U čemu su žene bolje od muškaraca?

U nežnosti i manipulaciji.

U nežnosti (ne sve, naaaravno) jer su prosto nežniji pol, testosteron ih ne urniše od kad ih šljepi neko po zadnjici da prvi put zaplaču.

A u manipulaciji upravo opet jer su nežniji pol, pa su često koristile mozak da dobiju ono što su muškarci dobijali čak i silom ako im to odgovara.

To su stvari kojih mogu da se setim na prvu. :D

zašto su nežnost i manipulacija u istom košu?
i da li misliš da je estrogen manje poguban od testosterona?

kad bi ženu neko šljepio u estrogenskoj fazi ona ne bi plakal rekla bi daj još jedan ali po drugoj polovini...:lol:
 
zašto su nežnost i manipulacija u istom košu?
i da li misliš da je estrogen manje poguban od testosterona?

kad bi ženu neko šljepio u estrogenskoj fazi ona ne bi plakal rekla bi daj još jedan ali po drugoj polovini...:lol:

Odakle ti da su u istom košu?

Samo sam naveo kao primer da postoje stvari koje su razvijale žensko "moram da nađem način da dobijem nešto za šta nemam silu". :)

Mislim da manje komplikacije pravi u sudaru sa karakterom ljudskim jer u nama budi haos :D

Opa, kad ti je ta faza? Gledam nešto kalendar hahahahahha
 
Uvodni post - tačka 4 - većina žena koje znam jako slabo razlikuje boje, naročito kad su u pitanju suptilne razlike u nijansama.

I ona tačka da žene bolje prolaze na razgovoru za posao ne stoji - muškarci u proseku izađu sa tog razgovora sa većom platom, tako da je to vrlo upitno.

Ostalo - nemam primedbi. :)
 
Odakle ti da su u istom košu?

Samo sam naveo kao primer da postoje stvari koje su razvijale žensko "moram da nađem način da dobijem nešto za šta nemam silu". :)

Mislim da manje komplikacije pravi u sudaru sa karakterom ljudskim jer u nama budi haos :D

Opa, kad ti je ta faza? Gledam nešto kalendar hahahahahha
manipulacija je takođe sila, provlači se ispod radara i obično neko postane svestan da je izmanipulisan tek mnogo kasnije...
nije otvorena i direktna pa glupi ljudi kasno ukače da ih je neko odradio

ne sviđa mi se manipulacija kao način da se dođe do nečega ali iskreno ne mislim da je to samo ženski način postizanja cilja.
manipulišemo jedni druge uvek kad nam nešto zatreba pa smo naprasno fini i pakujemo rečenice u molim te i izvini

i nešto mi se čini da nisi dugo gledao u kalendar...:lol:
 
ne, manipulacija definitivno nije samo zenska vestina. ne bih mogla da odredim koji pol je tu glavni.
misim da je ipak određeno karakterom, a ne polom.
upravo.
ako ljudskom biću treba usluga biće fino i ljubazno. manipulativno, neki bi rekli.
ali ako je sistemski ljubazan i fin, a ne samo kad mu nešto treba da li je ljudsko biće manipulator ili samo lepo vaspitana i kulturna osoba
 
manipulacija je takođe sila, provlači se ispod radara i obično neko postane svestan da je izmanipulisan tek mnogo kasnije...
nije otvorena i direktna pa glupi ljudi kasno ukače da ih je neko odradio

ne sviđa mi se manipulacija kao način da se dođe do nečega ali iskreno ne mislim da je to samo ženski način postizanja cilja.
manipulišemo jedni druge uvek kad nam nešto zatreba pa smo naprasno fini i pakujemo rečenice u molim te i izvini

i nešto mi se čini da nisi dugo gledao u kalendar...:lol:

Nije samo ženski, naravno, manipulišu i mala deca i životinje, ali mislim da je kod žena dosta razvijenija u odnosu na muškarce, bar sam je više primetio sa druge strane.

hahahha čekam tvoj da se poklopi :D
 
u svemu smo bolje
ne plačite dečki potrudite se
:plez:
Zene imaju i bolje pamcenje. Kad podjemo na svadbu, zena zapamti svih 500 ljudi do najsitnijih detalja sta je ko obukao. A muskarac se napije kao stoka i ne zna ni kome je bio na svadbu.

Zena takodje ne umije da laze, moze lagati najvise dan. Muskarci mogu da lazu godinama.

Zene brze sazrijevaju i formiraju licnost. I ozbiljnije gledaju na zivot. Muskarci ostanu djeca cijeloga zivota.
 
1705948780590.png
 

Back
Top