Quantcast

Tranzitni Saturn i Jupiter

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
Ja sam Strelac - Jarac a udata sam za Lava - Jarca:D
Postoji nešto što se zove ''Saturnovi darovi'' da bi se umilostivio - davati prosjacima, pomagati stare i povremeno raditi neke teške ili prljave poslove, poželjno u subotu koja je njegov dan (Satur-day) naravno uz posvetu Gospodaru Vremena
Nije zgoreg nabaviti onix ili opsidijan, ali oprez - samo mi Saturnovci treba da nosimo crno kamenje

saturn61.jpg

O pa ja sam jarac strelac...

N3W

Iskusan
Poruka
6.597
Ja itekako znam moć kamenja a skupljam ga pre svih pomodnosti
Mene pomodnost može samo da odbije

Takođe, u kontekstu trendova. Ali kamenčići su postali pravi hit nad hitovima u poslednje vreme. Oduvek je bilo onog ''ovaj kamen za Strelca, ovaj kamen za Vagu, ovaj numerološki broj ti je sreća, ova čačkalica ti je za zub u smotuljak i crveni končić oko brave''. Savršen način da se privuku lakovernici, mada, opet, takvima bi pomoglo i da se stavi sir u jedan od onih inhalatora samo ako bi pomoglo za ljubavne probleme. I to obavezno rade vidoviti Gojko, MIrko, Stojko, Optimus Prime, k'o bajagi pitaju za datum (to je kao fora, deluje upečatljivije, kao prave horoskopasuljotarot) te onda prave smotuljke i amajlije za ispod jastuka, da ti nabiju grozote na okultnu dvanaesticu i da ne možeš da ispariš grozote narednih dvadesetak godina i pitaš se zašto ti umiru najmiliji.
Zato ne treba biti naivan oko takvih stvari.

Agatha

Legenda
Poruka
68.753
Takođe, u kontekstu trendova. Ali kamenčići su postali pravi hit nad hitovima u poslednje vreme. Oduvek je bilo onog ''ovaj kamen za Strelca, ovaj kamen za Vagu, ovaj numerološki broj ti je sreća, ova čačkalica ti je za zub u smotuljak i crveni končić oko brave''. Savršen način da se privuku lakovernici, mada, opet, takvima bi pomoglo i da se stavi sir u jedan od onih inhalatora samo ako bi pomoglo za ljubavne probleme. I to obavezno rade vidoviti Gojko, MIrko, Stojko, Optimus Prime, k'o bajagi pitaju za datum (to je kao fora, deluje upečatljivije, kao prave horoskopasuljotarot) te onda prave smotuljke i amajlije za ispod jastuka, da ti nabiju grozote na okultnu dvanaesticu i da ne možeš da ispariš grozote narednih dvadesetak godina i pitaš se zašto ti umiru najmiliji.
Zato ne treba biti naivan oko takvih stvari.

To važi za one koji nemaju znanje
A te "vidovite" prevarante bih ja prva u tamnicu gde akrepe memla davi

N3W

Iskusan
Poruka
6.597
Tako je Šantić pričao.

Saturn se može gledati i u tom kontekstu, pogotovo kada je u okultnim kućama 4, 8, 12. Tu nema greške. 4 neko ti mrzi porodicu i tera ti muža što dalje, 8 neko ti želi sve najgore, 12 tajni neprijatelji i nesvesna mržnja.

Što je najgore, prenosi se. Zlodusi se prepoznaju po jarkim bojama očiju i strahu od treptaja ispred žrtve. Ponovo odnos Sunce Neptun, želja preko očiju do srca. Neki to zovu urokljive oči.

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
Meno ti Sade sati posto sam strelac u podznaku a jarac u znaku bas donose problem sa nervozom nepoverenjem...preispitivanjem tmurnim mislima o svemu...najvise vremena provodim sama a sve bih menjala da mogu...nervoza na sve strane...bas sam bezvezeeee...a sto mi se nista ne radi kao da me je neko zAlepio na jedno mesto i neda mi da mrdnem...bas cudni neki osecaji ali mi sad i nije toliko tesko kako mi je bilo pre godinu dana

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
alo, devojko, devojčice, ženo... sade sati su usmereni na poziciju natalnog meseca.
znači znak pre i posle prelaska saturna se gleda.

Ja nisam astrolog i nemam bas neko znanje i mozda sam na par mesta pisala o tome sto me muci ali ocekujem da neko ko je prosao to stanje podeli svoje iskustvo samnom tako da...to je razlog mog pisanja a taj tvoj nacin sa "aloooo" je skroz nepotrban jer mozda znas vise nego ja o tim stvarima tj. sigurno znas ali ja posto ne znam a u tom sam periodu samo komentarisem tako da ko hoce odgovori mi i podeli svoje iskustvo samnom...eto...

