekad nadju sebi slicnog!
Ma ne...ti? Ma nikako! svasta nama pada na pamet!

A zasto ti mislis da ja nemam? Ako sam rekla da covek ne mora da nadje srecu samo u suprotnom polu, nisam mislila na isti, upotrebi mozak, ako ga imas... Neko moze biti zadovoljan svojim zivotom i ako je inteligentan i zna da ispuni svoje vreme. Ne mora da zivi u simbiozi, ili necemu poput toga, s drugom osobom. Ne pricam ovo jer pretpostavljam da je tako, nego zato sto znam par osoba koje su idealan primer onoga o cemu govorim.
Nije potrebno da se pronalazim u tome ako si me ti tako nazvao (pogledaj gore), a cini mi se da je to bilo upuceno meni jer si citirao moj post i odgovarao na njega... A ako te interesuje, ne pronalazim se u tvojoj izjavi:cool:
Btw, "ne izivljene" se pise sastavljeno :roll: :cool:
 
dakle, da li vam je nekada palo na pamet da se udate/oženite u vako nezrelim godinama...?
pitam jer svaki dan čujem sve više slučajeva braka izmedju maloletnika, čak i mladjih od mene...i još imaju decu....
dakle da li vam je ikada na pamet pala takva luda ideja???

Meni nije padalo na pamet...al' zato nekima jeste....:lol:
Jedna devojka iz moje gimnazije ostala trudna u drugoj godini, rodila dete, mislim da se i udala...druga se udade iz treće....(išla sa mnom u odeljenje)...onda jedna u Austriji...takođe udata, a pre toga imala abortus...
Inače ja sam se zaprepastila kad sam čula da najviše abortusa u mojoj školi urade devojčice iz prve godine...i tako...svašta ima....:lol:
 
Meni nije padalo na pamet...al' zato nekima jeste....:lol:
Jedna devojka iz moje gimnazije ostala trudna u drugoj godini, rodila dete, mislim da se i udala...druga se udade iz treće....(išla sa mnom u odeljenje)...onda jedna u Austriji...takođe udata, a pre toga imala abortus...
Inače ja sam se zaprepastila kad sam čula da najviše abortusa u mojoj školi urade devojčice iz prve godine...i tako...svašta ima....:lol:

Da da, to je bas cesta pojava i u mojoj skoli, mislim na udaju. Ovde se udaju ili u trecoj ili u cetvrtoj. Ja sam od septembra cetvrta, uh, jedva cekam da vidim ko ce u mojoj generaciji biti trudan :D :D
 

Back
Top