Trenutak Istine

Šta mislite o ovakvim emisijama

  • Treba ih zakonom zabraniti, a ljude odogovorne za program u zatvor staviti

  • Sasvim su ok!- Svaki dan gledam i uživam u ovakvim emisijama

  • Mislim da jako loše utiču na našu decu, ali Pink ima svo pravo da propagira BILO ŠTA za rejting

  • Nije da se bas slažem sa ovakvim emisijama, ali nije ni da ih osuđujem

  • Ne tiče me se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Emisija je interesantna, a oni sto su se obrukali i ostali bez novca, sami su trazili. Samo Trenutak istine na PINK-u nije ni deseti dio bizaran i dramatican koliko Trenutak istine na hrvatskoj NOVA TV.
 
Pa u cemu je problem....to je show preuzet od tog zapada kome ovde mnogi teze????
Ja ga smatram idiotskim ali ako hocete u EU to vam je EU.

P.S.-Sta ima lose u trpanju taste ako je tasta dobra....nije ti u krvnom srodstvu :D

Tasta nije u krvnom srodstvu, ali je zato prvi stepen tazbinskog srodstva, a po porodicno-pravnim propisima tazbinsko srodstvo ne prestaje ni poslije razvoda braka.

Prema tome, ima lose u trpanju taste :lol:
 
cula sam za to vec ovde na forumu,al nisam gledala jer slabo gledam tv i jer me se ne tice iskreno.ko je spreman da proda svoju intimu za male pare neka mu.sve mi deluje jako neukusno,ali kad vec godinama gledamo polugole pevacce i sise i guzice u krupnom planu i sve to pod nazivom "estradnih umetnika" sto bi se ovome zgrazavala.

niko nije primoran da to gleda a narod vecinom hoce dve stvari...panem et circenses....nemam drugi komentar.
 
Spavao bih s taštom
Autor: M. Čule | 05.03.2009. - 05:00
Zoran Jeremić iz mesta Šopić kod Lazarevca, vozač u preduzeću „Tamnava” i nekadašnji pasionirani kockar, u kvizu „Trenutak istine” sinoć je javno priznao da bi spavao sa svojom taštom ako bi ona vratila njegove velike dugove, da je falsifikovao dokumenta kako bi kupio automobil, te da je dozvolio drugarima da iz ormana posmatraju njegov seksualni odnos.

Prvo pitanje koje je voditeljka Tatjana Vojtehovski postavila Zoranu glasilo je: „Da li mislite da su vam problemi u životu počeli od onog trenutka kada ste se oženili?”, a Zoran je odgovorio potvrdno i odgovor je bio tačan.
- Pre nego što sam se oženio, nisam se kockao, nisam pravio takve gluposti. A što sam to počeo da radim, ne znam. Kao da nisam bio pri čistoj svesti. Ne znam… problemi su samo krenuli - kaže Zoran Jeremić za „Blic” i otkriva koliko novca duguje.


- Dužan sam oko 25.000 evra. To su sve kockarski dugovi. Upravo iz tog razloga sam se i prijavio u kviz kako bih vratio pare koje dugujem - kaže Zoran, koji je u kvizu na pitanje „Da li je prodao ugalj, pa njegova deca nisu imala čime da se greju?”, odgovorio sa „da”.
- Da, ali to nije baš tako. Moja deca su imala od čega da se greju - kaže Jeremić, koji je u kvizu takođe priznao da je pretio ženi da će je ostaviti ako mu ne nađe pare da vrati dug.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=82002

Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa

Требала си поставиш јавну анкету, ЖИВО ме интересује који су ових шесторо што "уживају у оваквим емисијама" :dash:
 
Nekog lika svaki dan kad dodje kuci tasta smarala sta ima novo na poslu. Njemu to naravno zasmeta i pozali se kolegama. Oni mu posavetuju da kaze: Izasao zakon da se jebu taste. I tako dodje on kuci, tasta pita: Zete sta ima novo na poslu. On kaze: Izasao zakon da se jebu taste. Zena onako u soku: Zar ti da ***** moju majku? A tasta kaze: Cero mars u sobu, a ti zete radi po zakonu.

Inace, ***** mi se od vaseg provincijskog morala. Ne kazu za badava da je svetu tesko ugoditi, a ovde je to itekako prisutno.
- Pljujete po homoseksualcima, ali smeta vam i kad je neko alfa muzjak pa trti i tastu, i zenu, i zeninu drugaricu i nepoznatu ribu i to pred publikom. Oho ho! Vecina vas bi se uprpila i ne biste nista ni uradili.
- Bolje je izblamirati se za toliki novac (a ovde je i stotinak hiljada mnogo) nego prodavati telo za krpe i solarijum sto vecina vas klinki danas radi.
- Sve sto ucesnici otkriju o sebi njihove porodice su uglavnom znale.
- Ne padajte na suze zene koja za 35 godina braka ne moze da skonta da bi joj muz pohebo i mrtvog kera i plus ju je fizicki zlostavljao. Nije ona nista bolja od njega cim je tolike godine ostala s njim. S kim si takav si.
 
