Tuzba BiH protiv SRJ zbog genocida

eremita:
Абу,

погледај тамо спискове, добио си линк ИСТО ТАКО ЈЕ УБИЈЕНО И НЕСТАЛО НА ХИЉАДЕ СРБА...

А што се тиче Сребренице, био је овде филм документарац о Младићу и војсци када су ушли у Сребреницу - МЛАДИЋ ЈЕ ЈАСНО И ГЛАСНО РЕКАО: ИЗГУБИЛИ СТЕ, ПРЕДАЈТЕ ОРУЖЈЕ ДО ТОГ И ТОГ РОКА - ИНАЧЕ, БИЋЕТЕ СВИ УНИШТЕНИ... дакле, после онога што је радио кретен Орић по Братунцу - дошло је на наплату. ЗАШТО НИСУ ОДЛОЖИЛИ ОРУЖЈЕ И ПРЕДАЛИ СЕ ? Него су оружје сакрили и покушали као неке жене да се представе да су цивили... немој... истина је ипак негде на средини...

O cemu to ti pricas ? :D

Kakvo oruzje ? Pa da su Bosnjaci imali oruzje, Srebrenica nikad ne bi pala, eremita. :)

Znas li ko je oduzeo oruzje Bosnjacima ? Pa oni sto su Bosnjake i 'cuvali'.

Ako niste znali gospodo, Srebrenica je bila pod zastitom UN-a i nije bio dozvoljen napad na nju jer nisu Bosnjaci imali oruzja osim pojedinci.

Naravno kada su se i Bosnjaci predali, bili su poubijani, a koji su i krenuli da bjeze, vecina ih je poubijano.
 
E pa neka prica ko sta hoce,ubijalo se na sve strane ,Srbi jesu ubijali na gomile dok su to muslimani i hrvati radili mnogo pametnije,ali nemoze da mi bude krivo i jednog muslimana posle onoga sto sam juce procitao u novostima kako je muslimanka (koja je jos uvek na slobodi) rasporila decaka koji joj nista nije skrivio,vec mu je to uradila samo zato sto je bio Srbin.Ako nista drugo Srbi bar nisu kasapili i igrali fudbal sa glavama protivnika.Zao mi je ali mi nikad nece biti krivo
 
Abdurrahman:
O cemu to ti pricas ? :D

Kakvo oruzje ? Pa da su Bosnjaci imali oruzje, Srebrenica nikad ne bi pala, eremita. :)

Znas li ko je oduzeo oruzje Bosnjacima ? Pa oni sto su Bosnjake i 'cuvali'.

Ako niste znali gospodo, Srebrenica je bila pod zastitom UN-a i nije bio dozvoljen napad na nju jer nisu Bosnjaci imali oruzja osim pojedinci.

Naravno kada su se i Bosnjaci predali, bili su poubijani, a koji su i krenuli da bjeze, vecina ih je poubijano.

Па Ти стварно мислиш да смо ми сви овде пали с' крушке... 'АЈДЕ НАПИШИ КОЛИКО ЈЕ НАОРУЖАНИХ ХИЉАДА МУСЛИМАНА УСПЕЛО ДА ПОБЕГНЕ ???
Такође добро знаш да су по Братунцу НОЋУ ПОКЛАЛИ 2 500 ЖЕНА, ДЕЦЕ И СТАРАЦА ... а онда су дању изигравали мирне, ненаоружане грађане - или се можда оних 2 500 Срба само убило...
 
James 007:
Ako mislite na sud u Hagu, onda ta vaša teorija o sudijama raznih religijskh opredeljenja pada u vodu. Kakve veze ima koje je ko veroispovesti kada sudi? Zakon počiva na tome da se izmeri zločin, odredi kazna, bez kolebanja. To je pravda, a ne to koje je ko veroispovesti. Ova druga rečenica je uvredljiva. Razumeo bih da tužite generale, koji su predvodili vojsku na mestima masakra i uništavanja privrede. Ali da se tuži država??? Pa zar stvarno mislite da su svi građani Srbije ušestvovali u ratu?

James, kada sam rekao da sudija ima iz svih nacija i vjeroispovijesti, ta, time sam mislio da su svi zastupljeni koliko toliko, da ne bi rekli: Ja, Britanci su samo sudije i oni su uvijek protiv nas bili..." ili neko drugi. Vec tu imamo i Arapa-muslimana, imamo i Rusa-pravoslavca, imamo i Italijana-katolika, i Njemca-protestanta, itd.

