Tuširate se i nestane tople vode

Tuširate se i nestane tople vode


  • Ukupno glasova
    33
Forum možda tebi služi za opuštanje i zezanje, ali forum u opštem slučaju nije opuštanje ni zezanje. I to bi trebalo da poštuješ kao admin, ne moraš kao čovek. I time forumaše koji nisu po tvom ukusu i ne diskutuju kako ti voliš.
Drugo, atmosfera zezanja se ne pravi po svako cenu, na silu, ismevanjem, na tuđ račun...
Treće, i društvene mreže u koje spada forum su međuljudska komunikacija i ako ne vidiš nekog, ne znači da taj ne postoji i da vrata treba da se zatvore guzicom. (mislim, u opštem slučaju)( kad sam već izgubila status dame)
ti bas imas veliku potrebu da unosis hejt i da se prepires.
 
gde sam spomenuo banovanje? :eek:
Hbt, jel vidiš da se namestilo. Jel smem da pokušam da ti doskočim i da te "zeznem" pošto si napisao da si nenadmašiv.
ti bas imas veliku potrebu da unosis hejt i da se prepires.
Ajde molim te da prestaneš sa analizom mene, ne priliči ti bar kao adminu. Svako može tako, imam i ja svoje mišljenje o svakom, ali držim se tekućeg i konkretnog.
Baška što se i sam raspravljaš i provociraš. A bome i vređaš (pusti me sad da je šala, jer nije bila, potvrdio si da misliš ozbiljno).
I dozvoljavaš raznoraznima da vređaju i provociraju.
Tkd...
Ali evo ti osmeh, u duhu tako potrebnog humora zdravog ili ne, iskreno ili ne, nebitno. Ma samo da se smejemo, kao deca ili kao ludaci.
:)
 
Baška što se i sam raspravljaš i provociraš. A bome i vređaš (pusti me sad da je šala, jer nije bila, potvrdio si da misliš ozbiljno).

moze konkretno link gde sam vredjao?

I dozvoljavaš raznoraznima da vređaju i provociraju.
ja ovde nastupam kao i svaki drugi posetilac, moderatori su ti koji moderisu forum
nisam apsolutista, to moze svaki mod da ti potvrdi, ne mesam se u moderisanje sve dok zalbe ne pritisnu tako da se za ovo obrati modovima ne meni.
 
Ali bih nastavila hladnom, da zavrsim ono sto sam zapocela, jer - Dzeronimo!… :)
Henry Golding Japan GIF by Ovation TV
 
Ja se ne mešam u tuđe rasprave, posebno kad je jedan forumaš. I ne delim licemerno lekcije o lepom ponašanju na forumu ako i sama imam istoriju rasprava a ti ih imaš na pretek.
Policajče.
Pali sad u kućicu

:D
Imam zato sto sam normalan i ne uklapam se ubsablone, pa bi da me uvuku u neki tabor,mnogo sam srecan zbog toga da se samo prepoznam sa zdravim pojedincima
 
Hbt, jel vidiš da se namestilo. Jel smem da pokušam da ti doskočim i da te "zeznem" pošto si napisao da si nenadmašiv.

Ajde molim te da prestaneš sa analizom mene, ne priliči ti bar kao adminu. Svako može tako, imam i ja svoje mišljenje o svakom, ali držim se tekućeg i konkretnog.
Baška što se i sam raspravljaš i provociraš. A bome i vređaš (pusti me sad da je šala, jer nije bila, potvrdio si da misliš ozbiljno).
I dozvoljavaš raznoraznima da vređaju i provociraju.
Tkd...
Ali evo ti osmeh, u duhu tako potrebnog humora zdravog ili ne, iskreno ili ne, nebitno. Ma samo da se smejemo, kao deca ili kao ludaci.
:)
Pogledaj kakvu si svađu zakuhala.
Sram te može biti.

👎🐈
 
moze konkretno link gde sam vredjao?
ja ovde nastupam kao i svaki drugi posetilac, moderatori su ti koji moderisu forum
nisam apsolutista, to moze svaki mod da ti potvrdi, ne mesam se u moderisanje sve dok zalbe ne pritisnu tako da se za ovo obrati modovima ne meni.
Čuj, dala sam ti osmeh iz petnih žila, jeste onaj najskromniji ali bar je najviše moguće iskren (ili najmanje neiskren)
Tako da, babe, neću da pregazim to
 
Najhladnija voda u kojoj sam plivala je reka Moravica u Soko Banji tako da mi nije problem malo hladne vode prilikom tuširanja...
Prošlo leto, Hrvatska, kraj juna, početak jula - ne znam koliko je stepeni bilo ali voda je bila toliko ledena da sam čekala da pored mene iskoči neki pingvin, a iza njega doplovi santa leda. To nije bilo hladno već - je peklo od hladnoće. Ali prija i to majku mu...
 

Back
Top