Nisu krive televizije zbog toga sto narod ište ovakve stvari. Mozda bi trebalo osuditi narod jer je zeljan, da sazna bizarnosti iz tudjih zivota, krvave detalje iz crne hronike ili zeli videti necije gace, celulit i sisu.
 
slazem se...ovakve emisije ne bi ni postojale ako nema ko da ih gleda ili ucestvuje...oni daju ono sto se trazi...definitivno je narod otisao out...kako se kaze: "svaka roba ima kupca"
 
Da sam ja neki PINK-ovac, ladno bi napravio emisiju "Je6anje za pare", pa lepo dodju ljudi, daju ponude, a žene prihvate ili ne... Sve se javno dogovori, pa da se vidi ko koga za koliko "voli".... Šta se bre foliraju sa ovim... Pa da vidiš rijeliti šou, hahahaha

ma da , al treba uvesti podkategorije

mlad - matorka

star - spomzorusa

pa tek razne vrste manjinskog sexa, da tebi bgdaliboru gay ponudi lovu, dobru, pa se ti misli

pa sa raznim predmetima, pomagalima...

pa... svasta
 
ma da , al treba uvesti podkategorije

mlad - matorka

star - spomzorusa


pa tek razne vrste manjinskog sexa, da tebi bgdaliboru gay ponudi lovu, dobru, pa se ti misli

pa sa raznim predmetima, pomagalima...

pa... svasta

....koji skriweni talenat......to je u "poslovnim"..odnosima normalno...i nemo da mi diras Dadu...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Aaa,shta mislite ko tu lazhe ?




klaus tvrdi da se zemlja hladi
Politika - Pre sat i 42 minuta
PRAG - Češki predsednik Vaclav Klaus ponovo je optužio svetske zvaničnike i naučnike da šire "histeriju" oko globalnog otopljavanja, javljaju češki mediji.

Po Klausovom uverenju, globalnog otopljavanja nema, a potvrdu za to je našao u činjenici da je on lično na putu iz Praga u Kaliforniju video iz aviona da je Grenland sav beo, pod snegom i ledom.
Klaus je od petka gost međunarodne konferencije biznismena i ekologa o ekonomskim rizicima globalnog otopljavanja koju je u Santa Barbari organizovao američki list "Vol strit džornal", a čiji glavni gost je bivši američki potpredsednik Al Gor.

Češkim novinarima u SAD Klaus je kazao da globalnog otopljavanja nema jer se planeta hladi od 1998. godine.

"Jedino zahvaljujući čemu bi svet mogao da otvori oči, jesu novi podaci i nove činjenice. To što globalna temperatura od 1998. godine opada a ne raste, trebalo bi da konačno natera nekoga da se zamisli", rekao je Klaus i apelovao da naučnici naprave nove analize koje će srušiti mit o globalnom otopljavanju.


http://vesti.krstarica.com/?rubrika...c62515a34631dcdc8&dan=07&mesec=03&godina=2009


ccc... (Aa ,jel to da ne odoshe novci ?)
Prag-Kalifornija,direktno preko Grenlandaaa ?
 
Poslednja izmena:
Spavao bih s taštom
Autor: M. Čule | 05.03.2009. - 05:00
Zoran Jeremić iz mesta Šopić kod Lazarevca, vozač u preduzeću „Tamnava” i nekadašnji pasionirani kockar, u kvizu „Trenutak istine” sinoć je javno priznao da bi spavao sa svojom taštom ako bi ona vratila njegove velike dugove, da je falsifikovao dokumenta kako bi kupio automobil, te da je dozvolio drugarima da iz ormana posmatraju njegov seksualni odnos.

Prvo pitanje koje je voditeljka Tatjana Vojtehovski postavila Zoranu glasilo je: „Da li mislite da su vam problemi u životu počeli od onog trenutka kada ste se oženili?”, a Zoran je odgovorio potvrdno i odgovor je bio tačan.
- Pre nego što sam se oženio, nisam se kockao, nisam pravio takve gluposti. A što sam to počeo da radim, ne znam. Kao da nisam bio pri čistoj svesti. Ne znam… problemi su samo krenuli - kaže Zoran Jeremić za „Blic” i otkriva koliko novca duguje.