Nadam se da se sad malo bolje razumijemo jer nisam mislio da se zakljucak i pravda time zadovoljava vec kroz ovo sve nabrojano se dolazi do pravde i zakljucaka koji se iznesu pred Sud od strana - tuzene i ...

Sto se tice generala koji su predvodili vojsku u cinjenju nedjela, ta, svakako da su oni tuzeni ili ce biti tuzeni i da ce izaci pred lice pravde ( na ovom svijetu, a poseban Sud je kod Boga na Sudnjem danu ), medjutim ti generali su odabrani od Vlade Srbije i sluzili su i izvrsavali ono sto im Vlada Srbije naredi, a opet ta Vlada Srbije i ljudi koji su je sacinjavali nije pala s neba vec je iste izabrao NAROD Srbije i zato snosi krivicu.

Osim sto je bilo na hiljade doborovoljaca iz Srbije, tu je i JNA koja je izvrsila agresiju - no tu opet kao sto i sam kazes ne spada sav narod Srbije, ali spada narod koji je izabrao vladu koja je providla genocid, agresiju i etnicka ciscenja.

Dakle, narod mora da odgovara odnosno da i ispasta jer da se vise u buducnosti ne bi grjeske ovakve ponavljale pa da se biraju teroristi i ekstremisti za fotelje u Vladi Srbije.
 
Опште позната ствар је да су муслимани на Балкан стигли као просветитељи а не као окупатори.
Лаж је да су Ленон и Јоко Оно утемељивачи хипи покрета, Сулејман Величанствени је то био пре и самог Тимотија Лирија.
Кад вам кажем.
 
eremita:
Ма човек је клон оног Абу-Милосава... можда неки вехабија...хехехе

Nego, reci mi sta bi sa onima koji su 'polozili oruzje' ( iako ga nisu imali ) i predali se ?

Ja nisam cuo jos ni za jednog da je pusten i da je na takav nacin bio tretiran u Srebrenici od strane vojske Srbije i tzv. 'rs, odnosno MUP-a Srbije.
 
МУП Србије?
Па и Насер Орић је радник МУП-а Србије, прецизније - СУП Савски Венац.
Радно место - шире обезбеђење Слободана Милошевића.
Опште позната ствар.
 
Abdurrahman:
Nego, reci mi sta bi sa onima koji su 'polozili oruzje' ( iako ga nisu imali ) i predali se ?

Ja nisam cuo jos ni za jednog da je pusten i da je na takav nacin bio tretiran u Srebrenici od strane vojske Srbije i tzv. 'rs, odnosno MUP-a Srbije.

Колико се сећам НИКО НИЈЕ ПОЛОЖИО ОРУЖЈЕ него је већина наоружаних побегла а део њих је оружје сакрио и представљали су се као "цивили" - они су сви побијени - тако је генерал Младић и рекао да ће бити. Дакле, нису положили оружје! А сети се само како је Буш отворено рекао нацији за онај муслимански терористички напад ДА ЋЕ ОСВЕТИТИ ЖРТВЕ ! Исто је урадио и Младић .

п.с. МУП Србије као и "Војска Србије" нема благе везе са Сребреницом.
 
Vagrant:
E pa neka prica ko sta hoce,ubijalo se na sve strane ,Srbi jesu ubijali na gomile dok su to muslimani i hrvati radili mnogo pametnije,ali nemoze da mi bude krivo i jednog muslimana posle onoga sto sam juce procitao u novostima kako je muslimanka (koja je jos uvek na slobodi) rasporila decaka koji joj nista nije skrivio,vec mu je to uradila samo zato sto je bio Srbin.Ako nista drugo Srbi bar nisu kasapili i igrali fudbal sa glavama protivnika.Zao mi je ali mi nikad nece biti krivo


Ma daj nemoj da pricas....

Sta je bilo sa dijetom u Potocarima kod Srebrenice koje je zgazeno od cetnicke cizme i kojem su izletjela crijeva na usta, a dijete je imalo znas koliko GODINA ? 4-5 minuta! Ma ni toliko. Samo sto su mu crijevcicu odvojili od majke i nisu uspjeli da zavezu pupak!

I procitaj ovu pricu ( kratku ) o klanju Bosnjaka, djecaka u Srebrenici: http://www.studio-din.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1382

25.jpg


Da, nisu Srbi igrali fudbal:

2.jpg
 
PAC-PAC:
МУП Србије?
Па и Насер Орић је радник МУП-а Србије, прецизније - СУП Савски Венац.
Радно место - шире обезбеђење Слободана Милошевића.
Опште позната ствар.


