Trenutak Istine

Šta mislite o ovakvim emisijama

  • Treba ih zakonom zabraniti, a ljude odogovorne za program u zatvor staviti

  • Sasvim su ok!- Svaki dan gledam i uživam u ovakvim emisijama

  • Mislim da jako loše utiču na našu decu, ali Pink ima svo pravo da propagira BILO ŠTA za rejting

  • Nije da se bas slažem sa ovakvim emisijama, ali nije ni da ih osuđujem

  • Ne tiče me se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bas me briga za te loooooodake na poligrafu. Sami su se tu prijavili, znali su sta ih ceka. Samo,meni je smesno koliko su jadni. Za to sta ce biti na tv a sta ne odlucuje RRA, koliko ja znam.

Pa jesu ludaci ne kazem ja da je to ok i normalno :mrgreen:
Tacno je da su se sami prijavili. Ali oni to serviraju gledaocima, serviraju masama, nisam sigurna ali mislim da nema cak ni onog glupog obavestenja ovaj program nije prikladan za te i te uzraste.
Svi znamo koliko su nam glupa deca(Sem mene , ja sam vam predstavnik republickih talenata :mrgreen:), samo im fali jos ovo bombardovanje.
PS: Nisu sva glupa, ali su u vecini... Pogotovu imamo te grand kulture, p ametal kulture itd. To sve submisivna deca i glupa do neba, I metalci i ti grandovci itd. Svi oni upijaju to sto im se servira. a ova emisija jednostavno prevrsuje neke granice :D.
EDIT: Mislim sva deca su glupai podlozna manipulacijama i oblikovanju, ne Srpska samo, da neko ne procita i shvati pogresno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
''IN'' je nešto što je popularno kod omladine. Zbog čega bi nešto ovakvo bilo popularno?

Emisija u kojoj se obrukaš tol'ko da celoj državi više na oči ne smeš da izađeš, samo da bi slagao na poslednjem pitanju, i ostao suvog *****?

Ja znam dosta klinčadije koja obožava Grand, a da za ovo sranje nije ni čula.
 
''IN'' je nešto što je popularno kod omladine. Zbog čega bi nešto ovakvo bilo popularno?

Emisija u kojoj se obrukaš tol'ko da celoj državi više na oči ne smeš da izađeš, samo da bi slagao na poslednjem pitanju, i ostao suvog *****?

Ja znam dosta klinčadije koja obožava Grand, a za ovo sranje nije ni čula.

Grand has been "around" mnogo duze nego ovo novokomponovano. Daj mu malo vremena :mrgreen: veruj mi na rec, ako budu dovoljno gledali i ovu emisiju, svakako ce i to postati IN, Preko prica u skoli povezivanjem itd. I svim tim oblicima random priblizavanja dece i njihovom predavanju masi :mrgreen:
 
Ali Grand ima nešto oko čega se klinci mogu okupiti. Ima tu muziku, te pare, tu ''kulturu'', te polugole sex bombe.

Šta ovo koji ***** ima? Udobnu stolicu?


Ok kapiram sta hoces da kazes. Ali ima i ovo svoje "pluseve", ai nij eovo samo jedna emisija, nije ovo izolovan slucaj, emisije tipa menjam zenu, seljaci, i ostale "kulturne" manifestacije, potpomazu. Za sada zaista nije neka velika pretnja ali doprinosi tom sirenju traceva, pricanju o ovakvim stvarima. Jednostavno navodi ih ka ovakvom vidu "vrednosti"
 
''Menjam ženu'' je sranje, ali opet klinci provereno ne gledaju.

''Seljaci'' je baš teško sranje, ali opet ni to klinci ne gledaju.

I jedno i drugo, kao i ovaj ''Trenutak istine'' nisu uopšte pravljeni s nekom namerom stvaranja novih ikona za mlade, već, naprotiv, uglavnom kao navlakuše za starije, plitke, ne preterano inteligentne ljude. Za prost narod.
 