DebelaBerta

Domaćin
Banovan
Poruka
3.271
Ja nisam astrolog i nemam bas neko znanje i mozda sam na par mesta pisala o tome sto me muci ali ocekujem da neko ko je prosao to stanje podeli svoje iskustvo samnom tako da...to je razlog mog pisanja a taj tvoj nacin sa "aloooo" je skroz nepotrban jer mozda znas vise nego ja o tim stvarima tj. sigurno znas ali ja posto ne znam a u tom sam periodu samo komentarisem tako da ko hoce odgovori mi i podeli svoje iskustvo samnom...eto...

pa tebe ne muče sade sati sem ako ti mesec nije u vagi ili škorpiji.
moram da ti se obratim sa ''alo'' ako pitaš nešto o čemu nisi dobro informisana... znači pozicija podznaka i znaka nema veze sa sade satima.

sunce ti je u strelcu, možda u 12 polju, saturn se približava... može biti to i još masa drugih kombinacija.
a za sade sate vidi gde ti je mesec.

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
pa tebe ne muče sade sati sem ako ti mesec nije u vagi ili škorpiji.
moram da ti se obratim sa ''alo'' ako pitaš nešto o čemu nisi dobro informisana... znači pozicija podznaka i znaka nema veze sa sade satima.

sunce ti je u strelcu, možda u 12 polju, saturn se približava... može biti to i još masa drugih kombinacija.
a za sade sate vidi gde ti je mesec.

Mesec mi je u skorpiji...a podznak i znak sam tek onako spomenula...

DebelaBerta

Domaćin
Banovan
Poruka
3.271
znači i saturn preko meseca u 12 polju... težak period, ali i prolazan.
nisu samo sade sati...
moraš da budeš precizna jer svaka nebitna informacija dovodi do zabune.

- - - - - - - - - -

sunce i mesec ne prave konjukciju iako su u različitim znacima?

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
znači i saturn preko meseca u 12 polju... težak period, ali i prolazan.
nisu samo sade sati...
moraš da budeš precizna jer svaka nebitna informacija dovodi do zabune.

- - - - - - - - - -

sunce i mesec ne prave konjukciju iako su u različitim znacima?

Sunce konjukcija sa Neptunom
A Mesec konjkcija sa Uranom
Bar tako stoji u natalnoj...opet ti napominjem nista ja ne znam...potpuni laik

DebelaBerta

Domaćin
Banovan
Poruka
3.271
Sunce konjukcija sa Neptunom
A Mesec konjkcija sa Uranom
Bar tako stoji u natalnoj...opet ti napominjem nista ja ne znam...potpuni laik

ne sećam se o čemu smo pričali, zaboravila sam i da odgovorim, jer se na ovom pdf-u ne možeš snaći...

i sunce i mesec su ugroženi, znaš da su svetla i najbitnijenplanete u natalu... koliko tačno i na koji način ne mogu da znam bez karte.

Carobno jutro

Početnik
Poruka
19
ne sećam se o čemu smo pričali, zaboravila sam i da odgovorim, jer se na ovom pdf-u ne možeš snaći...

i sunce i mesec su ugroženi, znaš da su svetla i najbitnijenplanete u natalu... koliko tačno i na koji način ne mogu da znam bez karte.

Ma ja gnjavila da mi objasnite sade sati...al mogu ti reci sobzirom da sam trenutno u one poslednje dve ipo godine nema sta da mi ne bude nejasno uci me zivot svaki dan sta znace sade sati...eto danas dadoh otkaz posle 4 godine i ostah bez posla ali valjda je to sustina da odbacim sve sto ne valja sve ove godine i da dam priliku nekim novim dogadjajima. A natalnu bih rado da mi pogledas ali se ja ovde ne snalazim i ne znam kako da je postavim...tako da ako prezivim ovaj period prepricacu vam iskustvo

DebelaBerta

Domaćin
Banovan
Poruka
3.271
Ma ja gnjavila da mi objasnite sade sati...al mogu ti reci sobzirom da sam trenutno u one poslednje dve ipo godine nema sta da mi ne bude nejasno uci me zivot svaki dan sta znace sade sati...eto danas dadoh otkaz posle 4 godine i ostah bez posla ali valjda je to sustina da odbacim sve sto ne valja sve ove godine i da dam priliku nekim novim dogadjajima. A natalnu bih rado da mi pogledas ali se ja ovde ne snalazim i ne znam kako da je postavim...tako da ako prezivim ovaj period prepricacu vam iskustvo

baš sam danas pisala o tome kako se ovde niko ne snalazi, otuda i tako malo interesovanja...
ima valjda negde ne stručnom delu tema o natalnim kartama...

Peregri

Primećen član
Poruka
593
Ovde sam davno pisala. Bilo je povoljno vreme za jednu osobu, da dodje do nove kuce, tako sam barem ja povezala a mislim da sam sa nekim i razgovarala. Kuca je nadjena, pregovori otpoceli, gotovo postignut dogovor. Onda je treca osoba to sprecila. Nema, kraj :) :/

- - - - - - - - - -

I to je jedan od retkih slucajeva da sam gledala za druge :D

ĐavoljaNevesta

Ističe se
Poruka
2.820
Zadnji prelaz Saturna u mom horoskopu nisam osetio, cak ni Plutona na AC u godisnjem. Bio mesecima u Nadiru i niko nije umro.

pl na ac uopšte nije loš... :p
ko o čemu baba o uštipcima... kako je to kada samo gledaš kada će ko da umre... msm, kakav je osećaj?
mogu da se kladim da ''znaš'' i vreme sopstvene smrti... :sad2:

a na temu
fala q, maklo mi se gowno s asc... eto to je prva i neobrađena misao kada se priča o saturnu.
sad možda može samo da me prcne u tragovima... :p

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.