U pravu je Kostunjavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bu2005:
Pa zabole te kad si ti u Beloj Palanci, ladish mu-da.. to i razumem..Ali evo, uzmimo jednu hipoteticku situaciju:

Imas neku garsonjeru koju izdajesh tamo nekoj porodici.. I tako prodje par godina, i ti se odlucish da vise ne izdajesh stan, nego da ti sada zivish tu,da se odvojish od roditelja npr..Dolazish kod stanara da im to saostish! A oni ti kazhu, e pa to je sada nas stan!! Izvini molim te, ali to je sada NASHE i izbacuju te napolje iz tvog rodjenog stana! Ti u chudu, ne znash sta da radish, odlazish do policije,ubedjen da cete oni razumeti, i izbaciti stanare iz tvog stana! Ali, avaj, policija kaze da je to sada njihov stan, ko ti je kriv sto si ga izdavao... Kako bi ti tada reagovao i da li bi ti tada bilo svejedno?? Kladim se da ne bi... Odes na neki forum da objasnish ljudima situaciju,kao shvatice te, a oni kazu ZABOLE NAS.. Sta ti je to, jedna garsonjera manje vishe...Sta te briga..mozes i bez tog stana...kazu ljudi...

E tako i ovde...Stanari su shiptari, policija SAD tj chika policajac BUSH a ti si SRBIJA!


Ajmo onda drugu hipoteticku situaciju.
Ubodes se ti jedan dan negde ili poseces na palcu desne ruke. I boli dva tri dana pa pocne da gnoji pa se odlucis da odes kod doktora. Doktor pogleda pa kaze:"lele pa ovo ti je nekrotizirajuci fasciitis". Ti se zacudis pa pitas sta je to a on kaze to je bakterija koja jede kozu i moze cak da pojede 3cm/h koze. Pa te brzo prebace na hirurgiju i kazu da moraju da amputiraju saku a ti neces pa sacekas pa onda udje doktor i kaze da mora odmah da ti amputira podlakticu ili ce u roku od 2h celu ruku i ti pristanes, on amputira i spasi ti zivot.
E sad:
bakterija=OVK
Ti=Srbija
Podlaktica=kosovo
Doktor=USA
Pa ti mozes da kazes da ti je stoka od doktora amputirala ruku ili da gledas malo pozitivnije pa da kazes da ti je spasio zivot. A mozes i da razmislis i da kazes da ako si prvi dan otisao kod doktora on bi samo zasekao malo prst i ocistio, nista ne bi izgubio. Tako da je sad kasno da se neko pravi da se bori za kosovo, makar 30 godina kasno a verovatno i vise. A mi trebamo da razmislimo da li cemo da radimo sa doktorom i da spasimo zivot ili cemo da damo zivot za ruku? Da li ce kosovo nas da iscedi(porezima ili daljom expanzijom OVK) ili cemo da ga amputiramo i nastavimo da zivimo?
 
minos:
Nije ti dobro poredjenje...uci cemo u EU kad tad,i mi i Kosovo (nezavisno)...ko ce tada da spreci da se"bakterije"sire po zdravom tkivu...nece biti nikakvih barijera za naseljavanje...

Jednog dana ceeela Evropa biće ujedinjena i zvaće se Velika Aljbanija tj. Grande Šiptarija.
ukoliko u Evropi ne zabrane kurtone, ili Albanci ne otkriju blagodeti zapadnjačke dekadencije :-D
 
srbija.gif
 
crow:
prvo
zabole me za kosovo!
drugo
da je srbija u NATO
ne bi se kosovo otcepilo

kako nismo...
vracamo se na prvo

ZABOLE ME! 8)


Ама нисам знао да паметни знају само псовке
и да су мрзовољни да глупима објашњавају ствари...... :wink:

Можда зато и нису паметни,
већ глупи...... :wink:
 
bu2005:
Sta ce nama NATO ako nam oduzmu Kosovo?!? Za koji ce nam...Iako ga licno ne volem, ovo mi se chini da je u pravu.. Jer me t prica nekako podseca na Norvesku, Svajcarsku, Austriju koje nisu clanice vojne masinerije, a itekako bih voleo da bar priblizno zivimo kao oni..

S, druge strane ulaskom u NATO dobijamo ni krivi ni duzni neprijatelje sirom Azije,muslimane uglavnom, kojima bi trebalo da prodajemo nasu robu i izvozimo na njihova trzista.. I sutra da neki bombas samoubica explodira na sred Knez Mihajlove...Ma nista dobro od tog NATOa ne moze da izadje..

Нити ћемо ући у НАТО нити ћемо ући у ЕУ. И то је добро, тј. одлично. Морамо остати НЕУТРАЛНА земља. Осим тога добра сарадња са Русијом нам је ПРЕКО ПОТРЕБНА што је разлог више да останемо неутрални. Осим тога олош каубојски поставља базе и противракетне штитове у околним земљама - тако да је одлично да овде у центру Балкана са изласком на море преко Црне Горе наша браћа Руси имају слободан приступ и проходност. Осим тога онај који је поставио темеље прве српске државе Растко-Свети Сава Немањић управо је тако описао наше место у светским збивањима.
Оно што је важно и пресудно за наш опстанак то је ПОСТИЗАЊЕ СВЕТСКИХ СТАНДАРДА и у производњи и у законодавству и у свему осталом.

