U pravu je Kostunjavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Derer:
Vidish Marlone,kako funkcionishe taj"demokratski"nachin rezonovanja,mi to ne mozemo ni da dokuchimo...ti kazesh neshto i obrazlozish,a njihov jedini kontraargument je-glup si,goni se,i zato su naravno u pravu jer sami za sebe kazu da su pametniji od nas ostalih zatucanih glupaka.:)

jbt i ti se primio na tog marlona... nisam ja on breeee... chovek u londonu koji vam je...

p.s zaboravio si retarda... taj je najachi... :)
 
Banshee:
procitaj malo svoje postove na temi :)
ja ti samo preporucjem iste savete koje ti delis drugima.
a svoje opsesije i lajavu jezicinu stedi za nekog drugog...ili ga jos bolje uvali emremiti,dzeriju i ostalima koje tako iz sve snage podrzavas ovde :)

Прва вређаш а после ћеш као и свака друга сељанчура да се позиваш на то да си "женско" и да трчиш да се жалиш Јоминију? :evil:


Зашто мучеш све мене помињући, а? Боље ме заобиђи, сви већ знааааамо да "имаш лепе ноге"....... :lol: :lol: :lol:


 
Banshee:
za razliku od tebe paceru ne trcim svaki cas za moderatorima da im kukam...
i nemam pojma o kakvim nogama pricas,ne ide ti bas najbolje slikovno izrazavanje :)

Хајде, де, смири се... не скачи ми по "живану"... :lol: :lol: :lol: или бар скини ту клепетушу, не морају баш сви и да чују... :lol: :lol: :lol:



 
SANDRINAbg:
...Jevropa biće... :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Ili još bolje, isti oni koji nagnaše jaaadnu Karanovićevu, glumicu nesrećno zatelebanu u onog retardinjo musliju, mlađeg od iste punih 20 godina da ga plaća sa sve lovom koju dobije od pljuvačine sopstvene zemlje i naroda... :? :confused: ...ili se to beše zove klimaks...ne, glupost...frustracija...šta li...eh, jadne ženetine koje sebi takvo nešto dozvole... :cry:

Штета што је затворена ова тема о Мири Кари, а остављене неке дебилне причаонице са рецептима за зимницу... Како ово почиње да личи на кокошарник! :twisted:
Јели Сандрина, а јел још увек са тим балијом, ил' јој је дао ногу?
 
Banshee:
e vala ne znam ko bi tebi skakao po zivanu ni da mu platis...tj ako uopste imas zivana....nemoj da se nadas previse :)

И ја сам се зачудио за тебе, не знам шта ти би ДА МЕ ПРВА ВРЕЂАШ и прозиваш, а овамо крештиш и кукумавчиш када тебе други форумаши помињу... 8-)

одговор на болдовано:
мислим да све треба проверити, а не овако напамет... :lol: :lol: :lol:

 
eremita:
Прва вређаш а после ћеш као и свака друга сељанчура да се позиваш на то да си "женско" и да трчиш да се жалиш Јоминију? :evil:


Зашто мучеш све мене помињући, а? Боље ме заобиђи, сви већ знааааамо да "имаш лепе ноге"....... :lol: :lol: :lol:



Стварно?! :shock: :arrow: :lol: :lol: :lol:
 
Strela:
Штета што је затворена ова тема о Мири Кари, а остављене неке дебилне причаонице са рецептима за зимницу... Како ово почиње да личи на кокошарник! :twisted:
Јели Сандрина, а јел још увек са тим балијом, ил' јој је дао ногу?
Ma nije s njim...baja joj je dao nogu, a ona misleći da je to zbog toga što je Srpkinja ( što verovatno i jeste bio razlog) rešila da mu se dodvori prihvatajući te uloge u kojima se blate Srbi, tj. u kojima Srbi muče i ubijaju jadne muslidže.
 
Strela:
Штета што је затворена ова тема о Мири Кари, а остављене неке дебилне причаонице са рецептима за зимницу... Како ово почиње да личи на кокошарник! :twisted:
Јели Сандрина, а јел још увек са тим балијом, ил' јој је дао ногу?

Jooooj...ne znaš dalje š'a je bilo...ček' da ti ispričam, slatka moja... :lol:

Vid' 'vako...otišla ona tamo i upoznala malog balijanera...nešto oko dvadesetak i nešto godinica...zatelebala se u njega i postavila uslov da i on igra u toj predstavi sa njom...a pošto je mali...khm...pa i nije neki glumac, jel'te, a baš voli da popije, š'o se kosi sa verom mu u njega, jel'te, tako je matora Kara potpisala na blagajni tog prozorišta, da sve njene honorare daju njemu...i tako...a slala mu lovu i odavde...viđali je ljudi na autobuskoj stanici, jerbo mi nemamo taj ugovor sa njima da možeš u bošnjakistan slati novac k'o sav normalan svet... :lol:

I na kraju, mali balijaner to kresn'o par puta i...digla se mahala...tako kažu, a opet se pripoveda da je M. Kara ostala bez kinte, te on njoj rek'o da mu se roditelji protive k'o fol njihovoj vezi i...otkačio je... :?

