Trenutak Istine

Šta mislite o ovakvim emisijama

  • Treba ih zakonom zabraniti, a ljude odogovorne za program u zatvor staviti

  • Sasvim su ok!- Svaki dan gledam i uživam u ovakvim emisijama

  • Mislim da jako loše utiču na našu decu, ali Pink ima svo pravo da propagira BILO ŠTA za rejting

  • Nije da se bas slažem sa ovakvim emisijama, ali nije ni da ih osuđujem

  • Ne tiče me se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa jesu ludaci ne kazem ja da je to ok i normalno :mrgreen:
Tacno je da su se sami prijavili. Ali oni to serviraju gledaocima, serviraju masama, nisam sigurna ali mislim da nema cak ni onog glupog obavestenja ovaj program nije prikladan za te i te uzraste.
Svi znamo koliko su nam glupa deca(Sem mene , ja sam vam predstavnik republickih talenata :mrgreen:), samo im fali jos ovo bombardovanje.
PS: Nisu sva glupa, ali su u vecini... Pogotovu imamo te grand kulture, p ametal kulture itd. To sve submisivna deca i glupa do neba, I metalci i ti grandovci itd. Svi oni upijaju to sto im se servira. a ova emisija jednostavno prevrsuje neke granice :D.
EDIT: Mislim sva deca su glupai podlozna manipulacijama i oblikovanju, ne Srpska samo, da neko ne procita i shvati pogresno.

volis malo da gledas 'grand paradu'..pa ima to svojih prednosti mozda u skoli zabaris nekog 'selju'...
 
znate šta meni nije jasno, šta su sve ljudi u stanju da urade za sitniš od para....
koju lovu oni uzimaju, 100, 500 hiljada, to je u pravoj kinti ništa, ne možeš da kupiš polovan motor z atu kintu a da ne spominjem nešto drugo i oni zbog te siće uništavaju svoje brakove, porodice, prijatelje..............

nekad je diktatura prava stvar........................................................................
 
znate šta meni nije jasno, šta su sve ljudi u stanju da urade za sitniš od para....
koju lovu oni uzimaju, 100, 500 hiljada, to je u pravoj kinti ništa, ne možeš da kupiš polovan motor z atu kintu a da ne spominjem nešto drugo i oni zbog te siće uništavaju svoje brakove, porodice, prijatelje..............

nekad je diktatura prava stvar........................................................................

Ali ne verujem da su oni otkrili ista sto ovi vec nisu znali.... Nije poenta u unistavanju brakova, pa ti ljudi su vec unisteni ako su dosli do te emisije :D. Nego je fora sto vuku masu mesa (dece) sa sobom!
 
Pa nije bas da prodaju za male pare :mrgreen:
Slazem se da roditelji treba da pricaju sa decom, ali gde bre koji roditelji. Pa roditelji su ti gori od dece vrlo cesto :mrgreen:
A roditelj da bi mogao da sere nesto detetu mora prvo da namesti sam primer. znaci majka koja pusi nema prava da kaze sinu nemo jsine da pusis :mrgreen: . Doduse sin mora sam da shvati zasto je lose pusiti i tako to vec. Ma sve to treba pobiti :lol:

Tih par hiljada evra ce potrošiti za čas i još uvek će biti budale. Što se tiče roditelja, ima svakahvih. Sa drugim delom se slažem, do oneg dela o ubijanju. Trudim se da nađem nenasilno rešenje kad god je to moguće. :lol:
 
krivo mi je što nisam tajkun, mogao bih silne ljude da kupim za siću, Miško i drugari baš imaju sreće..........
to je tužno, baš smo propali......
ljudi nikad nisu bili jeftiniji.......
 
Postoji magicna spravcica koja se zove daljinski upravljac, pa ako vam neka emisija sa PINK-a smeta, najpametnije bi vam bilo da je upotrijebite, no sto ovdje kukate kako vam smeta neka emisija.
 
Postoji magicna spravcica koja se zove daljinski upravljac, pa ako vam neka emisija sa PINK-a smeta, najpametnije bi vam bilo da je upotrijebite, no sto ovdje kukate kako vam smeta neka emisija.

ja ću upotrebiti tu magičnu spravu, ali bojim se da mnogi neće, čak u najbližem okruženju imam primer gde to gleda dete od 8 godina.......
 
ja ću upotrebiti tu magičnu spravu, ali bojim se da mnogi neće, čak u najbližem okruženju imam primer gde to gleda dete od 8 godina.......

Ne isticu oni samo reda radi pred pocetak emisije da je ona namijenjena samo za punoljetne gledaoce. A sto se tice tvog primjera, ako roditelje tog djeteta ne brine sto ono gleda tu emisiju, zasto bi to tebe brinulo?
 
Да су политичари поштени као што се продају, они би први тражили да учествују у таквим емисијама.
Ја бих јавно полиграфско испитивање законом увео као обавезно за све оне који се кандидују за јавне функције, с тим да питања буду првенствено "политичка". У вези питања интимне природе, оставио бих кандидатима да сами одлуче - да ли да таква питања буду или не буду укључена у испитивање.
Можда би тек тада овај наивни народ кратке памети могао да изврши прави избор.
 
nekada ljudima ne treba davati izbor da li će uraditi pravu stvar, treba ih naterati da urade pravu stvar, ako nikako drugačije onda takao što neće imati izbora.....

a inače poligraf je veoma nepouzdano dokazno sredstvo.......
 

Back
Top