Jesu li tebe ucili u skoli o proslom, buducem i sadasnjem vremenu ili pak nisu ? :D

Hoces reci Naser je BIO ... a ne Naser je ....
 
Делимично?!
Највероватније због тога што је ХВО упао у српска села.
Објасни ми матере ти како то агресија може да буде делимична?!
Или си ти навикао због делимичног коиутуса па све мериш по себи?
 
eremita:
Колико се сећам НИКО НИЈЕ ПОЛОЖИО ОРУЖЈЕ него је већина наоружаних побегла а део њих је оружје сакрио и представљали су се као "цивили" - они су сви побијени - тако је генерал Младић и рекао да ће бити. Дакле, нису положили оружје! А сети се само како је Буш отворено рекао нацији за онај муслимански терористички напад ДА ЋЕ ОСВЕТИТИ ЖРТВЕ ! Исто је урадио и Младић .

п.с. МУП Србије као и "Војска Србије" нема благе везе са Сребреницом.

Koliko ja znam ti nemas blaga veze o Srebrenici zato ja i ti nemamo sta pricato i tome a osim toga tema je tuzba BiH protiv SCG a ne o Sreb.
 
Нема ту био, по тој логици и сваки злочинац је био а сад више није.
Иди бегај!
Гледаш плитко, то те и буну.
Коментаришеш нарихтану утакмицу, ето шта ти радиш.
 
PAC-PAC:
Делимично?!
Највероватније због тога што је ХВО упао у српска села.
Објасни ми матере ти како то агресија може да буде делимична?!
Или си ти навикао због делимичног коиутуса па све мериш по себи?

Kad kazem djelimicno, mislim da je na nekim dijelovima izvrsena agresija od strane Hr na BiH i njene narode, kao sto je slucaj u Hercegovini i Srednjoj Bosni, kao sto je slucaj u Posavini gdje si i ti naveo to... dok npr nije izvrsena agresija na Bos. Krajinu.

Dalje, kako mozes reci onda da je izvrsila Hr agresiju na BiH upadajuci u srpska sela u Posavinu, dok isto to porices da je agresija kad je slucaj sa Srbima i JNA koji su upadali ne u sela vec u ciste vecinske bosnjacke gradove a i sela u BiH u Podrinju i diljem BiH ?!
 
PAC-PAC:
Нема ту био, по тој логици и сваки злочинац је био а сад више није.
Иди бегај!
Гледаш плитко, то те и буну.
Коментаришеш нарихтану утакмицу, ето шта ти радиш.

Jedno je biti, a drugo je biti i ostati. A zlocin nije bio cuvati Milosevica ili po tebi jeste ? Ako jeste, masha Allah, imamo onda nova pravila. :D
 
Чували су они једни друге итекако, само несретан народ нико није чувао.
Агресије није било јер је немогуће напасти нешто што не постоји.
Или је могућа а ја не знам.
 
Abdurrahman:
Ma daj nemoj da pricas....

Sta je bilo sa dijetom u Potocarima kod Srebrenice koje je zgazeno od cetnicke cizme i kojem su izletjela crijeva na usta, a dijete je imalo znas koliko GODINA ? 4-5 minuta! Ma ni toliko. Samo sto su mu crijevcicu odvojili od majke i nisu uspjeli da zavezu pupak!

I procitaj ovu pricu ( kratku ) o klanju Bosnjaka, djecaka u Srebrenici: http://www.studio-din.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1382

25.jpg


Da, nisu Srbi igrali fudbal:

2.jpg
onda svakako shvatas o cemu pricam,ja tebi kao i ti meni nikad nemozemo oprostiti zlocine i patnje i ako mi nista nismo ucinili jedan drugom,jer ni ja ni ti nemozemo priznati da su zrtve sa protivnikove strane bile strasnije ili bar podjednako bolne
 
Abdurrahman:
I Hrvatska je izvrsila agresiju na BiH ( djelimicno ), medjutim, kad zavrsi se sa SiCG, vidjece se i pogledati da se prijedje na ovu drugu stvar - Hr.

hehe,koliko su ovi bosancherosi istripovali...pazi ti njih,kad zavrse sa nama,onda ce da predju na hrvatsku...ko da su iran ******...
al priznajem,jesu gadne ove slike u PM,ko iz aushvica...to oni manijaci iz prijedora.
 

Back
Top