Tuga: Gujon priznao – „dobijam pretnje i od Albanaca i ekstremista u Srbiji“

Који су дотични екстремисти у Србији? Пожељно да се да име, презиме, адреса и сл.

АКо напишеш имена они ће опет да направе медијску хајку на онога ко их је поменуо као издајице и помоћнике окупатора. То смо већ видели.
 
Napadaju ga i na twiteru, Antonela Riha, kaže da je fašista (Nacista) ...onda, kada pomaže Srpskoj deci zašto ne pomaže i Albanskoj i oni su ugroženi...i tako.
Ja bih se zapitao za te koji mu spočitavaju bilo šta, zašto oni ne osnuju fondaciju i ne pomažu i Albansku i Srpsku decu?
Ja iz njegovih postupaka uSrbijii vidim samo humanost na delu.

Позвали су га у емисију само да би га провоцирали. Она водитељка обукла допичњак и прекрстила ноге а хоће наводно да разговара о хуманитарним питањима.. :bljak::bljak:

п.с. О скандалу који Риха прави и њеним само-тако изговореним речима мржње просто је за неверовати!
 
Poslednja izmena:
Који су дотични екстремисти у Србији? Пожељно да се да име, презиме, адреса и сл.

Ma imenovali su onog "firera" iz nekog ultra desnog pokreta kako im preti...A. Riha radila u FHP, obučena u Strazburu....
"Od proleća 1993. do leta 1996. godine radila u Fondu za humanitarno pravo, kao istraživač u Bosni i Hercegovini, Sandžaku i na Kosovu.

Nakon toga, prešla je u informativnu redakciju Radija B92, gde je radila kao reporter, urednik i specijalni izveštač iz Prištine, tokom sukoba na Kosovu.

Od 2002. do 2004. godine bila je urednica informativne redakcije Radija B92, a zatim je radila u Ministarstvu za manjinska prava.

Završila obuku na Međunarodnom institutu za ljudska prava u Strazburu , o metodologiji istraživanja ratnih zločina i kršenja ljudskih prava.
Videvši ovo boldovano, postaje potpuno jasan njen opus.
 
Који су дотични екстремисти у Србији? Пожељно да се да име, презиме, адреса и сл.


Можда неки евергрин колега.. :think: :think:

Мржња.jpg


- - - - - - - - - -

Apsurdno je da dobija pretnje od bilo koga iz Srbije...

С' обзиром да је 1/6 државе под окупацијом..
 
.

Završila obuku na Međunarodnom institutu za ljudska prava u Strazburu , o metodologiji istraživanja ratnih zločina i kršenja ljudskih prava.
Videvši ovo boldovano, postaje potpuno jasan njen opus.

Како 'ладно даде момку квалификацију да је фашиста ја ценим да би требали да је зовну на поправни. :rtfm:
 
Napadaju ga i na twiteru, Antonela Riha, kaže da je fašista (Nacista) ...onda, kada pomaže Srpskoj deci zašto ne pomaže i Albanskoj i oni su ugroženi...i tako.
Ja bih se zapitao za te koji mu spočitavaju bilo šta, zašto oni ne osnuju fondaciju i ne pomažu i Albansku i Srpsku decu?
Ja iz njegovih postupaka uSrbijii vidim samo humanost na delu.

Немам појма ко је госпођа, али ништа једноставније него да она лично учини исто оно што је учинио овај млади француз, и својом фондацијом помогне овај пут албанској деци. Ово би било много хуманије према тим младим албанцима него што овог младог човека назива тако погрдним именима. И верујем да би наишла на исто одобравање, па и наступе на помињаним телевизијама. Овако, њен коментар је за сваку осуду. Наравно, овај и мој коментар истичем уз велику ограду, уколико је тачан навод квалификације изречене од поменуте госпође. А чим се госпођа иначе бави?
 
Celu frku je digao sam Gujon kada je posle gostovanja u nekoj nebitnoj emisiji u kojoj nije bilo ničega strašnog , počeo da kuka i kmeči na sav glas zato što ga je zla voditeljka pitala ono što mu se ne svidja . Niko ne bi ni obratio pažnju na tu emisiju ,Gujona i tu novinarku ,a ovako je posle njegovog kmečanja nastala sveopšta frka kao prete njemu ,kao prete N1 , svi su ugroženi , umešala se policija ,poslanici , tužilaštvo ...
Ako je to namerno uradio u svrhu marketinga kako bi popularizovao svoje humanitarne akcije na KiM i privukao donatore makar i taj način , onda je to sasvim u redu jer je cilj plemenit , ako je to uradio samo zato što je dramoser onda je ispao glup ,jbg dešava se .
 
Како 'ладно даде момку квалификацију да је фашиста ја ценим да би требали да је зовну на поправни. :rtfm:

Zapravo je na osnovu toga lako zaključiti da je položila sa 10-kom, a uzevši praksu u FHP kod Nataše Kandić u potpunosti razumem stanje u kom se nalazi.
 
