Тврд или мек?

Nisam sigurna ali mislim da se samo ta prostirka od pene ne isplati kad uzmes u obzir koiliko kosta prostirka a koliko dusek, tj. da je bolje onda kupiti dusek ko covek i spavati na tom Dormeu ako si odlucila. Moja majka muku muci sa kicmom i kupila ga je prosle nedelje pa sad jos ne znam da li deluje ali kad sam bila kod nje ja ga pipnem a ono za moj ukus mekano. Tako da, Hellen mozda ce tebi bas i da odgovara. Ja imam neki kvalitetniji dusek ali ne znam koje marke i prilicno sam zadovoljna, i glasam za tvrdje :).
 
Kupila sam jastuk od memorijske pene, nije dormeo, ali je baš dobar. Od kad ga koristim, vrat me ne boli. :D
Kupila sam ga u nekoj prodavnici gde se prodaje posteljina, koštao je oko 1200 din. Nije anatomski, običan je.
Mislim da na anatomskom ne bi mogla da zaspim, baš mi deluje čudno i neudobno.:confused:
 
ову тему ко да је поставио јеленчо, да ли је бољи тврд или мек, широк или дуг, шиљат или туп...
ал добро пошто се ради о кревету, тзв. постељи, гласам за тврдђу подлогу и мањи јастук.
није ми јасно како спавају људи на 2 велика, мека јастука.
 
khm khm
svi volimo tvrde....:mrgreen:

@tema: ja imam kontur jastuk, doduse, ne Dormeo vec stariji model i meni super odgovara jer se kocim na onim obicnim perjanim jastucima
A na tvrd ces se lako navici, samo da prodju prve modrice :dash:
 
kazu da Alfa dream duseci nisu losi, dormeo se sabija vremenom

http://forum.krstarica.com/printthread.php?t=98347&pp=50

http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Dushek-sa-memorijskom-penom-uzivanje-za-telo.lt.html
Dušek sa memorijskom penom uživanje za telo
Sajam nameštaja okupio 550 izlagača od kojih 150 dolazi iz više od 20 zemalja. – Najveći broj proizvođača omogućio je popuste koji dostižu i 40 odsto. – Spa-bazen sa četiri sedišta 8.200 evra
Udobno i moderno (Foto L. Adrović)

Pod sloganom „Maštaj nameštaj”, na Beogradskom sajmu juče je otvoren 46. međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije. Posle pozdravnog govora Slobodana Milosavljevića, republičkog ministra trgovine i usluga, počela je fešta koja će do nedelje, 16. novembra pod svodovima svih hala Beogradskog sajma, na 40.000 kvadrata okupiti 550 izlagača od kojih oko 150 njih dolazi iz više od 20 zemalja.


Sajamski hit ove godine biće zasigurno „svemirska kabina” u kojoj posetioci mogu besplatno da isprobaju dušeke koji se zahvaljujući memorijskoj peni, anatomski prilagođavaju telu korisnika Postavljena je na štandu švedskog proizvođača dušeka „Tempur”. Prezentacija traje 12 minuta, a na vama je samo da legnete i uživate uz muziku. Cene ovih dušeka kreću se od 74.000 dinara pa naviše.
 
Poslednja izmena:
Nisam sigurna ali mislim da se samo ta prostirka od pene ne isplati kad uzmes u obzir koiliko kosta prostirka a koliko dusek, tj. da je bolje onda kupiti dusek ko covek i spavati na tom Dormeu ako si odlucila. Moja majka muku muci sa kicmom i kupila ga je prosle nedelje pa sad jos ne znam da li deluje ali kad sam bila kod nje ja ga pipnem a ono za moj ukus mekano. Tako da, Hellen mozda ce tebi bas i da odgovara. Ja imam neki kvalitetniji dusek ali ne znam koje marke i prilicno sam zadovoljna, i glasam za tvrdje :).

Живим у двособоном стану - једно је дечија соба, друго дневна, а ја морам да спавам у дневној. :confused: Зато нема могућности за класичан кревет са мадрацем, него имам неки клик-клак лежај који ми је мало тврд за сапвање. Зато питам за ту простирку.:confused:
 
Живим у двособоном стану - једно је дечија соба, друго дневна, а ја морам да спавам у дневној. :confused: Зато нема могућности за класичан кревет са мадрацем, него имам неки клик-клак лежај који ми је мало тврд за сапвање. Зато питам за ту простирку.:confused:

poznati uslovi- moji resili jedino sundjerom( koji su stavljali za spavanje, sklonis iza kauca preko dana)
 
Навикла да спавам на тврдом, и одувек волела само тврд! :brus:
Али, ја имам неки ортопедски душек са дуплим пуњењем већ пар година, није улегао ни милиметар!
Чула сам све најбоље о Дормео душецима, али их нисам пробала.
 
..Dormeo dušek i dormeo jastuke (oblika -kao obični jastuci) imamao skoro godinu dana...
Osećaj kad legneš na Dormeo dušek je strvarno- poseban...Odličan je i ja ti ga preporučujem...
Što se tiče jastuka- ja sebi kupila Dormeo anatomski jer mi je ovaj "obični" visok...(ja volim skoro na ravnom da spavam)...Ćerki dala običan.
P.S. Planiramo i deci da kupimo dušeke...

P.S. ...a inače volim tvrd...
 
ову тему ко да је поставио јеленчо, да ли је бољи тврд или мек, широк или дуг, шиљат или туп...
ал добро пошто се ради о кревету, тзв. постељи, гласам за тврдђу подлогу и мањи јастук.
није ми јасно како спавају људи на 2 велика, мека јастука.
Што?
Ја одувек спавам на два велика мека јастука у које кад урони глава, буду скоро скроз у равни душека..

Након спавања на тврђем, боли ме врат.


Иначе, тврђи душек....ништа мекано. На меканом бих се ушинула.
 

Back
Top