Problem je u tome što su oni naložili gledaoce da veruju tom poligrafu,a u stvari sve podatke prikupe pre emisije od prijatelja,rodbine i sličnih i na osnovu toga dolaze do tačnih,odnosno,lažnih odgovora.

Hajde neka me neko ubedi kako se poligrafom dolazi do istine,ako pre toga ne postoji ni jedan relevantan podatak.

Kad bi se verovalo samo poligrafu,postavilo bi se pitanje,šta će nam uopšte i sudovi i veštačenja ... Svi lepo na poligraf i za 5 minuta eto istine.

Topla voda je definitivno izmišljena,ali borba za gledanost uvek će biti aktuelna;)
 
Problem je u tome što su oni naložili gledaoce da veruju tom poligrafu,a u stvari sve podatke prikupe pre emisije od prijatelja,rodbine i sličnih i na osnovu toga dolaze do tačnih,odnosno,lažnih odgovora.

Hajde neka me neko ubedi kako se poligrafom dolazi do istine,ako pre toga ne postoji ni jedan relevantan podatak.

Kad bi se verovalo samo poligrafu,postavilo bi se pitanje,šta će nam uopšte i sudovi i veštačenja ... Svi lepo na poligraf i za 5 minuta eto istine.

Topla voda je definitivno izmišljena,ali borba za gledanost uvek će biti aktuelna;)

Pa poligraf uopste nije 100 posto tacan. Tako da je emisija u principu ili skorz namestena ili jednostavno velika kocka. a ne znam bas koliko sakupljaju podatke od robine i prijatelja, jer bi im to onda pokvarilo te Sok "uzdahe" koje bi dobivali na emisiji.
 
Da sam ja neki PINK-ovac, ladno bi napravio emisiju "Je6anje za pare", pa lepo dodju ljudi, daju ponude, a žene prihvate ili ne... Sve se javno dogovori, pa da se vidi ko koga za koliko "voli".... Šta se bre foliraju sa ovim... Pa da vidiš rijeliti šou, hahahaha

Tatjana(TANJA) tada samo Vojtehovski a danas i Stevanov, nekada Novinarka TV NS a danas pr. pinka dok nije zajahala "ruzicasto" bila najpoznatija po tada narodu blagoglagoljive parole da "narodnu volju treba prihvatiti"(prvi novinarski preletac) septembar/oktobar 2000.
 
Spavao bih s taštom
Autor: M. Čule | 05.03.2009. - 05:00
Zoran Jeremić iz mesta Šopić kod Lazarevca, vozač u preduzeću „Tamnava” i nekadašnji pasionirani kockar, u kvizu „Trenutak istine” sinoć je javno priznao da bi spavao sa svojom taštom ako bi ona vratila njegove velike dugove, da je falsifikovao dokumenta kako bi kupio automobil, te da je dozvolio drugarima da iz ormana posmatraju njegov seksualni odnos.

Prvo pitanje koje je voditeljka Tatjana Vojtehovski postavila Zoranu glasilo je: „Da li mislite da su vam problemi u životu počeli od onog trenutka kada ste se oženili?”, a Zoran je odgovorio potvrdno i odgovor je bio tačan.
- Pre nego što sam se oženio, nisam se kockao, nisam pravio takve gluposti. A što sam to počeo da radim, ne znam. Kao da nisam bio pri čistoj svesti. Ne znam… problemi su samo krenuli - kaže Zoran Jeremić za „Blic” i otkriva koliko novca duguje.