Još se i priča da je ona nastavila da mu daje lovu bez obzira na sve, a da je on bio ovde u Beogradu sa sve nekom svojom žeMskom, bulom...muslimankom naravno i da ih je oboje tu finansirala...eto ti tužne priče ocvale i precvale baba djevojke... :cry:
 
sevilja:
Ma nije s njim...baja joj je dao nogu, a ona misleći da je to zbog toga što je Srpkinja ( što verovatno i jeste bio razlog) rešila da mu se dodvori prihvatajući te uloge u kojima se blate Srbi, tj. u kojima Srbi muče i ubijaju jadne muslidže.

I ovo naravno, samo što sam ja to malo opširnije ispričala...mis'im, da i ovi drugi to razumeju...razumeš ti mene... :wink: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
Jooooj...ne znaš dalje š'a je bilo...ček' da ti ispričam, slatka moja... :lol:

Vid' 'vako...otišla ona tamo i upoznala malog balijanera...nešto oko dvadesetak i nešto godinica...zatelebala se u njega i postavila uslov da i on igra u toj predstavi sa njom...a pošto je mali...khm...pa i nije neki glumac, jel'te, a baš voli da popije, š'o se kosi sa verom mu u njega, jel'te, tako je matora Kara potpisala na blagajni tog prozorišta, da sve njene honorare daju njemu...i tako...a slala mu lovu i odavde...viđali je ljudi na autobuskoj stanici, jerbo mi nemamo taj ugovor sa njima da možeš u bošnjakistan slati novac k'o sav normalan svet... :lol:

I na kraju, mali balijaner to kresn'o par puta i...digla se mahala...tako kažu, a opet se pripoveda da je M. Kara ostala bez kinte, te on njoj rek'o da mu se roditelji protive k'o fol njihovoj vezi i...otkačio je... :?

Još se i priča da je ona nastavila da mu daje lovu bez obzira na sve, a da je on bio ovde u Beogradu sa sve nekom svojom žeMskom, bulom...muslimankom naravno i da ih je oboje tu finansirala...eto ti tužne priče ocvale i precvale baba djevojke... :cry:

Јадница... има едипов комплекс... додуше мало искревељен...
 
sevilja:
Ma nije s njim...baja joj je dao nogu, a ona misleći da je to zbog toga što je Srpkinja ( što verovatno i jeste bio razlog) rešila da mu se dodvori prihvatajući te uloge u kojima se blate Srbi, tj. u kojima Srbi muče i ubijaju jadne muslidže.

Што се ње тиче она је била габор и као млада, тако да није њој лако,

мислим да нађе фрајера...

А све те госпође које траже мушкарце којима могу да буду мајке,

су за жаљење. Пет - шест година разлике, још којекако, као Милена

Дравић, и Гага Николић, а све ово преко тога је чист интерес

и ако те жене нису свесне тога, онда су бескрајно глупе. :roll:
 
SANDRINAbg:
Jooooj...ne znaš dalje š'a je bilo...ček' da ti ispričam, slatka moja... :lol:

Vid' 'vako...otišla ona tamo i upoznala malog balijanera...nešto oko dvadesetak i nešto godinica...zatelebala se u njega i postavila uslov da i on igra u toj predstavi sa njom...a pošto je mali...khm...pa i nije neki glumac, jel'te, a baš voli da popije, š'o se kosi sa verom mu u njega, jel'te, tako je matora Kara potpisala na blagajni tog prozorišta, da sve njene honorare daju njemu...i tako...a slala mu lovu i odavde...viđali je ljudi na autobuskoj stanici, jerbo mi nemamo taj ugovor sa njima da možeš u bošnjakistan slati novac k'o sav normalan svet... :lol:

I na kraju, mali balijaner to kresn'o par puta i...digla se mahala...tako kažu, a opet se pripoveda da je M. Kara ostala bez kinte, te on njoj rek'o da mu se roditelji protive k'o fol njihovoj vezi i...otkačio je... :?

Još se i priča da je ona nastavila da mu daje lovu bez obzira na sve, a da je on bio ovde u Beogradu sa sve nekom svojom žeMskom, bulom...muslimankom naravno i da ih je oboje tu finansirala...eto ti tužne priče ocvale i precvale baba djevojke... :cry:

Joooo, što smo tračare...uh, uh...a nemam običaj to da radim...sad sam pocrvenela, da znate koliko. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top