Quantcast

Tuzba BiH protiv SRJ zbog genocida

Strela

Elita
Poruka
17.175
Ras, da li ti je poznat zločin koji je davnih sedamdesetih uzdrmao bivšu Jugoslaviju, kada je muslimanka Šefka Hodžić, zverski ubila mladu Srpkinju, koja je bila u devetom mesecu trudnoće,
nožem je ovoj nesrećnici rasporila stomak i izvadila bebu, koja je takođe preminula?

KiLLeR_WhaLe

Obećava
Poruka
80
Na jesen 1995-e godine,posle prodaje Krajine i njenih gradjana od strane Miloševićevog režima,u kuću do moje došla je porodica iz Like. Nekoliko dana kasnije,vozilo MUP-a Srbije stalo je pred kućom i policajci su prisilno,uz pretnju likvidacijom odvukli oca dvoje dece u nepoznatom pravcu. Odveden je u kamp za obuku Arkanovih paravojnih jedinica na tlu Srbije gde je bio vezan lancem ispred kućice za pse i prisiljavan da jede iz pseće činije. Nekoliko dana kasnije svi uhapšeni su prebačeni na front u BiH. Čovek je poginuo na prvoj liniji dok Arkanove psihopate nisu mrdale iz pozadine gde su pljačkali,silovali i palili sve što uhvate.Njegovi saborci koji je preživeli ovaj užas posvedočili su o svemu. Tužba protiv države je gurnuta pod tepih zajedno sa gomilom sličnih slučajeva.Žena i deca poginulog borca ne dobijaju nikakvu pomoć i danas žive u smeštaju koji više liči na šupu nego na stan za ljude...
Država Srbija nije činila genocid samo nad gradjanima BiH nego i nad sopstvenim narodom. A organe države su birali njeni gradjani i za svoj izbor su odgovorni.
Ovi ljudi su mojim posredovanjem povezani sa zastupnicima BiH i lično ću ih odvesti u Hag da svedoče šta im je Srbija uradila,čim proces otpočne.

Strela

Elita
Poruka
17.175
Sa ove distance može se lepo videti kontinuitet najmonstruoznijih zverstava, počevši od zločina Šefke Hodžić nad mladom trudnom Srpkinjom. Hoću da kažem da ovaj zadnji rat nije počeo 1992.godine, već mnogo mnogo ranije. Ukoliko imaš neke detaljnije podatke o ovom zločinu, kao i ime žrtve, molim te istine i pravde radi iznesi ga ovde da svi vide.

Strela

Elita
Poruka
17.175
PAC-PAC:
Рат никада није ни престајо.
Нити ће.
За сада износим само валдине податке који су доказиви у материјалном смислу.
Ovaj zločin je itekako materijalno dokaziv i dokazan, samo što iz današnjeg ugla taj zločin dobija sasvim drugi prizvuk, prizvuk međuetničkog zverskog zločina. Po priči moje majke ta Šefka je dobila neku kaznu od 15-20 godina zatvora, odležala 10, nakon čega se udala i nastavila kao da ništa nije bilo. Ne bi me nimalo čudilo da se i u poslednjem ratu "istakla"...

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
KiLLeR_WhaLe:
Na jesen 1995-e godine,posle prodaje Krajine i njenih gradjana od strane Miloševićevog režima,u kuću do moje došla je porodica iz Like. Nekoliko dana kasnije,vozilo MUP-a Srbije stalo je pred kućom i policajci su prisilno,uz pretnju likvidacijom odvukli oca dvoje dece u nepoznatom pravcu. Odveden je u kamp za obuku Arkanovih paravojnih jedinica na tlu Srbije gde je bio vezan lancem ispred kućice za pse i prisiljavan da jede iz pseće činije. Nekoliko dana kasnije svi uhapšeni su prebačeni na front u BiH. Čovek je poginuo na prvoj liniji dok Arkanove psihopate nisu mrdale iz pozadine gde su pljačkali,silovali i palili sve što uhvate.Njegovi saborci koji je preživeli ovaj užas posvedočili su o svemu. Tužba protiv države je gurnuta pod tepih zajedno sa gomilom sličnih slučajeva.Žena i deca poginulog borca ne dobijaju nikakvu pomoć i danas žive u smeštaju koji više liči na šupu nego na stan za ljude...
Država Srbija nije činila genocid samo nad gradjanima BiH nego i nad sopstvenim narodom. A organe države su birali njeni gradjani i za svoj izbor su odgovorni.
Ovi ljudi su mojim posredovanjem povezani sa zastupnicima BiH i lično ću ih odvesti u Hag da svedoče šta im je Srbija uradila,čim proces otpočne.
bravo kralju...svaka ti cast...podrzavam ovakve ljude,cinite cast srbiji...treba raskrinkati zlikovce koji su u nase ime klali i pljackali..a ovde onda glumili patriote i saplinjali srbiju kad god krene da se izvlaci iz blata koje su joj oni namenili

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
migud:
Daj, bre, Srbine, stvarno sam pod upitnikom kad je o tebi rec. Cast...kome, zasto, kako, pred kim? Ako nam je merilo casti, covecnosti etalon zvarstva onda se ne brini, Srbine!

P.S. Navijas za pogresan "klub"...:)
ja navijam za zvezdu,oduvek,a ako ti mislis da su arkanovci,skorpioni i ostala slicna bagra ponos srpskog naroda,onda si,izvini na izrazu,prsla s pamecu

migud

Domaćin
Poruka
3.196
serb_pagan:
bravo kralju...svaka ti cast...podrzavam ovakve ljude,cinite cast srbiji...treba raskrinkati zlikovce koji su u nase ime klali i pljackali..a ovde onda glumili patriote i saplinjali srbiju kad god krene da se izvlaci iz blata koje su joj oni namenili
Vidi sad ovo, ublazujes...al' nedovoljno. Raskrinkajmo ih, ali ne dajmo da nas ko lesine razvlace legitimni lesinari, sami se pobrinimo za svoje kasape.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.