Biti pronatovac van Srbije je razumljivo ali u samoj Srbiji je prokletstvo

Australija je diktatura.
Diktatura proletarijata.

1715081055242.png

Imajte razumevanja za Neška, takav kakav je, pravi je proizvod Slobine i Mirine politike. Svrha mu je da kune i napada njihove neistomišljenike. Jedan mali vojnik u vojsci botova koje su iznedrili njih dvoje pre tri decenije. Ne shvata da je i on njihova žrtva, kao i svi mi, nego se bori protiv onih koji neće da budu žrtve.

Imajte razumevanja za Neška, takav kakav je, pravi je proizvod Slobine i Mirine politike. Svrha mu je da kune i napada njihove neistomišljenike. Jedan mali vojnik u vojsci botova koje su iznedrili njih dvoje pre tri decenije. Ne shvata da je i on njihova žrtva, kao i svi mi, nego se bori protiv onih koji neće da budu žrtve.
Za Neška ima razumevanja svako normalan.
Za vas što kao žrtve NATO, natujete i borite se protiv onih koji neće da budu žrtve NATO, treba pronaći neko objašnjenje

Ja kada lažem:
Budalaštine. Upravo je suprotno. Da je Srbija još pre
par decenija izabrala zapadni put, sad bi bila član EU/NATO, imala odličan standard i ništa od ovih sranja se ne bi desilo. Bukvalno propadosmo dok kao nejaki pokušavamo da držimo inat i prkos zapadu jer nas tako huškaju partneri sa istoka.

Za Neška ima razumevanja svako normalan.
Za vas što kao žrtve NATO, natujete i borite se protiv onih koji neće da budu žrtve NATO, treba pronaći neko objašnjenje
Mi samo nećemo da i naredne generacije stradaju, a vi velike patrijote se iz petnih žila trudite da se stradanje, proterivanje i uništavanje Srba nastavi još intenzivnije.

Mi samo nećemo da i naredne generacije stradaju, a vi velike patrijote se iz petnih žila trudite da se stradanje, proterivanje i uništavanje Srba nastavi još intenzivnije.
Neće niko da bilo koja generacija strada.
Jedini koji aktivno rade na nastavku stradanja, proterivanja i uništavanja Srba su natisti.

Neško je samo u prilici da to direktno oseća svakodnevno, dok ti veruješ da će ti kvislinški status obezbediti nešto povlastica dok tvoj narod strada.

Jedini koji aktivno rade na nastavku stradanja, proterivanja i uništavanja Srba su natisti.

Neško je samo u prilici da to direktno oseća svakodnevno, dok ti veruješ da će ti kvislinški status obezbediti nešto povlastica dok tvoj narod strada.
Lupetaš po običaju.

Misliš trećesrbijancima...

Prvosrbijanci su vojvoda Mišić, Karađorđe, Nikola Pašić, Mihailo Pupin... drugosrbijanci zna se ko su, a ekipa Šešelj/Pink/Informer/ALO/Vučićević su trećesrbijanci.
Buraz, prvosrbijanci su ti Vucicevic, Seselj, Bokan,Dacic... Drugosrbijanci su Tadic, Djindjic, Oliver Ivanovic, prestolonaslednik Karadjordjevic....Trecesrbijanci Dositej Obradovic, Ilarijon Ruvarac, Dimitrije Tucovic, Basara...

Какав је теби живот на западу?

На том западу који пљујеш?

Мсм...немо' да се лажемо кад знамо да ти адреса није ни у Србији, ни у Кини ни у Русији.
Ko kaže da pljujem po zapadu? Ono što pričam je da zapad nije za sve. Mnogi u Srbiji ne mogu i neće da se snađu na zapadu. Promovisanje zapadne kulture i njihovog načina života u Srbiji, bi uslovno uništili Srbiju kao nezavisnu državu. Iz nekog razloga sam Bog čuva Srbiju da ne uđe u NATO i EU jer je to sigurna smrt na duže staze. To što će sadašnja generacija eventualno da uzme kintu od zapada (gde oni te štampane pare pretvaraju u opipljiva bogatstva iz Srbije) će da napravi da nam već deca, a o unucima i da ne pričam, postanu bukvalno robovi bez prava glasa za stvari koje su bitne.

Zato kažem, ko se tome ne protivi, neka lepo ode u zemlju koja je oličenje svega onoga čemu se dive. Ako te ne prime, znači da si nesposoban, beskoristan (njima). Ako si nesposoban za tamo, bićeš, ako već nisi, nesposoban i u Srbiji (za te vrednosti koje propagiraš da se uvedu). Ovde ne mislim na tebe lično, pričam generalno

Autorska
Bilo koji Srbin u Srbiji koji je sada pronatovac je ukleti deo roda koji može doneti prokletstvo svom narodu u budućnosti.
Kako i zašto nije teško razumeti kada sve vodi u opšti rat između razlčitih civilizacija gde je jednoj bitan samo novac i gde za to žrtvuje sve a drugoj je bitnija kultura,indentitet i vera da postoji Bog i njegov sud.
Birati ovo prvo a živeti i biti deo Srbije je upravo ovo iz naslova.
Nesko, pogresan ti naslov. Treba da stoji:

Biti pronatovac van Srbije je razumljivo ali u samoj Srbiji je BIZMIS.

Mada sam sklon da napisem mnogo prostiju i tacniju verziju tvog naslova:

Biti pronatovac (bilo gde) je BIZMIS.

P.S. Nema slovnih gresaka u postu, sve je napisano namerno.

I to, ali i puno "normalnih" jednostavno ne može i ne želi taj tempo života
Kakav je tempo života u nekoj holandskoj zabiti, nekom malom seocetu gde je gajenje lala jedina briga, a kakav je tempo života u novinskoj redakciji na Wall streetu....

A sve je to nekakav zapad.

Tempo života može biti i spor i brz, i ovde i na zapadu, zavisi šta čovek bira.

Lupetaš po običaju.
Buraz, prvosrbijanci su ti Vucicevic, Seselj, Bokan,Dacic... Drugosrbijanci su Tadic, Djindjic, Oliver Ivanovic, prestolonaslednik Karadjordjevic....Trecesrbijanci Dositej Obradovic, Ilarijon Ruvarac, Dimitrije Tucovic, Basara...

Back