ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Иран шаље сателите са ракетама у свемир

Iran je danas predstavio novu krstareću raketu, dometa od 1.300 kilometara, javlja državna televizija u vreme kada ta bliskoistočna zemlja prikazuje svoja dostignuća tokom proslave 40-godišnjice Islamske revolucije.
Kurir pre 9 sati
Kurir: Iran predstavio novu krstareću raketu: Ima domet od 1.300 kilometara, a ovim su obeležili godišnjicu Islamske revolucije (video)
Kurir
"Sa dometom od više od 1.300 kilometara, ovoj krstarećoj raketi potrebno je veoma malo vremena da bude spremna i može da leti na maloj nadmorskoj visini", rekao je ministar odbrane Amir Hatami. Hatami je rekao da nova raketa zemlja-zemlja, pod nazivom Hoveizeh, pripada porodici krstarećih raketa Soumar, koje su otkrivene 2015. godine. ....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gde će pre merika demokraciju da širi?
Jali J Koreja, ili Venecuela, ili Iran ....
 
I ja se uopste ne usudjujem da dovodim u pitanje izjava POBEDONOSCEVA I TVOJE VISOSTI, gde napadate sve novine, svetski priznate filozofe( noama comskog). I ti kao takav odlucujes sta ce i ko ce nesto napisati. Ko te rodi tako pametna, samo da mi je znati?

pa šta očekivati od nekoga koga interesuje šta će će tabloidi sutra napisati . Dobro , nije on kriv što je taki , tako mu je naređeno .

Inače , Bakonja ima nos za vrhunske novosti , kao što se vidi i u ovoj temi .
Ja bih podsetio da je Iran već više od 30 godina trn u oku amera i njihovih podguznih muva i da je pored sankcija uspeo da izgradi svoje rakete koje mogu da pošalju u kosmos satelite ......naravno , magistar misli da je važnije šta će sutra pisati kurir umesto ove svecke premijere.
Na žalost , ovde na forumu je primetan veliki uticaj tabloida i shodno tome i velika zatupljenost ......ebiga šta da se radi :deda:
 

Back
Top