- Dužan sam oko 25.000 evra. To su sve kockarski dugovi. Upravo iz tog razloga sam se i prijavio u kviz kako bih vratio pare koje dugujem - kaže Zoran, koji je u kvizu na pitanje „Da li je prodao ugalj, pa njegova deca nisu imala čime da se greju?”, odgovorio sa „da”.
- Da, ali to nije baš tako. Moja deca su imala od čega da se greju - kaže Jeremić, koji je u kvizu takođe priznao da je pretio ženi da će je ostaviti ako mu ne nađe pare da vrati dug.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=82002

Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa

Ужас од емисије!
Ја сам случано видела сам делић једне и било ме је срамота.

Али добро, све су то благодети западног света јер је поента што више медиокритета направити.

На западу телевизије врве од оваквих емисија.:thumbdown:
 
Ужас од емисије!
Ја сам случано видела сам делић једне и било ме је срамота.

Али добро, све су то благодети западног света јер је поента што више медиокритета направити.

На западу телевизије врве од оваквих емисија.:thumbdown:

cega te stramota?
to sto neko ima promasen zivot?:dash:
 
Болештина. Само још једна у низу од стране Пинка... Мада, шта смо друго очекивали од њих??? Забранити и ово и ''Великог брата'' и сличне испираче мозгова...
 
Требала си поставиш јавну анкету, ЖИВО ме интересује који су ових шесторо што "уживају у оваквим емисијама" :dash:
Sad ih je 8 oro :mrgreen: Pa mislim da mozda nebi glasali ljudi iskreno ako bi bila javna :D

Upravo tako, oni su indirektno zasluzhni za poremecen sistem vrednosti u ovoj zemlji.
Slazem se!
Ne treba, nego ne treba gledati ni takve emisije, a ni takve televizije koje prikazuju takve emisije...

Vidis st aje problem Fixa, Ogroman broj mediokriteta u Srbiji guta ono sto im se servira, A mi moramo da se na neki nacin brinemo o tim masama naroda, a ovo te mase naroda samo jos vise otupljuje i unistava!. Zamisli samo jos koliko glupe dece ima na ovom svetu, koja ce odrastati uz ovako nesto.
Nekog lika svaki dan kad dodje kuci tasta smarala sta ima novo na poslu. Njemu to naravno zasmeta i pozali se kolegama. Oni mu posavetuju da kaze: Izasao zakon da se jebu taste. I tako dodje on kuci, tasta pita: Zete sta ima novo na poslu. On kaze: Izasao zakon da se jebu taste. Zena onako u soku: Zar ti da ***** moju majku? A tasta kaze: Cero mars u sobu, a ti zete radi po zakonu.

Inace, ***** mi se od vaseg provincijskog morala. Ne kazu za badava da je svetu tesko ugoditi, a ovde je to itekako prisutno.
- Pljujete po homoseksualcima, ali smeta vam i kad je neko alfa muzjak pa trti i tastu, i zenu, i zeninu drugaricu i nepoznatu ribu i to pred publikom. Oho ho! Vecina vas bi se uprpila i ne biste nista ni uradili.
- Bolje je izblamirati se za toliki novac (a ovde je i stotinak hiljada mnogo) nego prodavati telo za krpe i solarijum sto vecina vas klinki danas radi.
- Sve sto ucesnici otkriju o sebi njihove porodice su uglavnom znale.
- Ne padajte na suze zene koja za 35 godina braka ne moze da skonta da bi joj muz pohebo i mrtvog kera i plus ju je fizicki zlostavljao. Nije ona nista bolja od njega cim je tolike godine ostala s njim. S kim si takav si.

Meni ne smetaju geyevi. A ovaj daleko od toga da je alfa muzjak, ovo je tipican propalitet. I bas zato sto je propalitet su ga stavili na emisiju.
A taj komentar za nas "provincijski moral" :hahaha:
Izgleda ti nisi skapirao Poentu. Niti o cemu se ovde prica.
 
Treba reći deci: "Deco, ovo su budale koje prodaju svoje dostojanstvo za malo para i javnog eksponiranja, idite u školu i učite da ne postanete kao oni". I to je to. Kad bi roditelji malo pričali sa svojom decom ovakav problem ne bi postojao. Ovakve stvari se ne mogu zabraniti, jer posle napadaju još žešće, a i budalaštine su trend u celom svetu, a ne samo kod nas.

Pa nije bas da prodaju za male pare :mrgreen:
Slazem se da roditelji treba da pricaju sa decom, ali gde bre koji roditelji. Pa roditelji su ti gori od dece vrlo cesto :mrgreen:
A roditelj da bi mogao da sere nesto detetu mora prvo da namesti sam primer. znaci majka koja pusi nema prava da kaze sinu nemo jsine da pusis :mrgreen: . Doduse sin mora sam da shvati zasto je lose pusiti i tako to vec. Ma sve to treba pobiti :lol:
 

Back
Top