- Dužan sam oko 25.000 evra. To su sve kockarski dugovi. Upravo iz tog razloga sam se i prijavio u kviz kako bih vratio pare koje dugujem - kaže Zoran, koji je u kvizu na pitanje „Da li je prodao ugalj, pa njegova deca nisu imala čime da se greju?”, odgovorio sa „da”.
- Da, ali to nije baš tako. Moja deca su imala od čega da se greju - kaže Jeremić, koji je u kvizu takođe priznao da je pretio ženi da će je ostaviti ako mu ne nađe pare da vrati dug.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=82002

Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa

Zabraniti, a PINK TV ukinuti. Takođe, zabraniti emisije tipa "Menjam ženu", "Gledaj majku biraj ćerku"... I naravno, zabraniti sapunice
 
Spavao bih s taštom
Autor: M. Čule | 05.03.2009. - 05:00
Zoran Jeremić iz mesta Šopić kod Lazarevca, vozač u preduzeću „Tamnava” i nekadašnji pasionirani kockar, u kvizu „Trenutak istine” sinoć je javno priznao da bi spavao sa svojom taštom ako bi ona vratila njegove velike dugove, da je falsifikovao dokumenta kako bi kupio automobil, te da je dozvolio drugarima da iz ormana posmatraju njegov seksualni odnos.

Prvo pitanje koje je voditeljka Tatjana Vojtehovski postavila Zoranu glasilo je: „Da li mislite da su vam problemi u životu počeli od onog trenutka kada ste se oženili?”, a Zoran je odgovorio potvrdno i odgovor je bio tačan.
- Pre nego što sam se oženio, nisam se kockao, nisam pravio takve gluposti. A što sam to počeo da radim, ne znam. Kao da nisam bio pri čistoj svesti. Ne znam… problemi su samo krenuli - kaže Zoran Jeremić za „Blic” i otkriva koliko novca duguje.


- Dužan sam oko 25.000 evra. To su sve kockarski dugovi. Upravo iz tog razloga sam se i prijavio u kviz kako bih vratio pare koje dugujem - kaže Zoran, koji je u kvizu na pitanje „Da li je prodao ugalj, pa njegova deca nisu imala čime da se greju?”, odgovorio sa „da”.
- Da, ali to nije baš tako. Moja deca su imala od čega da se greju - kaže Jeremić, koji je u kvizu takođe priznao da je pretio ženi da će je ostaviti ako mu ne nađe pare da vrati dug.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=82002

Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa

Pa u cemu je problem....to je show preuzet od tog zapada kome ovde mnogi teze????
Ja ga smatram idiotskim ali ako hocete u EU to vam je EU.

P.S.-Sta ima lose u trpanju taste ako je tasta dobra....nije ti u krvnom srodstvu :D
 
Pa to ti je sve uvoz sa zapada......Veliki Brat,Operacija Trijumf,Trenutak Istine,Gledam kevu trpam cerku,Sve za ljubav,Menjam Zenu...i sl.

Da, tacno.
Mnogo toga je sa zapada. I fasizam i komunizam su produkt vrhinske zapadne civilizacije. Ove emisije su vec produkt potrosacke kulture , savremenog zla za unistavanje covecanstva. Svrha takvih emisija koje se ovde emituju jeste da se poljuljani identitet slovenskih i ostalih naroda dodatno dokusuri i da se svako zdravo razumsko i kriticko razmisljanje prekine. Slicno se radi i sa sportom, muzikom i filmovima.
 
Bilo kako bilo,vecina ljudi je pogledala bar jednu emisiju ovog kviza.Mogu svi da pricaju kako je fuj i bljak ali 90 % ljudi ce se zaustaviti u vreme emisije i odgledati je do kraja.Jer mi smo takav narod,volimo da se nasladjujemo tudjim glupostima.Ne kazem da je kviz extra ali da je popularan to stoji.Ja nisam pristalica takvih emisija,ali necu se folirati i reci kako to nikad ne bih gledala.
 
Treba reći deci: "Deco, ovo su budale koje prodaju svoje dostojanstvo za malo para i javnog eksponiranja, idite u školu i učite da ne postanete kao oni". I to je to. Kad bi roditelji malo pričali sa svojom decom ovakav problem ne bi postojao. Ovakve stvari se ne mogu zabraniti, jer posle napadaju još žešće, a i budalaštine su trend u celom svetu, a ne samo kod nas.
 

Back
Top