U Crnu Goru na letovanje? Neka,hvala!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
На теми о Тасосу написала сам колико су нас чашћавали конобари, да нас је газда ресторана возио кући до виле у којој смо одсели, да су вазда били насмешени, када је моја ћерка у продавници џиџа-биџа случајно разбила неки украс продавачица ју је изљубила и дала јој лизалицу и наравно - није хтела да наплати лом...
Тасос врви од српских туриста ових дана... Питам се зашто...

Данас на ТВ гледам неког туристичког посленика ЦГ који кука како је последње три године лоша посета, а ове године најлошија откад се памти....и да се цене у сред сезоне спуштају чак до 20%.... Питам се зашто....

У Сутомору увече не можете да добијете кафу у кафићу. ''Газда не дозвољава конобарима да служе кафу јер је јефтина - мора да се наручи неко скупље пиће!'' Тако нам рече конобар.
У Сутомору поред нових зграда једне године освануше лепи нови украсни канделабри...
Следеће године од њих остадоше само патрљци.....метални украсни стубови су посечени сви одреда.... вероватно их српски туристи понеше кући у коферима.... Тако да је улица сад опет у мраку....
У Сутомору једне године бејаху канте за ђубре на плажи... Следеће године их нема... Питамо човека мештанина зашто нема канти - каже:''Покрадене су!'' Вероватно их српски туристи покраше и стрпаше у кофере па понеше у Србију...

Ти туристи само праве проблеме! Ко их и измисли!
 
Постови се бришу кад је прекршен Правилник.
А на теми изнесите зашто не треба ићи у Црну Гору и будите на висини задатка ;)!

A taj pravilnik ocigledno ne vazi za Crnogorce kada na ovom postu vredjaju Srbe i to nikada ne brises.
Zasto dozvoljavas da ovde Crnogorci omalovazavaju Srbe i ostavljas postove u kojima se vidi mrznja Crnogoraca prema Srbima.?????
 
Sve si u pravu, ali to i dalje nije ni 5 % koliko se dozvoljava Hrvatima.

Ponekad pomislim da sam na hrvatskom forumu.

Onaj Kyo/Tokyo....itd..... godinama provocira i ništa. Banuju samo nas Srbe kada odgovorimo.

Moje iskreno uverenje je da je vlasnik foruma, a samim tim i većina moderatora Hrvat.
 
Постови се бришу кад је прекршен Правилник.
А на теми изнесите зашто не треба ићи у Црну Гору и будите на висини задатка ;)!

Kada " la perla" pljuje po Srbima onda ne reagujes a kada joj dam adekvatan odgovor onda brises moj post a njen ostaje:sad2:
Zasto ti Crnogorci ne naprave svoj forum pa na njemu nek pljuju koga hoce a ne ovde da instaliraju (kao i svuda u Srbiji) svoje ljude koji ce da im stite ledja.
Zar ja kao Srbin, na Srpskom forumu ne mogu da odgovorim na optuzbe nekupturnih Crnogoraca a oni mogu da pljuju po Srbima.
Ovde mi ipak nesto smrdi.:dontunderstand:
 
Pa poznato je kroz istoriju Srpkoga naroda da je Srbin uvek bio kriv za sve hteo on to ili ne. Mi nismo smeli nikome nista ali zato nama su mogli da rade sta su hteli i naravno opet smo mi nacionalisti i uvek smo krivi , a sto je najgore tako misli i odredjen broj Srba. Sta dalje reci. Naravno Vanda samo pazi da je sve fer da nikoga mi ne vredjamo i to je uredu ali treba da se obuzdaju i ovi nekadasnji Srbi (crnogorci)
 
Rekla sam da s tobom "cobanice" necu komentarisati ali je nemoguce ostati imun na ovakve "pametne"konstatacije.
Mi smo "braca" sa svima koji dodju i ponasaju se normalno a ne da iz svojih kola bacaju kese smeca po putu (to sam licno vidjela par puta iz auta BG I PA tablica) a jos ne vidjeh da iko ko dodje iz bilo koje druge zemlje ( pa cak ni Albanci) to radi.A cesto sam na putevima u sezoni....U trgovinama jako dobro mogu da razumijem srpski jezik ekavskog narjecja,pa onda ne treba biti Ajnstajn pa "provaliti" ko kupuje 100gr parizera,1l jogurta (iskljucivo "kravica" jer ko zna ,mozda su hrvatski mlijecni proizvodi otrovni,paranoja vas nikad nece proci) i pola kila paradajza....pa da se doooobroooo ugostite. ;)

Vidim, vi se razbiste od kupovine ruskog kavijara... :rtfm:
Daleko bilo da vi jedete parizer... Sve se razbacujete parama... samo Dom Perignon...
Muci jado, ljubi paradajz turiste u goozicu, da bi imala sta da jedes... Sirotinjo.