Данас је Лавров отворено напао Америку око постављања противракетних штитова... тако да је Коштуњави изабрао за Србију НАЈБОЉЕ РЕШЕЊЕ. 8-)
 
Koštunica: Pripremiti odgovor za NATORadio Srbija - Pre 16 sati

Premijer Srbije Vojislav Koštunica, izjavio je da vlasti u Beogradu u slučaju jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosmeta, moraju imati pripremljen odgovor, pre svega, za NATO kao glavnog aktera bez koga takvog razvoja događaja ne bi ni bilo. Koštunica je, u intervjuu koji će biti objavljen u sutrašnjem broju beogradskih "Večernjih novosti", rekao da se ne dovode u pitanje evropske integracije Srbije, a da će se narod izjasniti o stavu prema NATO-u. Imali smo previše žrtava u tolikim ratovima koje je Srbija vodila da bi smo sada kroz pristupanje NATO-u sejali nove žrtve zarad tuđih interesa i na drugim kontinentima, ukazao je premijer i naglasio da je izvesno da nijedan srpski vojnik neće ići u vojne misije u Irak ili Avganistan. Partnerstvo za mir je puna mera naše saradnje sa NATO-om i Srbija treba da se utvrdi u politici vojne neutralnosti, ocenio je Koštunica. Osvrćući se na tok pregovora o budućem statusu Kosova, premijer je istakao da za Srbiju plan izaslanika UN Martija Ahtisarija pripada prošlosti od trenutka kada je propao pokušaj da na osnovu njega bude usvojena nova rezolucija SB UN.

**************************************

Браво за Коштуницу !
 
Kostunica je lazov! Tri najvaznije stavke u predizbornim obecanjima su mu bile: Kosovo, ustav i evropske integracije i na osnovu toga je pokupio glasove. I sada on ima hrabrosti da kaze kako Dss nije za ulazak u Nato iako je poznato da je ulazak u Nato preduslov za ulazak u EU i to ne samo za nas nego za sve zemlje clanice. Sto lepo nije odma rekao da nije za EU (Jer ne ulazak u Nato implicira ne ulazak u EU), pa onda nebi ni bio na ovoj poziciji jer nebi imao toliko glasova!!
AAAA, njemu je to i bilo bitno samo glasove da dobije (nebitno da li se legalizuje burek sa cvarcima, helanke na male mede ili kiseli macici u prahu).. A to uopste nije lepo prema njegovim glasacima..

DOLE NE OBAVESTENI ! ! DOLE MLITAVOST ! !

Z A S R B I J U ! ! !
 
IgorPop:
Kostunica je lazov! Tri najvaznije stavke u predizbornim obecanjima su mu bile: Kosovo, ustav i evropske integracije i na osnovu toga je pokupio glasove. I sada on ima hrabrosti da kaze kako Dss nije za ulazak u Nato iako je poznato da je ulazak u Nato preduslov za ulazak u EU i to ne samo za nas nego za sve zemlje clanice. Sto lepo nije odma rekao da nije za EU (Jer ne ulazak u Nato implicira ne ulazak u EU), pa onda nebi ni bio na ovoj poziciji jer nebi imao toliko glasova!!
AAAA, njemu je to i bilo bitno samo glasove da dobije (nebitno da li se legalizuje burek sa cvarcima, helanke na male mede ili kiseli macici u prahu).. A to uopste nije lepo prema njegovim glasacima..

DOLE NE OBAVESTENI ! ! DOLE MLITAVOST ! !

Z A S R B I J U ! ! !

Буквалисто, Србија може да буде ЗА ЕВРОПСКЕ ИНТЕГРАЦИЈЕ а да при томе не буде ни чланица ЕУ а понајмање чланица војне хунте НАТО ! :evil: :evil: :evil:
Хоћеш ти, јајаро, да идеш да гинеш у Авганистан? А???
 
bu2005:
Pa zabole te kad si ti u Beloj Palanci, ladish mu-da.. to i razumem..Ali evo, uzmimo jednu hipoteticku situaciju:

Imas neku garsonjeru koju izdajesh tamo nekoj porodici.. I tako prodje par godina, i ti se odlucish da vise ne izdajesh stan, nego da ti sada zivish tu,da se odvojish od roditelja npr..Dolazish kod stanara da im to saostish! A oni ti kazhu, e pa to je sada nas stan!! Izvini molim te, ali to je sada NASHE i izbacuju te napolje iz tvog rodjenog stana! Ti u chudu, ne znash sta da radish, odlazish do policije,ubedjen da cete oni razumeti, i izbaciti stanare iz tvog stana! Ali, avaj, policija kaze da je to sada njihov stan, ko ti je kriv sto si ga izdavao... Kako bi ti tada reagovao i da li bi ti tada bilo svejedno?? Kladim se da ne bi... Odes na neki forum da objasnish ljudima situaciju,kao shvatice te, a oni kazu ZABOLE NAS.. Sta ti je to, jedna garsonjera manje vishe...Sta te briga..mozes i bez tog stana...kazu ljudi...