АКо напишеш имена они ће опет да направе медијску хајку на онога ко их је поменуо као издајице и помоћнике окупатора. То смо већ видели.

Е али овај је држављанин демократске и просвећене Галске Републике.
Све их именовати и објавити слике да, пожељно на плакатима широм града.
 
Е али овај је држављанин демократске и просвећене Галске Републике.
Све их именовати и објавити слике да, пожељно на плакатима широм града.

Ах мене неукога.Ти си брале за нешто конретно! Нешто попут овога можда?

Мржња2.jpg
 
Е али овај је држављанин демократске и просвећене Галске Републике.
Све их именовати и објавити слике да, пожељно на плакатима широм града.

Гледај, ти облици живота који раде за другосмрдијанске медије очекују овакву реакцију, они је желе и провоцирају. Њих треба кривично гонити јер су довели овог човека у животну опасност. Тај олош треба да одговара пред законом, ти медији требају да буду затворени као непријатељски.
 
Ево његовог гостовања од пре пар дана на Н1



- - - - - - - - - -

Гледај, ти облици живота који раде за другосмрдијанске медије очекују овакву реакцију, они је желе и провоцирају. Њих треба кривично гонити јер су довели овог човека у животну опасност. Тај олош треба да одговара пред законом, ти медији требају да буду затворени као непријатељски.

АМИН!
 

Prilozi

  • Арноов одговор.jpg
    Арноов одговор.jpg
    142,7 KB · Pregleda: 67
Овај човек треба да буде заштићен као бели медвед јер помаже Србима на Косову и Метохији.

а КАКО можемо ми да га заштитимо?подсећам те да шиптари под покровитељством запада хапсе игоне Србе без икаквијх доказа и права..Гујона најбоље чува то што је држављанин Француске...не смеју му ни шиптари ни домаћа либтардска гамад ништа...
 
Ах мене неукога.Ти си брале за нешто конретно! Нешто попут овога можда?

Pogledajte prilog 467221

Више сам за то да се случајно гази на семафору

Гледај, ти облици живота који раде за другосмрдијанске медије очекују овакву реакцију, они је желе и провоцирају. Њих треба кривично гонити јер су довели овог човека у животну опасност. Тај олош треба да одговара пред законом, ти медији требају да буду затворени као непријатељски.

Нема леба од закона у овој држави једино да неко закон узме у своје руке, неко ко је изгубио све јер су му Арбанаси све узели па кад види каква гамад се противи да се помаже онима који живе ко у јеврејским гетоима за време Хитлера и пукне му филм да нас ратосиља дела багре.
Било би идеално да призна и да одма добије председничко помиловање али то се од власти не може очекивати.
 
Који су дотични екстремисти у Србији? Пожељно да се да име, презиме, адреса и сл.

Нико ме не прети само се он сам осетио угрожено .Питање је зашто се он брани и зашто се осетио угроженим.

Новинарка Н1 није довела у питање његов хуманитарни рад , него полтичко определење али он овде не брани политику него хуманитарни рад .

Од чега се он брани ..и молим вас какве су то изјаве типа "да није њега Срби би поцркали од глади "

Он се осетио угроженим а где има дима , има и ватре ..

Шта он ради у животу , које је његово занимање ?
 
Нико ме не прети само се он сам осетио угрожено .Питање је зашто се он брани и зашто се осетио угроженим.

Новинарка Н1 није довела у питање његов хуманитарни рад , него полтичко определење али он овде не брани политику него хуманитарни рад .

Од чега се он брани ..и молим вас какве су то изјаве типа "да није њега Срби би поцркали од глади "

Он се осетио угроженим а где има дима , има и ватре ..

Шта он ради у животу , које је његово занимање ?

Problem ti je sto je Vrancuz, da je Rus ne bi postavljala ta pitanja.
 
Problem ti je sto je Vrancuz, da je Rus ne bi postavljala ta pitanja.

Веома је интерсантан његов профил , неко га је добро направио , да изазива поверење млад још Фрнацуз који наводно ради у име српско француског пријатељства које никада није ни постојало осим у легендама .

Његова фаца , телесна структура ..мислим , ко би помисло да је он нека лоша особа , делује као неки наивко ..а ту је суштина проблема

такви као он су најгори преваранти и њих се треба највише чувати .дефинитвино нису чиста посла .

не би пустила дете близу њега

mqdefault.jpg


на свакој слици угланцан , кошуљица ,ушатагљен..

И увек око дечака

arno-gujon-272x125.jpg


Ово је стручни профил педофила и преваранта и то најгоре врсте ..

Погледајте Румуију 90тх када су сви педофили света почели да долазе после репортажа о сиротишту ..сви који су долазили у Румунију и Бугарску под окриљем
хуманитарниг рада и доброчиниељства користили су децу .то је чињеница .


Све хуманитарци ..наводни
 

Back
Top