Dolazite,dolazite.....svaki dan vas je sve vise kod nas...a sve vam nesto smeta .....

I smenite onog ministra turizma, samo laze kako su vam plaze ko iz vesterna Serdja Leonea... samo se zbunje kotrlja...
Lepo ti rece da nas je sve vise... do juce 13, danas doslo jos troje...

Sto se tice debilizma ,ne bih da vrijedjam ali nisi shvatio poentu ocigledno....pa necemo onda o debilizmu...
Govorim o smecu koje ostavljte pored puta,po plazi,po povrsini mora plutaju kese,kore lubenica i da ne nabrajam neke higijenske artikle....A svega toga nije bilo dok nas niste posjetili u velikom broju zadnjih 15-ak dana.
Iz godine u godinu se nadamo da cete poraditi na vasim kulturnim i higijenskim navikama ali.......Trebalo bi izgleda zaposliti po jednog radnika cistoce da ide za svakim turistom i da kupi smece za vama kad sami izbjegavate kontejnere.Navike stecene kuci se tesko mijenjaju,izgleda.

Jes vala, a ko li onda napuni onolike deponije i kontejnere pored kojih se ne moze proci?...
Domoroci?... Bice da je tako...
"Udahnite duboko", a?... :rtfm:
A tek ovo da je bila velika seoba Srba pre 15-ak dana... :roll:

Otisla bi ti odatle sve petama u dupe, kad bi mogla...
Samo nemas rodjaka da te ubaci "nedje u Beograd"...
Zato i trunes u selu koje je do skora zivelo barem tih par meseci godisnje...
I cim se istreses ovde na forumu, oticices u sobu u kojoj si spavala do juce, a sad su tu paradajz turisti iz Srbije, da obrises za njima fleke od parizera i poljubis ih malo nize, ne bi li ti se kako vratili i iduce godine...
Jer alternative nemas. Tuga...
I onda od tih 900 evra koje zaradis izdavanjem sobe za tih tri meseca zivis godinu dana, do sledeceg oktobra... Ako imas dve sobe, bogatasice, moci ces da trosis celih 150 ojra mesecno... pitam se onda jedes li cak i parizer... jogurt sigurno ne kupujes... s obzirom da sobe zvrje prazne, i da ih daju i za 5 evra... A znamo i kakva je situacija s poslom u CG, posebno na primorju van sezone...
S takvim bogatstvom, tesko da si dosla u Beograd, ikada... Jer, tvoje komsije kad dodju, ne vracaju se tamo... kazu, "iz kakve vukojebine pobjegoh, ni mrtav nazad"...
Zato, spusti loptu; najvise sto si videla od sveta ti je Podgorica, a veruj mi da ruznije "metropole" svet jos nije upoznao... mozda je bila neka u vreme Huna, ne znam...
Promovisi ovde svoj sobicak od par kvadrata i foteljom na razvlacenje... jer ces samo tako imati za par kolutova parizera... ako budes imala srece da ti se neki gedza mazohista spusti u vase pleme svojom ladom...
Sav ostali svet ovde vec odavno i ne razmislja o vama, a kamoli da razmatra odlazak tamo...
Nije lud.
 
. Naravno Vanda samo pazi da je sve fer da nikoga mi ne vredjamo i to je uredu ali treba da se obuzdaju i ovi nekadasnji Srbi (crnogorci)

Vanda je skroz OK, i smatram da nastavlja tradiciju dobrih moderatora na ovom podforumu ( Pajamaca, Strela....i Psiholog je bio taktičan i korektan, mada je ponekad imao neke čudne ideje...)

Problem je što to neko OD GORE gleda sve....kako bi rekao Đoka Balašević.

Postoji generalna politika kuće, i oni tu mogu samo da balansiraju.
 
Cisto sumnjam, realno je napisano... Ti po primorju i jesu sirotinja, svesni su oni toga...
Jednostavno, lamentira na deset strana, histerise k'o crevo kad pustis vodu kroz njega...
Te parizer, te strokavi, te smece iz kola SAMO sa BG i PA tablicama...
Red je da se uparkira tamo gde joj je i mesto. Na dno. Istinom u celo.
I da pita one iz Kragujevca u svojoj sobi treba li im peskira, i ako mogu deca malo tise...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top