E tako i ovde...Stanari su shiptari, policija SAD tj chika policajac BUSH a ti si SRBIJA!

plitki i glupi stvore
shta je TVOJE na kosovu???

lichno poznajem choveka koji je 20 ari njivu prodao za 130 000 evra
i to shiptar dosho da ga trazi u nish!
 
IgorPop:
Ne idemo u Nato zbog Gubernije ili Amerike, idemo zato sto je to preduslov za ulazak u EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to ne samo za nas nego za sve zemlje clanice

e pa ako je preduslov za ulazak u EU ulazak u NATO *ebe mi se za isti.

Drugo ima lom clanica EU koje nisu clanice NATO. Kao recimo Irska, Austrija, Svedska, Finska, Malta itd.

To znaci da je tvoj argument najobicnija glupost i da ne moras uopste biti clanica NATO da bi bio clan EU 8-)

I kao sto neko rece ako je clanstvo u NATO uslov za clanstvo u EU onda ne zelim da sam deo te nacisticke tvorevine
 
ne trebaju meni argimenti u dokazivanju da ste vi glupi
dovoljno je da neko s mozgom dodje i prochita vashe baljezgarije... 8)

a i zbrisali bi ste sa foruma
ko shto ste sa one debilne teme
gde hrvati placaju chanka
da bi napravili put hrvatska-rumunija-turska
a da ne ide preko srbije (a ni madjarske)

:D

shta posle te tvoje priche da chovek pricha tebi, retardirani Djeri???
 
minos:
Nije ti dobro poredjenje...uci cemo u EU kad tad,i mi i Kosovo (nezavisno)...ko ce tada da spreci da se"bakterije"sire po zdravom tkivu...nece biti nikakvih barijera za naseljavanje...

upravo tako. ako srbija/albanija/kosovo budu zajedno jednog dana u EU, a najverovatnije hoce siptari ce moci da se naseljavaju po Srbiji kako oce jer u EU nema granica i svako moze da ide gde hoce, da zivi gde hoce , da radi gde hoce - u okviru EU.
 
eremita:
Буквалисто, Србија може да буде ЗА ЕВРОПСКЕ ИНТЕГРАЦИЈЕ а да при томе не буде ни чланица ЕУ а понајмање чланица војне хунте НАТО ! :evil: :evil: :evil:
Хоћеш ти, јајаро, да идеш да гинеш у Авганистан? А???


tako je eremita, sve ove NATO jurisnike crow-a , IgorPop-a satanistu dr. kokija, antihrista firera treba spakovati u prvi bus/avion i pravac Avganistan. Eto otkrio sam im jednostavan nacin kako da precicom pristupe NATO-u 8-)

A nas neka ostave na miru
 
Jerry Ropero:
upravo tako. ako srbija/albanija/kosovo budu zajedno jednog dana u EU, a najverovatnije hoce siptari ce moci da se naseljavaju po Srbiji kako oce jer u EU nema granica i svako moze da ide gde hoce, da zivi gde hoce , da radi gde hoce - u okviru EU.
retardstvorovi
josh nismo stogli dotle
a mozda i necemo

ali do gangrene vec jesmo...
 
Jerry Ropero:
tako je eremita, sve ove NATO jurisnike crow-a , IgorPop-a satanistu dr. kokija, antihrista firera treba spakovati u prvi bus/avion i pravac Avganistan. Eto otkrio sam im jednostavan nacin kako da precicom pristupe NATO-u 8-)

A nas neka ostave na miru
aj sad
lazljivi retardirani GEOGRAFE
nadji post gde sam ja reko da mi treba da idemo u nato...

8)

izvoli
 
crow:
retardstvorovi
josh nismo stogli dotle
a mozda i necemo

ali do gangrene vec jesmo...

retardu za razliku od tebe koji vidis do sutra ja vidim 15 godina unapred , tj sahovski 6 poteza unapred i vidim gde nas vodi ovaj put 8-). Tako da ako nam je cilj ulazak u EU, a vecini naroda jeste to dal cemo uci u EU sa Kosovom kao delom Srbije , ili sa Kosovom otcepljenim od Srbije ne menja stvar. Siptari ce u oba slucaja moci da se naseljavaju i sire po Srbiji. Jedino kako bi se to moglo spreciti jeste da Srbija nikad ne udje u EU/NATO i da prema njima podignemo zid. A ti to ne zelis jel tako? 8-) E pa onda bi ti bolje bilo da ne lupas gluposti i ne pravis od sebe idiota na ovom podforumu 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top